Lendon

  • Maximální výše úvěru může dosáhnout až částky 100 000 Kč
  • Splácení půjčky se dá rozložit až na dobu dvou let
  • Sjednání je velmi jednoduché a je otázkou několika minut
  • Předčasné splacení je povoleno, neplatí se za něj nic navíc
  • Půjčku poskytuje stejná společnost, jež stojí za úspěšnými projekty CreditAir a CreditOn
  • Nepotřebujete mít žádného ručitele, stejně tak není třeba zastavovat majetek
  • Půjčka je 100% bezpečná, žádné poplatky předem se nevybírají
  • Peníze můžete mít na účtu už do pouhých 30 minut

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Doba splatnosti Výše poplatků Celkem zaplatíte
20 000 Kč 6 měsíců 5 812 Kč 25 812 Kč
20 000 Kč 24 měsíců 19 212 Kč 39 212 Kč
50 000 Kč 6 měsíců 13 882 Kč 63 882 Kč

Lendon kalkulačka

Lendon recenze

Poskytovatelům nebankovních půjček přibyla nová konkurence – společnost Creamfinance Czech uvedla na trh svůj další úvěr, tentokrát pod názvem Lendon. Zatímco půjčky CreditAir a CreditOn od stejné společnosti byly pouze krátkodobé, u nového produktu Lendon už se jedná o dlouhodobý úvěr se splatností až na dva roky.

Nová nebankovní půjčka Lendon je určená všem, kteří mají zájem o rychlý úvěr s delší dobou splácení a nemají šanci jej získat od banky. Půjčka je poskytována od 20 000 Kč až do 100 000 Kč, její splácení si lze rozložit na 6 až 24 měsíců. Úvěr se tak splácí formou pravidelných měsíčních splátek, které se posílají na účet poskytovatele.

Hodně společností umožňuje svým klientům, kteří půjčku řádně splácejí, získat slevu. Tato možnost je i u půjčky Lendon – pokud bude klient splácet svůj úvěr vždy včas, získá nakonec docela výraznou slevu – např. u půjčky 50 000 Kč se splatností na dva roky lze řádným splácením ušetřit 8 725 Kč. Sleva se ale vztahuje pouze na úvěry, které mají splatnost alespoň na 12 měsíců.

Oproti bankovním, ale i některým nebankovním úvěrům je půjčka Lendon docela drahá – roční úroková sazba se pohybuje okolo 80 %, což je skutečně hodně, ještě vyšší je pak RPSN. Tím spíš je tedy důležité, aby klient úvěr řádně splácel, čímž pro něho vyjde půjčka trochu levněji. Pochvalu ale zaslouží možnost předčasného splacení bez dalších sankcí, nebo žádné poplatky předem.

Sjednání nebankovní půjčky Lendon je velmi jednoduché a rychlé – stačí pouze nastavit výši a délku půjčky a vyplnit jednoduchý webový formulář. Do něj zájemce vyplní základní osobní a kontaktní údaje, informace o jeho příjmech a žádost pak odešle jedním kliknutím k posouzení. Po vyhodnocení se mu pak ozve operátor z klientského centra, který s ním žádost o úvěr dokončí.

Dnes už je celkem standardem, že úvěrové produkty si může klient pohodlně spravovat přes webové rozhraní. Platí to i pro půjčku Lendon, která má na své internetové stránce klientskou zónu – každý klient se do ní dostane po kliknutí na odkaz pro přihlášení a následně vyplněním mailové adresy a přihlašovacího hesla. V online účtu si pak může snadno zkontrolovat aktuální stav půjčky a mít tak dokonalý přehled o jednotlivých splátkách a zbývající částce, kterou je ještě třeba uhradit.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Jakým způsobem si mohu o půjčku Lendon zažádat? Požádat o půjčku Lendon je možné na internetových stránkách www.lendon.cz, kde si nastavíte výši a splatnost úvěru a následně vyplníte krátký formulář. Pak vás kontaktuje zástupce úvěrové společnosti a pokud bude váš požadavek schválen, peníze vám přijdou na bankovní účet.
Jak vysoké jsou u této nebankovní půjčky její úroky? Úroková sazba u nebankovního úvěru Lendon je poměrně vysoká, roční úroky se pohybují od 72 % p.a. (u půjčky 100 000 Kč na dva roky) až po 94 % p.a. (u půjčky 20 000 Kč na půl roku). Maximální roční procentní sazba nákladů je pak od 101,20 % až po 147,11 %. Pokud ale budete splácet po celou dobu včas, můžete získat slevu.
Jak se půjčka Lendon splácí? Dá se uhradit i celá předčasně? Půjčka se splácí stejně jako drtivá většina ostatních dlouhodobých úvěrů, tedy bezhotovostním převodem na bankovní účet poskytovatele. Splátky se posílají jednou měsíčně, půjčku ale můžete kdykoliv splatit celou předčasně a nehrozí vám za to žádné další poplatky. Podrobný rozpis splátek najdete přímo na webové stránce půjčky Lendon.

Společnost Creamfinance Czech s.r.o.