Creditea

  • Můžete si vzít finanční rezervu od 3 000 až do 130 000 Kč se splácením až na dobu tří let
  • Půjčku mohou získat zaměstnanci, podnikatelé, maminky na mateřské dovolené i důchodci
  • Bez poplatků za posouzení žádosti, vedení úvěrového účtu nebo předčasné splacení
  • Rychlá výplata – peníze se posílají na účet do 15 minut od schválení žádosti
  • Možnost navýšení půjčky v případě řádného a včasného splácení

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Doba splatnosti Zaplatíte navíc Celková částka
20 000 Kč 12 měsíců 4 967 Kč 24 967 Kč

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad spotřebitelského úvěru ve výši 20 000 Kč na 12 měsíců: měsíční splátka 2 081 Kč, pevný úrok 4 967 Kč, poplatek za zpracování, administrativní činnost a flexibilní splácení 0 Kč, poplatek za vedení zákaznického účtu 0 Kč, celková dlužná částka 24 967 Kč, úroková sazba 42 % p.a., RPSN 51,96 %.

Creditea kalkulačka

Creditea recenze

Půjčka Creditea je určena všem plnoletým žadatelům, kteří si potřebují půjčit menší či větší finanční obnos na nejrůznější životní potřeby. Protože jde o bezúčelovou půjčku, nemusíte složitě dokazovat, jak s vypůjčenými prostředky naložíte.

Peníze tak můžete použít například k financování rekonstrukce nemovitosti, pořízení bytového vybavení nebo k úhradě nejrůznějších faktur a výdajů, které zkrátka nepočkají.

Prostřednictvím jednoduchého online formuláře si navolíte nejen objem vypůjčených prostředků, ale také jejich splatnost. Ihned navíc vidíte orientační výši měsíční splátky.

Protože jde o nebankovní půjčku, kterou vyřídíte pěkně z pohodlí domova, nemusíte se obávat žádného zbytečného papírování ani zdlouhavé byrokracie. Půjčka je určena všem žadatelům, kteří se mohou prokázat stabilním a dostatečným příjmem.

Kdo stojí za půjčkou Creditea?

Půjčka Creditea je poměrně mladým produktem společnosti Provident Financial s.r.o., která se na půjčky a úvěry specializuje již od roku 1880. Do Česka se společnost dostala v roce 1997 a od té doby sbírá jedno ocenění za druhým.

Provident Financial má ve svém portfoliu již několik milionů spokojených klientů a nutno podotknout, že toto číslo den za dnem stále narůstá.

Důvodem jsou nejen flexibilní produkty, ale také transparentní podmínky, za které byla společnost již dvakrát po sobě oceněna jako nejetičtější poskytovatel nebankovních půjček.

Jednoduché vyřízení online

Abyste o půjčku Creditea požádali, nemusíte opouštět pohodlí svého domova. Vše totiž jednoduše vyřídíte online. Budete k tomu potřebovat pouze počítač s připojením k internetu, chytrý mobilní telefon s fotoaparátem a jeden doklad totožnosti.

V zásadě stačí pouze vyplnit intuitivní formulář, který vám nezabere víc než pár minut, ověřit příjem, bydliště, totožnost a žádost „podepsat“ prostřednictvím PIN kódu, který vám bude doručen v SMS zprávě. Po odeslání bude žádost bez zbytečných odkladů vyhodnocena. Po schválení jsou následně peníze odesílány do patnácti minut na bankovní účet žadatele.

Dokumenty

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Můžu si nechat vyplatit peníze v hotovosti? Bohužel ne. Jednou ze základních podmínek schválení žádosti o půjčku je i nutnost vlastnit bankovní účet, na který společnost peníze po schválení bez odkladu zasílá.
Chci půjčku splatit předčasně. Bude si Provident účtovat nějaké sankce nebo poplatky? Nikoliv. Pokud se rozhodnete půjčku uhradit předčasně, nebude vám společnost účtovat ani korunu navíc.
Mám problém s úhradou další splátky. Jak mám postupovat? Neprodleně kontaktujte společnost Provident Financial s.r.o. a informujte ji o této situaci. Domluvit se můžete na odkladu splátek (tzv. splátkových prázdninách) nebo novém splátkovém kalendáři.

Společnost Provident Financial s.r.o.