Provident

  • Úvěrový rámec půjčky Provident je od 6 000 Kč až do 170 000 Kč
  • Pokud jste novým klientem, můžete si půjčit 9 000 Kč až na 3 měsíce bez úroků a poplatků
  • Provident nabízí půjčky nejen v hotovostní, ale i v bezhotovostní podobě
  • Zažádat o úvěr si lze buď přes internet nebo po telefonu na bezplatné lince
  • Výplata půjčky je velmi rychlá, v hotovosti probíhá i během víkendů či svátků
  • Abyste mohli úvěr získat, nemusíte mít žádného ručitele, ani zastavovat nemovitost
  • Můžete také získat odměny za doporučení nových klientů

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Délka splatnosti Poplatek Celkem ke splacení
9 000 Kč 3 měsíce 0 Kč 9 000 Kč
10 000 Kč 3 měsíce 3 705 Kč 13 705 Kč

Provident kalkulačka

Provident recenze

Společnost Provident Financial patří už spoustu let k nejznámějších a nejvyhledávanějším poskytovatelům nebankovních úvěrů v České republice. Je oblíbená mimo jiné i díky tomu, že kromě bezhotovostních půjček nabízí i hotovostní úvěry, navíc peníze vyplácí rychle a je u ní docela slušná šance na schválení žádosti.

Produkt Půjčka 10+1

Na srpen roku 2020 připravuje Provident pro nové klienty novou výhodnou akviziční půjčku s názvem Půjčka 10+1. Výše úvěru bude od 10 tisíc až do 30 tisíc Kč se splatností 10+1 měsíc. Jediný poplatek je ve výši 10 % celkové hodnoty půjčky (s RPSN 21,31%), s půjčkou pak nejsou spojeny žádné další poplatky.

U vyšších úvěrů od 10 000 Kč mají žadatelé možnost vybrat si mezi výplatou peněz v hotovosti na ruku nebo převodem na bankovní účet. Pro ty, co účet nemají, může být hotovostní varianta lákavá, mimo jiné i proto, že se peníze vyplácejí i během víkendů. Velkou nevýhodou hotovostní půjčky jsou ale její velmi vysoké úrokové sazby, které se výrazně liší od úroků u bezhotovostní alternativy. Pokud tedy můžete, určitě doporučujeme dát přednost levnější a výhodnější půjčce na účet.

Zažádat o úvěr si lze nejen přes internet, ale i po telefonu a navíc vás to nebude nic stát – žádosti se podávají na bezplatné lince 800 153 153. K tomu, aby vám mohla být půjčka vyplacena, budete kromě občanského průkazu muset doložit i vaše příjmy a také předložit doklad o adrese vašeho bydliště. Půjčka se splácí v měsíční frekvenci a to buď do rukou obchodního zástupce nebo klasicky převodem na účet.

Uvedená tabulka splátek je pouze orientační, po posouzení vaší úvěruschopnosti mohou být konečná čísla mírně odlišná. U jednotlivých částek v tabulce jsou uvedeny vždy sazby pro bezhotovostní půjčku – u hotovostní varianty jsou úrokové sazby podstatně vyšší a půjčka je výrazně dražší.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Mohou půjčku od Providentu získat i cizinci? Pokud ano, co musejí doložit? Ano, na rozdíl od mnoha jiných společností poskytuje Provident úvěry i cizincům. Aby mohli půjčku získat, musejí doložit povolení k trvalému nebo dlouhodobému pobytu na území České republiky. Jinak jsou požadavky stejné jako u občanů ČR, tedy potvrzení o příjmech a doložení adresy bydliště.
Jaké podmínky musím splňovat, abych mohl získat půjčku od Providentu zdarma? Abyste mohl tuto půjčku získat, musíte být novým klientem Providentu – pokud jste od něj už někdy v minulosti půjčku měl, tuto nabídku už využít nemůžete. Půjčka Provident Start je jinak poskytována až do výše 9 000 Kč a má splatnost na tři měsíce.

Společnost Provident Financial s.r.o.