Půjčka Kimbi

  • Půjčka je poskytována od 10 000 Kč do 60 000 Kč
  • Splatnost si lze nastavit od 3 měsíců až do dvou let
  • Můžete si sami vybrat, jestli chcete raději nižší splátku nebo celkově výhodnější půjčku
  • Stačí pouze dva doklady totožnosti, půjčka je pouze pro občany ČR
  • Základním požadavkem je bankovní účet, musí být psaný na vaše jméno
  • Splatnost půjčky lze bez problémů prodloužit, možné je i předčasné splacení
  • Půjčku Kimbi poskytuje silná úvěrová společnost, která stojí i za půjčkou Zaplo

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Délka splatnosti RPSN Splátka půjčky Celkem ke splacení
10 000 Kč 6 měsíců 530.30 % 2 755.84 Kč 16 535.04 Kč
20 000 Kč 12 měsíců 183.30 % 2 802.17 Kč 33 626.04 Kč
30 000 Kč 12 měsíců 91.30 % 3 491.53 Kč 41 898.36 Kč
50 000 Kč 18 měsíců 92.40 % 4 481.82 Kč 80 672.76 Kč
60 000 Kč 24 měsíců 78.90 % 4 334.17 Kč 104 020.08 Kč

Reprezentativní příklad

Výše úvěru 60 000 Kč, počet splátek 24, měsíční splátka 4 334.17 Kč, úroková sazba 59,60 % p. a., RPSN 78,90 %, celková částka splatná spotřebitelem 104 020.08 Kč.

Půjčka Kimbi kalkulačka

Půjčka Kimbi recenze

Nová nebankovní půjčka pod názvem Kimbi je novým úvěrovým produktem společnosti Zaplo Finance, která stojí za známou a oblíbenou půjčkou Zaplo. Flexibilní půjčka Kimbi je ale trochu jiná a přináší více možností, jak si půjčku nastavit. Rozdíly jsou mimo jiné v úvěrovém limitu, délce splácení nebo dalších podmínkách.

Půjčka Kimbi je poskytována od 10 000 Kč do 60 000 Kč, doba splácení je od 3 měsíců do dvou let. Nejde tak o typickou krátkodobou půjčku před výplatou, ale o úvěr, který si můžete nastavit pode vašich možností. Je pouze na vás, jestli dáte přednost nízkým měsíčním splátkám a půjčku si rozložíte třeba na celé dva roky, nebo naopak upřednostníte rychlejší splacení, které vyjde levněji. Důležité je, že v průběhu splácení si můžete splatnost nechat prodloužit, nebo naopak splatit úvěr předčasně. Dá se požádat i o navýšení půjčky nebo změnu měsíční splátky – flexibilita je u půjčky Kimbi jednou z největších předností.

Sjednání půjčky probíhá výhradně přes internet a sice na stránkách www.kimbi.cz. Na nich si nejdříve nastavíte parametry půjčky v úvěrové kalkulačce, přičemž ihned uvidíte výši splátky, roční procentní sazbu nákladů a úrokovou sazbu. Jakmile budete s nastavením spokojení, vyplníte si registrační formulář a žádost o úvěr. Potřebovat k tomu budete dva doklady totožnosti a vyplnit musíte i číslo na mobil a číslo bankovního účtu (musí být psaný na vás).

Bude-li vám půjčka schválena, dostanete peníze převodem na váš bankovní účet – u největších bank nejpozději do druhého pracovního dne. Splácení pak probíhá klasicky převodem, vždy 1x měsíčně podle sjednané úvěrové smlouvy. Svoji půjčku si můžete pohodlně spravovat přes online profil na www.kimbi.cz, kde je možné požádat i o prodloužení úvěru nebo jiné úpravy – např. navýšení půjčky. Závěrem dodáme, že nebankovní půjčka Kimbi je určená pro všechny občany ČR starší 18 let, kteří mají pravidelný příjem, vlastní účet u banky a jsou schopni úvěr řádně splácet.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Proč musím při sjednávání půjčky nejdříve uhradit poplatek? Nejde o nějaký podvod? Nebankovní půjčka Kimbi patří mezi úvěry, u nichž je nutné mít vlastní bankovní účet. Aby se mohla společnost, která půjčku poskytuje, přesvědčit, že je účet skutečně váš, musíte proto uhradit symbolický poplatek, na jehož základě bude váš účet ověřen. Poplatek je pouze ve výši 0,01 Kč a jedná se o běžnou, standardní věc – podobné ověřovací poplatky vyžaduje i spousta jiných úvěrových společností.
Jakým způsobem si mohu požádat o prodloužení splatnosti nebo naopak o předčasné splacení? Pokud si chcete splatnost půjčky prodloužit, přihlaste se do vašeho internetového profilu na stránkách půjčky Kimbi, kde si můžete prodloužení sami nastavit. Chcete-li naopak splatit celý úvěr předčasně, kontaktuje společnost Zaplo Finance buď telefonicky nebo mailem.
Je lepší nastavit si nižší měsíční splátku a splácet déle, nebo naopak vyšší splátku a kratší dobu splácení? Výhodnější je vždy varianta s vyšší měsíční splátkou a kratší dobou splácení – ověřit si to můžete i v úvěrové kalkulačce na webových stránkách půjčky Kimbi. Na druhou stranu je důležité brát v potaz vaše platební možnosti – nenastavujte si vyšší splátku, než kterou budete reálně moci splácet, aniž by vám to činilo problémy. Někdy tak může být lepší raději delší doba splácení i za cenu toho, že se půjčka trochu prodraží.

Společnost Zaplo Finance s.r.o.