Osobní úvěr od Komerční banky

  • Minimální výše půjčky je 10 000 Kč, maximum může být až ve výši 2 500 000 Kč
  • Splácení si lze nastavit podle potřeby, maximálně až na osm let
  • Klienti Komerční banky si o úvěr mohou požádat ze svého internetového bankovnictví
  • Spolu s půjčkou si lze sjednat pojištění schopnosti splácet
  • Půjčku lze se souhlasem banky nechat převést na jiného dlužníka

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Doba splatnosti RPSN Celkem
10 000 Kč 12 měsíců 7.68 % 10 385.80 Kč
100 000 Kč 12 měsíců 7.68 % 103 861.14 Kč
500 000 Kč 84 měsíců 7.23 % 632 780.22 Kč

Reprezentativní příklad

Výše úvěru 150 000 Kč, splatnost 8 let, pevná úroková sazba 7,9 % p.a., RPSN 8,2 %, celková splatná částka 202 861,73 Kč. 1. splátka úroků 625,42 Kč, 2.-95. anuitní splátka 2 129 Kč, 96. anuitní splátka 2 110,31 Kč. Jednorázový poplatek za sjednání úvěru 0 Kč. Měsíční poplatky za: spravování úvěru 0 Kč, vedení běžného účtu MůjÚčet 0 Kč, el. výpisy 0 Kč. Příklad je spočítán k datu čerpání 1.9.2022 a termínu splácení úvěru vždy k 20. dni v měsíci.

Osobní úvěr od Komerční banky kalkulačka

Osobní úvěr od Komerční banky recenze

Osobní úvěr od Komerční banky je bezhotovostní a neúčelová bankovní půjčka, kterou je možné použít na cokoliv, s výjimkou podnikání. Stávající klienti této banky si mohou půjčku sjednat přímo ve svém internetovém bankovnictví. Pokud v něm mají předschválený úvěrový limit, je pro ně vyřízení úvěru otázkou několika minut. Ostatní zájemci o půjčku si ji musejí vyřídit na některé z poboček Komerční banky nebo po telefonu. Potřebovat k tomu budou dva doklady totožnosti a potvrzení o příjmech (buď ze zaměstnání nebo daňové přiznání). Schůzka na pobočce se dá rezervovat přes internet, ušetříte si tak čas, který byste jinak mohli zbytečně strávit čekáním, než přijdete na řadu.

Roční úroková sazba u Osobního úvěru Komerční banky začíná už na 6,4 %. Spočítat její přesnou výši si můžete na úvěrové kalkulačce, jež je dostupná na webových stránkách www.kb.cz. Půjčku lze splácet až osm let, parametry úvěru si můžete nastavit nejen podle doby splatnosti, ale i podle maximální částky, kterou jste ochotni každý měsíc splácet. Výhodou je, že datum pravidelné splátky si klient může sám nastavit podle jeho potřeby, v průběhu splácení lze tento termín i změnit (pouze ale na pobočce banky). Spravování úvěrového účtu je zdarma, žádný poplatek vám nebude účtován ani pokud se rozhodnete půjčku splatit předčasně.

Dokumenty

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Dá se půjčka vyřídit i přes internet, nebo musím zajít na pobočku? Přes internet si Osobní úvěr od Komerční banky vyřídit můžete, pokud už jste jejím klientem – pak se stačí jen přihlásit do svého internetového bankovnictví a o půjčku si sjednat přímo v něm. Ostatní zájemci, kteří zatím klienty této banky nejsou, si ale musejí půjčku vyřídit na pobočce. Není to ale nic dlouhého, obvykle schůzka netrvá déle než 30 minut.
Platí se u Komerční banky nějaký poplatek za vyřízení úvěru? Ano, za zpracování a vyhodnocení žádosti o půjčku je účtován poplatek ve výši 490 Kč. Ten je ale naúčtován pouze těm, kterým je půjčka schválena – pokud vám bude žádost o úvěr zamítnuta, nebudete samozřejmě platit nic.
Mohu půjčku splácet ze svého stávajícího účtu, nebo si musím založit nový? Osobní úvěr lze splácet pouze z běžného účtu vedeného u Komerční banky. Pokud tedy máte účet pouze u jiných bankovních institucí, budete si muset spolu s půjčkou otevřít nový běžný účet u KB.

Společnost Komerční banka, a.s.