Provident

  • Úvěrový rámec půjčky Provident je od 3 000 Kč až do 130 000 Kč
  • Provident nabízí půjčky nejen v hotovostní, ale i v bezhotovostní podobě
  • Zažádat o úvěr si lze buď přes internet nebo po telefonu na bezplatné lince
  • Výplata půjčky je velmi rychlá, v hotovosti probíhá i během víkendů či svátků
  • Abyste mohli úvěr získat, nemusíte mít žádného ručitele, ani zastavovat nemovitost
  • Můžete také získat odměny za doporučení nových klientů

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Délka splatnosti Poplatek Celkem ke splacení
50 000 Kč 36 měsíců 16 832 Kč 66 832 Kč
100 000 Kč 36 měsíců 37 497 Kč 137 497 Kč

Provident kalkulačka

Provident recenze

Společnost Provident Financial patří už spoustu let k nejznámějších a nejvyhledávanějším poskytovatelům nebankovních úvěrů v České republice. Je oblíbená mimo jiné i díky tomu, že kromě bezhotovostních půjček nabízí i hotovostní úvěry, navíc peníze vyplácí rychle a je u ní docela slušná šance na schválení žádosti.

Produkt Půjčka 10+1

Nově Provident poskytuje výhodnou akviziční Půjčku 10+1 pro nové klienty. Výše úvěru je od 10 tisíc až do 40 tisíc Kč se splatností 10 + 1 měsíc. Jediný poplatek je ve výši 10 % celkové hodnoty půjčky (s RPSN 21,31%), s půjčkou pak nejsou spojeny žádné další poplatky.

U vyšších úvěrů od 10 000 Kč mají žadatelé možnost vybrat si mezi výplatou peněz v hotovosti na ruku nebo převodem na bankovní účet. Pro ty, co účet nemají, může být hotovostní varianta lákavá, mimo jiné i proto, že se peníze vyplácejí i během víkendů. Velkou nevýhodou hotovostní půjčky jsou ale její velmi vysoké úrokové sazby, které se výrazně liší od úroků u bezhotovostní alternativy. Pokud tedy můžete, určitě doporučujeme dát přednost levnější a výhodnější půjčce na účet.

Zažádat o úvěr si lze nejen přes internet, ale i po telefonu a navíc vás to nebude nic stát – žádosti se podávají na bezplatné lince 800 153 153. K tomu, aby vám mohla být půjčka vyplacena, budete kromě občanského průkazu muset doložit i vaše příjmy a také předložit doklad o adrese vašeho bydliště. Půjčka se splácí v měsíční frekvenci a to buď do rukou obchodního zástupce nebo klasicky převodem na účet.

Uvedená tabulka splátek je pouze orientační, po posouzení vaší úvěruschopnosti mohou být konečná čísla mírně odlišná. U jednotlivých částek v tabulce jsou uvedeny vždy sazby pro bezhotovostní půjčku – u hotovostní varianty jsou úrokové sazby podstatně vyšší a půjčka je výrazně dražší.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Mohou půjčku od Providentu získat i cizinci? Pokud ano, co musejí doložit? Ano, na rozdíl od mnoha jiných společností poskytuje Provident úvěry i cizincům. Aby mohli půjčku získat, musejí doložit povolení k trvalému nebo dlouhodobému pobytu na území České republiky. Jinak jsou požadavky stejné jako u občanů ČR, tedy potvrzení o příjmech a doložení adresy bydliště.
Jaké podmínky musím splňovat, abych mohl získat nebankovní půjčku od Providentu? Abyste mohl tuto půjčku získat, musíte být novým klientem Providentu – pokud jste od něj už někdy v minulosti půjčku měl, tuto nabídku už využít nemůžete. Půjčka od Providentu je jinak poskytována až do výše 130 000 Kč a má splatnost až 36 měsíců.

Společnost Provident Financial s.r.o.