ExpressCash

  • Půjčka je vyplácena v hotovosti, nemusíte tak mít žádný bankovní účet
  • Úvěrový rámec je od 5 000 Kč až do 70 000 Kč
  • Dobu splácení si můžete zvolit ze tří možností – 14, 17 nebo 20 měsíců
  • Úvěr mohou získat zaměstnanci, živnostníci, maminky na mateřské dovolené i důchodci
  • Nemusíte mít žádného ručitele ani není potřeba žádná zástava majetku
  • Půjčku lze splatit předčasně, bez jakýchkoliv dalších sankcí
  • Peníze lze použít na libovolný účel, půjčka je neúčelová

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Délka splatnosti RPSN Měsíční splátka Celkem ke splacení
5 000 Kč 14 měsíců 272.44 % 664 Kč 9 296 Kč
10 000 Kč 14 měsíců 272.44 % 1 328 Kč 18 592 Kč
50 000 Kč 20 měsíců 246.22 % 5 645 Kč 112 900 Kč

Reprezentativní příklad

Při výši úvěru 5 000 Kč, výši splátky 664 Kč, počtu splátek 14, je úrok 8 % p. a., RPSN 272,44 % a celková částka splatná spotřebitelem 9 296 Kč. Tato suma je složená z výše úvěru 5 000 Kč a celkových nákladů na spotřebitelský úvěr 4 296 Kč, které tvoří úhrada za poskytnutí úvěru 900 Kč, úrok 254 Kč, náklady na vyhodnocení úvěru 692 Kč a částky za hotovostní inkaso splátek 2 450 Kč. EC Financial Services a.s. poskytuje půjčky na 14 – 20 měsíců s maximální výší RPSN 272,44 %. Každá žádost o úvěr je posuzována individuálně a může se od prezentované lišit. Nejedná se o nabídku či veřejnou nabídku a platí při splnění podmínek EC Financial Services a.s.

ExpressCash kalkulačka

ExpressCash recenze

Akce 100 % úroků zpět

Akce platí pro všechny typy úvěrů sjednaných do 31. 12. 2022. Více informací se dozvíte na stránkách poskytovatele.

 

Pro všechny, kteří z nejrůznějších důvodů nemají zájem o bezhotovostní půjčku, jsou jednou ze zajímavých alternativ hotovostní úvěry ExpressCash, které poskytuje akciová společnost EC Financial Services. Jedná se o půjčky od 5 000 do 70 000 Kč, které se splácejí po dobu 14 až 20 měsíců. Půjčku mohou získat zaměstnanci, osoby samostatně výdělečně činné, ženy na mateřské i důchodci – vždy je ale třeba doložit výši příjmů.

Půjčka se sjednává na webových stránkách www.expresscash.cz, kde si každý zájemce nejdříve vyplní formulář se žádostí. Následuje kontakt od obchodního zástupce úvěrové společnosti, který si s žadatelem domluví schůzku u něj doma. Po doložení potřebných dokladů a dokumentů dostane klient úvěrovou smlouvu a hned po podpisu mu obchodní zástupce vyplatí peníze přímo na ruku. Stejným způsobem se realizuje i splácení půjčky – vždy jednou za měsíc klienta navštíví obchodní zástupce a vybere pravidelnou splátku.

Bezhotovostní půjčka ExpressCash je podobným produktem, jakou např. oblíbená půjčka od společnosti Provident Financial nebo trochu méně známá Smart půjčka. Vyřízení úvěru je velmi rychlé, obvykle můžete mít peníze vyplaceny už do 24 hodin od podání žádosti online. Půjčka je naprosto bezpečná a důkladně prověřená, žádné poplatky předem se zde nevybírají. Úrokové sazby patří spíše k těm vyšším, zvláště u větších částek je tak třeba počítat s tím, že přeplatek bude velmi vysoký, u některých půjček jde až o více než dvojnásobek půjčené částky.

Dokumenty

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Jak probíhá splácení půjčky ExpressCash? Hotovostní půjčka ExpressCash se v hotovosti nejen vyplácí, ale stejným způsobem probíhá i její splácení. Pravidelné splátky musíte uhradit vždy jednou za měsíc a to do rukou obchodního zástupce, který je od vás vybere.
Mohu získat úvěr, i když nemám vlastní účet u žádné banky? Ano, vzhledem k tomu, že se jedná o hotovostní úvěr, žádný bankovní účet k jeho získání nepotřebujete.
Proč se musí před podpisem smlouvy prokazovat adresa bydliště? Je to z toho důvodu, že splátky od vás vybírá zástupce firmy přímo u vás doma – poskytovatel půjčky tak musí mít ověřeno, že adresa, na které dojde k podpisu smlouvy a výplatě půjčky je tou adresou, na které skutečně bydlíte. Jako potvrzení adresy pobytu můžete doložit nájemní smlouvu, pokud je nemovitost přímo vaše, tak list vlastníka nemovitosti.

Společnost EC Financial Services, a.s.