Creditea

  • Můžete si vzít finanční rezervu od 3 000 až do 130 000 Kč se splácením až na dobu tří let
  • Půjčku mohou získat zaměstnanci, podnikatelé, maminky na mateřské dovolené i důchodci
  • Bez poplatků za posouzení žádosti, vedení úvěrového účtu nebo předčasné splacení
  • Rychlá výplata – peníze se posílají na účet do 15 minut od schválení žádosti
  • Možnost navýšení půjčky v případě řádného a včasného splácení

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Doba splatnosti Zaplatíte navíc Celková částka
3 000 Kč 6 měsíců 336 Kč 3 336 Kč
5 000 Kč 6 měsíců 336 Kč 3 336 Kč
30 000 Kč 36 měsíců 19 468 Kč 49 468 Kč

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad spotřebitelského úvěru ve výši 30 000 Kč na 36 měsíců: měsíční splátka 1 374 Kč, pevný úrok 19 468 Kč, poplatek za zpracování, administrativní činnost a flexibilní splácení 0 Kč, poplatek za vedení zákaznického účtu 0 Kč, celková dlužná částka 49 468 Kč, úroková sazba 36,00 % p. a., RPSN 43,27 %. Doba splácení úvěru je od 0 do 36 měsíců.

Creditea kalkulačka

Creditea recenze

S novým zajímavým úvěrovým produktem přišla nedávno na trh společnost Provident Financial. Ta patří mezi největší a nejznámější poskytovatele nebankovních úvěrů v Česku, v poslední době ale svojí nabídku výrazně inovuje. Dnešní Provident už se výrazně liší od své původní podoby a nabízí i skutečně výhodné půjčky, jako je např. Provident Start, kde si můžete půjčit až 16 000 Kč na 4 měsíce zcela bez úroků a poplatků. Dnes se ale pojďme věnovat zbrusu novému produktu, který má název Creditea. Co se pod ním skrývá? 

Creditea je trochu specifickým typem úvěru, protože se nejedná o klasickou půjčku, nýbrž o jakousi finanční rezervu – dalo by se to přirovnat třeba k bankovnímu kontokorentu. Výhodou je tak zejména maximální flexibilita při splácení, kdy má klient určenou pouze minimální měsíční splátku, ale je pouze na něm, zda zaplatí jen minimum nebo uhradí více peněz. 

Výhodou finanční rezervy Creditea je bezpochyby také její široká dostupnost – získat ji mohou nejen zaměstnanci a živnostníci, ale také maminky na mateřské a dokonce i důchodci. Pro všechny platí, že musejí příjem dostávat na vlastní bankovní účet, posuzuje se pak také jejich úvěruschopnost a kontrolují se registry dlužníků.

K velkým pozitivům této půjčky patří také absence některých poplatků – zdarma je posouzení žádosti, vedení úvěrového účtu nebo předčasné splacení celé půjčky. Plusem je i možnost navýšit si úvěrový limit (pokud klient splácí vždy včas) nebo možnost změnit si datum, k němuž budete splátky hradit. Pochvalu si zaslouží také jednoduché sjednání půjčky přes internet a blesková výplata – po schválení půjčky jsou peníze odeslány na účet nejpozději do 15 minut.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Nemám žádné záznamy v registrech, ale nemám vlastní účet – mohu si půjčku nechat vyplatit na bankovní účet manželky? Ne, to bohužel není možné. Mezi základní požadavky patří, že žadatel musí mít vlastní bankovní účet, psaný na jeho jméno. Nelze použít účet nikoho ze známých, ani příbuzných.
Jsem ve starobním důchodě – mám vůbec šanci tento úvěr získat? Určitě ano, Creditea je vhodná i pro osoby pobírající starobní důchod. Musí jej ale dostávat vyplacený na bankovní účet. Jinak se samozřejmě posuzuje i úvěruschopnost a nahlíží se do registrů dlužníků. Pokud je vše v pořádku, nic nebrání tomu, abyste půjčku získali.
Je možné si ještě před splacením celé částky úvěrový limit navýšit? Ano, Creditea toto svým klientům umožňuje. Aby si mohli úvěrový limit zvýšit, musejí ale nejdříve nějakou dobu splácet vždy včas. Pokud dlouhodobě plní svoje závazky, může jim být nabídnuta možnost čerpat i vyšší částku.

Společnost Provident Financial s.r.o.