Emma’s credit

  • Pro nové klienty je půjčka od 500 do 3 000 Kč, splatnost maximálně na 30 dní
  • Stálí klienti si mohou půjčit až 7 000 Kč, splatnost lze nastavit až na 45 dní
  • Jednotná roční úroková sazba je 365 %
  • Noví klienti mají aktuálně slevu ve výši 200 Kč na svoji první půjčku
  • Úvěr mohou získat nejen zaměstnanci, ale i živnostníci a důchodci
  • Vše se vyřizuje přes internet, žádná osobní návštěva pobočky ani telefonování vás nečeká
  • Půjčku lze splatit předčasně (se slevou), je ale možné ji i prodloužit nebo splácet po částech

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Délka splatnosti RPSN Úrok Sleva pro nové klienty Celkem ke splacení
500 Kč 30 dní 2334 % 150 Kč 200 Kč 500 Kč
1 000 Kč 30 dní 2334 % 300 Kč 200 Kč 1 100 Kč
1 500 Kč 30 dní 2334 % 450 Kč 200 Kč 1 750 Kč

Emma’s credit kalkulačka

Emma’s credit recenze

Dalším z širokého spektra nebankovních úvěrů je půjčka od společnosti Emma's Credit, která je jednou z mnoha krátkodobých půjček pro ty, jenž potřebují půjčit jen malou částku. Úvěr je poskytován v rozmezí od 500 Kč do 7 000 Kč, noví zákazníci ale mohou dostat maximálně 3 000 Kč. U dalších žádostí už je pak maximální limit vyšší. Stejně tak je u nových klientů omezená i splatnost úvěru, která činí maximálně 30 dní, u stálých zákazníků je hranice nastavena na 45 dní.

Půjčka je vhodná pro všechny osoby starší 18 let, které mají české občanství a mohou doložit svůj stálý příjem. Získat úvěr mohou zaměstnanci, podnikatelé i důchodci, podmínkou je doložení dvou osobních dokladů a doložení příjmu za poslední dva měsíce. Důležitým požadavkem je také vlastní bankovní účet - Emma's Credit neumožňuje nechat si poslat peníze na konto třetí osoby, stejně tak zde není možná ani výplata složenkou nebo v hotovosti na ruku.

Půjčka Emma's Credit se sjednává prostřednictvím webových stránek, kde si zájemce o úvěr nastaví požadované parametry půjčky, vyplní krátký formulář a provede ověření telefonního čísla (přes SMS zprávu) a bankovního účtu. Samotné podmínky nejsou vyloženě přísné a jsou podobné, jako u jiných krátkodobých a malých úvěrů, na druhou stranu schvalovatelnost žádostí je poměrně nízká.

Nebankovní půjčky od společnosti Emma's Credit jsou další alternativou pro zájemce o dostupnou malou půjčku přes internet. Vše se vyřizuje pouze online, klient nemusí chodit na žádnou pobočku ani telefonovat na drahá čísla. Sympatický je i věrnostní program, který pro stálé klienty přináší zajímavé slevy na poplatcích (musejí ale splácet vždy včas). V současné době Emma's Credit nabízí slevu i úplně novým klientům, kteří mají na svoji první půjčku slevu 200 Kč – u nejnižších částek je tak půjčka zcela zdarma, s nulovým úrokem.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Proč musím nejdříve uhradit registrační poplatek? Tento poplatek, který činí pouze symbolickou jednu korunu, je požadován jen z důvodu ověření majitele daného účtu. Půjčku si totiž mohou sjednat výhradně lidé, jenž mají svůj vlastní bankovní účet.
Mohou tuto půjčku získat i osoby v důchodovém věku? Ano, půjčka Emma's Credit je vhodná i pro důchodce, musejí ale doložit výši svého důchodu za poslední dva měsíce (např. rozhodnutím o přiznání důchodu, výpisy z bankovního účtu apod.).
Jakým způsobem se půjčka Emma's Credit splácí? Půjčka se splácí převodem na bankovní účet, veškeré podrobné informace má každý klient ve svém online účtu na webových stránkách půjčky. Důležité je dát si pozor na včasné splacení – v opačném případě hrozí riziko, že vám bude naúčtován sankční poplatek za každý den prodlení.

Společnost Emma’s credit s.r.o.