ZOXO

  • Půjčit si lze částku od 100 000 Kč až do 10 000 000 Kč
  • Úvěr se dá využít na cokoli, včetně vyplacení exekuce nebo konsolidace půjček
  • Krátkodobá půjčka Zoxo je maximálně na 2 roky, je určená těm, kteří počítají s tím, že brzy získají peníze z jiného zdroje
  • Dlouhodobá půjčka Zoxo umožňuje rozložit si splátky až na 20 let
  • Žádost se podává přes internet, vyhodnocení proběhne do 48 hodin

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Splatnost Minimální roční úrok Minimální měsíční splátka
100 000 Kč 3 měsíce 9.90 % 825 Kč
500 000 Kč 6 měsíců 9.90 % 4 125 Kč
1 000 000 Kč 12 měsíců 9.90 % 8 250 Kč

ZOXO kalkulačka

ZOXO recenze

Jednou z prvních letošních novinek na poli nebankovních půjček jsou úvěry se zajištěním nemovitostí, které poskytuje společnost Zoxo Financial. Ta se zaměřuje výhradně na podnikatele, živnostníky a osoby samostatně výdělečně činné, nejedná se tak o běžné spotřebitelské půjčky. Pro koho jsou úvěry Zoxo zajímavé, jaké mají parametry a na co vše se dají využít?

Předně je třeba zdůraznit, že Zoxo nabízí svoji půjčku ve dvou podobách – krátkodobé a dlouhodobé. Úvěrový rámec je sice u obou zcela shodný (od 100 000 Kč do 10 000 000 Kč), výrazně se liší doba splácení – u krátkodobé půjčky jsou to 3 – 24 měsíců, u dlouhodobé 12 – 120 měsíců. U krátkodobé půjčky se navíc splácejí pouze úroky, je tak vhodná pouze pro ty, jenž vědí, že po jejím uplynutí budou moci půjčku splatit z jiného zdroje – např. prodeje nemovitosti, dědictví atd. Dlouhodobá půjčka je pak v podstatě klasickým úvěrem se zajištěním nemovitostí.

Pokud jde o poplatky a úroky, tak v aktuálním ceníku na webu zoxo.cz najdeme, že např. za vyplacení úvěru se platí 3 %, za vyplacení exekuce 1 500 Kč, za vyhotovení smlouvy maximálně 5 000 Kč, za předčasné splacení půjčky pak max. Do 5 %. Úroková sazba začíná na 9,9 % ročně, její přesná výše závisí vždy na konkrétní situaci a bonitě klienta.

Výhodou půjčky Zoxo je možnost využít ji úplně na cokoli, ať už ji chcete na nákup či rekonstrukci nemovitosti, na odvrácení či splacení exekuce nebo třeba na sloučení vašich stávajících úvěrů. Pokud ji využijete na exekuce nebo konsolidaci, o vyplacení věřitelů se postará přímo Zoxo financial a vy si tak alespoň ušetříte práci a zbytečné starosti.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Pokud bych si chtěl tuto půjčku vzít na vyplacení exekuce, jak to bude probíhat? Sjednání úvěru za účelem vyplacení nebo odvrácení exekuce probíhá standardně jako u jiného účelu půjčky, výhodou ale je, že o vyplacení věřitelů se postará přímo poskytovatel půjčky a budete tak mít o starost méně.
Jsou s půjčkou Zoxo spojené i nějaké poplatky – např. za vyplacení úvěru, vyhotovení smlouvy apod.? Ano, např. za vyplacení úvěru se účtují 3 %, za vyhotovení úvěrové smlouvy 2 900 až 5 000 Kč. Kompletní sazebník všech poplatků je k dispozici na webových stránkách půjčky Zoxo, kde si jej můžete stáhnout.
Kdybych se rozhodl splatit úvěr předčasně – bude mi to umožněno? Pokud ano, kolik mě to bude stát? Ano, předčasné splacení půjčky je samozřejmě kdykoliv možné, jen byste měli poskytovatele včas kontaktovat. Za předčasné splacení se účtuje poplatek ve výši od 1 do 5 %.

Společnost Zoxo Financial s.r.o.