ExpressCash

  • Půjčka je vyplácena v hotovosti, nemusíte tak mít žádný bankovní účet
  • Úvěrový rámec je od 5 000 Kč až do 70 000 Kč
  • Dobu splácení si můžete zvolit ze tří možností – 14, 17 nebo 20 měsíců
  • Úvěr mohou získat zaměstnanci, živnostníci, maminky na mateřské dovolené i důchodci
  • Nemusíte mít žádného ručitele ani není potřeba žádná zástava majetku
  • Půjčku lze splatit předčasně, bez jakýchkoliv dalších sankcí
  • Peníze lze použít na libovolný účel, půjčka je neúčelová
  • Noví klienti si mohou napoprvé půjčit maximálně na 17 měsíců

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Délka splatnosti RPSN Měsíční splátka Celkem ke splacení
5 000 Kč 14 měsíců 251.98 % 649 Kč 9 086 Kč
10 000 Kč 14 měsíců 252.65 % 1 299 Kč 18 186 Kč
50 000 Kč 20 měsíců 229.10 % 5 495 Kč 109 900 Kč

Reprezentativní příklad

Zřídíte-li si půjčku ve výši 50 000 Kč se splatností 20 měsíců, zaplatíte celkem 109 900 Kč. Poplatek bude činbit 59 900 Kč.

ExpressCash kalkulačka

ExpressCash recenze

Pro všechny, kteří z nejrůznějších důvodů nemají zájem o bezhotovostní půjčku, jsou jednou ze zajímavých alternativ hotovostní úvěry ExpressCash, které poskytuje akciová společnost EC Financial Services. Jedná se o půjčky od 5 000 do 50 000 Kč, které se splácejí po dobu 14 až 20 měsíců. Půjčku mohou získat zaměstnanci, osoby samostatně výdělečně činné, ženy na mateřské i důchodci – vždy je ale třeba doložit výši příjmů.

Půjčka se sjednává na webových stránkách www.expresscash.cz, kde si každý zájemce nejdříve vyplní formulář se žádostí. Následuje kontakt od obchodního zástupce úvěrové společnosti, který si s žadatelem domluví schůzku u něj doma. Po doložení potřebných dokladů a dokumentů dostane klient úvěrovou smlouvu a hned po podpisu mu obchodní zástupce vyplatí peníze přímo na ruku. Stejným způsobem se realizuje i splácení půjčky – vždy jednou za měsíc klienta navštíví obchodní zástupce a vybere pravidelnou splátku.

Bezhotovostní půjčka ExpressCash je podobným produktem, jakou např. oblíbená půjčka od společnosti Provident Financial nebo trochu méně známá Smart půjčka. Vyřízení úvěru je velmi rychlé, obvykle můžete mít peníze vyplaceny už do 24 hodin od podání žádosti online. Půjčka je naprosto bezpečná a důkladně prověřená, žádné poplatky předem se zde nevybírají. Úrokové sazby patří spíše k těm vyšším, zvláště u větších částek je tak třeba počítat s tím, že přeplatek bude velmi vysoký, u některých půjček jde až o více než dvojnásobek půjčené částky.

Aktuálně u ExpressCash půjčky probíhá speciální akce, kdy za řádné splácení úvěru získáte 33 % zaplacených úroků zpět (platí pro půjčky od 10 000 Kč nahoru). Je ale třeba říct, že samotný úrok tvoří jen malou část celkového poplatku – většinu tvoří úhrada za poskytnutí půjčky, náklady na vyhodnocení půjčky a poplatek za hotovostní inkaso splátek. Přesné podmínky této akce najdete na webových stránkách ExpressCash.

Hotovostní půjčka není jediným produktem pod značkou ExpressCash. Kromě ní je v nabídce také bezhotovostní úvěr, který přináší mnohem vyšší úvěrový rámec, na druhou stranu má přísnější požadavky. Půjčit si můžete od 100 000 Kč až do 10 000 000 Kč, dobu splácení si lze rozložit až na 20 let. U této půjčky je ale základní podmínkou ručení nemovitostí – bez ní nemůže být žádost schválena.

Dokumenty

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Jak probíhá splácení půjčky ExpressCash? Hotovostní půjčka ExpressCash se v hotovosti nejen vyplácí, ale stejným způsobem probíhá i její splácení. Pravidelné splátky musíte uhradit vždy jednou za měsíc a to do rukou obchodního zástupce, který je od vás vybere.
Mohu získat úvěr, i když nemám vlastní účet u žádné banky? Ano, vzhledem k tomu, že se jedná o hotovostní úvěr, žádný bankovní účet k jeho získání nepotřebujete.
Proč se musí před podpisem smlouvy prokazovat adresa bydliště? Je to z toho důvodu, že splátky od vás vybírá zástupce firmy přímo u vás doma – poskytovatel půjčky tak musí mít ověřeno, že adresa, na které dojde k podpisu smlouvy a výplatě půjčky je tou adresou, na které skutečně bydlíte. Jako potvrzení adresy pobytu můžete doložit nájemní smlouvu, pokud je nemovitost přímo vaše, tak list vlastníka nemovitosti.

Společnost EC Financial Services, a.s.