Smart půjčka

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Doba splatnosti Zaplatíte navíc Celková částka
50 000 Kč 1 rok 5 507.92 Kč 55 507.92 Kč
70 000 Kč 1 rok 7 511.12 Kč 77 511.12 Kč
100 000 Kč 2 roky 20 317.76 Kč 120 317.76 Kč

Smart půjčka kalkulačka

Smart půjčka recenze

Mezi silnou konkurenci na poli nebankovních úvěrů se pustil další hráč – tentokrát je jím společnost EC Financial Services, která obnovila produkt pod názvem Smart půjčka. Ten ještě celkem nedávno poskytovala jiná společnost a tehdy se jednalo o hotovostní půjčku. Nově jsou ale parametry a podmínky zcela jiné a nová Smart půjčka je rozhodně zajímavější a výhodnější než tomu bylo u původního produktu.

Úvěrový rámec půjčky je od 50 000 Kč do 300 000 Kč, takže logicky i doba splácení je zde delší – nastavit si ji můžete v rozmezí od 12 do 48 měsíců. Roční úrok je rovných 18 %, roční procentní sazba nákladů pak od 19,64 % do 21,64 %. Za samotné poskytnutí úvěru si firma účtuje poplatek ve výši necelých 500 Kč.

Sjednání úvěru se provádí kompletně přes internet a to na webových stránkách www.smartpujcka.cz. Celý proces není zrovna krátký, žadatel musí vyplnit relativně dlouhý formulář a především nahrát naskenované osobní doklady a dokumenty prokazující příjmy. Pak si vše spravuje ve svém klientském profilu, ve kterém také elektronicky podepíše úvěrovou smlouvu. Po jejím podpisu se pak peníze odesílají na účet, u vybraných bank jsou připsány už do 15 minut.

Pochvalu si nový provozovatel Smart půjčky určitě zaslouží za vstřícné a férové jednání vůči klientům – pokud např. budete mít menší prodlení se splátkou a firmu kontaktujete, nebudou vám účtovat žádnou sankci. Povedly se i webové stránky, které mají moderní grafiku, jsou přehledné a nechybí na nich nic důležitého. Firma má licenci od České národní banky, půjčka je naprosto bezpečná, prověřená a tak pokud vás její podmínky zaujaly, můžeme ji určitě doporučit.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Mám o půjčku zájem, mám poměrně vysoký plat, ale kvůli exekuci nemám účet. Mám nějakou šanci, že mi žádost schválí? Ne, v tomto případě není možné Smart půjčku poskytnout. Základním požadavkem je, že žadatel musí mít svůj vlastní účet, nelze tedy peníze vyplatit třeba na manželku, někoho jiného z rodiny nebo známých.
Jedná se o tu samou Smart půjčku, kterou před lety nabízela společnost JET Money, nebo jde o něco úplně jiného? Název a logo půjčky sice zůstaly shodné, jde ale o zcela nový produkt od jiného poskytovatele. Nová Smart půjčka se liší téměř ve všem, je výhodnější, má vyšší úvěrový rámec a delší dobu splácení. Podstatným rozdílem je také to, že se jedná o bezhotovostní půjčku.
Je pro nové klienty nějaká speciální nabídka – např. první půjčka zdarma nebo jiná výhoda? Bohužel ne, noví klienti mají stejné podmínky jako ti stávající. Na druhou stranu zde není ani žádné omezení, takže hned napoprvé si lze zažádat o nejvyšší částku (tedy 300 000 Kč).

Společnost EC Financial Services, a.s.