Půjčka 7

  • Půjčit si můžete od 1 000 Kč do 20 000 Kč
  • Dobu splatnosti si lze nastavit na 7, 14, 21 nebo 28 dní
  • Půjčka se dá i prodloužit, pouze ale na 14 dní za poplatek 950 Kč
  • Prodloužit půjčku je možné i opakovaně
  • Pokud si budete brát Půjčku 7 opakovaně, získáte slevu na poplatcích – až do 25 %
  • Vše se dá vyřídit přes internet, není nutné nikam chodit ani telefonovat
  • Po registraci a ověření je vyřízení půjčky velmi rychlé, nemusíte dlouho čekat

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Délka splatnosti RPSN Poplatek Úrok Celkem ke splacení
1 000 Kč 7 dní 0 % 0 Kč 0 Kč 1 000 Kč
3 000 Kč 14 dní 0 % 0 Kč 0 Kč 3 000 Kč
10 000 Kč 21 dní 4 969 % 2 327 Kč 207 Kč 12 534 Kč
15 000 Kč 28 dní 3 418 % 4 297 Kč 414 Kč 19 711 Kč

Reprezentativní příklad

Celková výše spotřebitelského úvěru 10 000 Kč. Doba trvání 28 dní. Poplatek za poskytnutí úvěru 2 867 Kč. Roční úroková sazba 36 %. Úroky 276,16 Kč. RPSN 3 426,44 %. Poplatek za přijetí, posouzení a vyhodnocení žádosti 0 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru 3 143,16 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem 13 143,16 Kč.

Půjčka 7 kalkulačka

Půjčka 7 recenze

Půjčka 7 patří mezi rychlé nebankovní úvěry, kterým se někdy říká také SMS půjčky, případně půjčky před výplatou. Jedná se o krátkodobý úvěr, který je poskytovaný ve výši od 1 000 Kč do 20 000 Kč s dobou splatnosti na jeden až čtyři týdny. Půjčka se tak splácí jednorázově, vždy nejpozději k datu splatnosti, které si žadatel nastaví. Oproti některým podobným úvěrům je nevýhodou absence možnosti první půjčky zdarma, naopak předností je věrnostní program, díky němuž mohou stálí zákazníci získat slevu na poplatcích – od desáté půjčky až 25 %.

Sjednání Půjčky 7 se provádí výhradně přes webové stránky, žadatel o úvěr tak nemusí nikam jezdit ani telefonovat. Podmínky jsou ale trochu přísnější, než u mnoha obdobných úvěrů – minimální věk je stanoven na 21 let, žadatel musí doložit, že má vlastní bankovní účet a také je požadován doklad o pravidelných příjmech. Podání žádosti probíhá tak, že nejdříve si nastavíte požadovanou částku a dobu splatnosti, pak se na webu Půjčky 7 zaregistrujete. Registrace zahrnuje nejen vyplnění osobních a kontaktních údajů, ale také ověření přes SMS a již zmíněné ověření bankovního účtu (to lze provést buď převodem částky 1 Kč nebo nahráním výpisu z účtu, případně smlouvy o účtu). Na závěr ještě musíte odeslat e-mailem dokument prokazující vaše příjmy (na adresu doklady@pujcka7.cz) a pak už jen počkáte, zda bude vaše žádost schválena nebo zamítnuta.

Nevýhodou Půjčky 7 je sice krátká maximální doba splatnosti, na druhou stranu nabízí poskytovatel půjčky možnost prodloužení. To ale není zrovna levné – za posunutí splatnosti o dalších 14 dní musíte uhradit tzv. administrativní poplatek ve výši 950 Kč. Tímto způsobem si můžete půjčku prodloužit i opakovaně, vzhledem k výši poplatku se vám pak ale výrazně prodraží.

Roční úroková sazba je u všech půjček vždy jednotná, pokaždé činí rovných 36 %. Podrobnou tabulku s uvedením všech variant půjčky najdete na webových stránkách www.pujcka7.cz, kde můžete využít i úvěrovou kalkulačku.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Dá se Půjčka 7 sjednat i na delší dobu než 28 dní? Co když ji do té doby nezvládnu splatit? Na déle než čtyři týdny půjčka sjednat nelze, jedná se pouze o krátkodobý úvěr a maximální doba splatnosti je pevně daná. Nicméně pokud byste si půjčku vzali a nedokázali ji splatit včas, v řádném termínu, můžete si ji nechat o 14 dní prodloužit. Poplatek za prodloužení je vždy 950 Kč, a pokud by vám ani tyto dva týdny nestačily, můžete si za stejných podmínek půjčku prodloužit znovu.
Je možné nechat si peníze poslat na účet někoho z rodiny, případně vyplatit je v hotovosti? Bohužel, tato možnost zde není. Mezi základní požadavky, které je nutno splňovat, patří to, že žadatel musí mít vlastní bankovní účet, vedený přímo na jeho jméno. Tato skutečnost se během podání žádosti ověřuje, takže pokud svůj účet nemáte, nemůže vám být Půjčka 7 schválena.
V čem spočívá věrnostní program Půjčky 7 a komu je určený? Věrnostní program je určený všem stálým klientům Půjčky 7, kteří díky němu mohou využít snížených poplatků. Program je odstupňovaný do tří kategorií – stříbrné, zlaté a VIP. Klienti, jenž si berou druhou nebo třetí půjčku mají slevu 10 % (stříbrný klient), na čtvrtou a šestou půjčku už je sleva ve výši 15 % (zlatý klient). Ti, kteří si Půjčku 7 sjednávají alespoň po sedmé, mají slevu 20 % a klienti, kteří si od společnosti berou desátou půjčku a více, získávají slevu 25 % a ta už jim zůstává i pro všechny následující půjčky u této společnosti.

Společnost Kontex Trade International s.r.o.