Nebankovní půjčky jsou často spojovány s vysokými poplatky a úroku a jsou tak vhodné především pro ty, kteří nemohou získat úvěr od banky. I přesto ale existují nebankovní úvěry, které se vyplatí každému, včetně lidí, kterým by bez problémů půjčila i kterákoli banka. Jedná se půjčky zdarma, které už u nás nabízí hned několik nebankovních společností, na které se podíváme v tomto článku. Vybrali jsme pro Vás pět úvěrů, které můžete získat zcela zdarma a nezaplatíte tak ani korunu navíc.

I půjčka může být zdarma – které společnosti půjčují bez poplatků?

Půjčka Ferratum

Prvním tipem na úvěr zdarma je půjčka od společnosti Ferratum Bank. Ta nabízí krátkodobé úvěry až do výše 10 000 Kč s dobou splatnosti maximálně na 45 dní. Pokud si od ní půjčujete poprvé, můžete si vzít úvěr ve výši 3 000 Kč, který musíte uhradit do 30 dní. V takovém případě vám nebude účtován žádný poplatek a zaplatit tak stačí pouze vypůjčených 3 000 Kč. Velkým plusem této nabídky je i velmi rychlé schválení – žádosti jsou vyřizovány 24 hodin denně a Ferratum Bank garantuje odpověď do pouhých 10 minut od podání žádosti. Ke schválení navíc nepotřebujete žádné potvrzení o příjmu ani ručitele, a půjčku mohou získat dokonce i lidé se záznamem v registru dlužníků.

Japonská půjčka

Jednou z horkých novinek na trhu nebankovních úvěrů je Japonská půjčka, kterou provozuje společnost Home Credit. Ta je známá mimo jiné jako firma, která nabízí splátkový prodej zboží, kromě toho ale poskytuje i klasické půjčky. V minulosti provozovala půjčku Click Credit, ta ale skončila a místo ní (s několika změnami) přišla vylepšená Japonská půjčka s ještě výhodnějšími podmínkami. Jako nový klient si můžete půjčit zdarma až 4 999 Kč, jedinou podmínkou je to, že peníze musíte vrátit do 14 dní. V opačném případě Vám bude naúčtován poplatek, který ale není nijak vysoký – pouze 33 Kč za každou půjčenou tisícovku. Stálí klienti pak mají možnost půjčit si až 50 000 Kč, které je možné uhradit do 12 měsíců.

Půjčka Net Credit

Až 4 500 Kč na 30 dní si můžete půjčit zdarma u společnosti Net Credit, která provozuje rychlé nebankovní půjčky, jež se sjednávají prostřednictvím internetu. Abyste ale peníze dostali, musíte se nejdříve zaregistrovat a uhradit bankovním převodem ověřovací poplatek ve výši jednoho haléře. Ten je požadován z toho důvodu, že úvěr je určený výhradně lidem, kteří mají vlastní bankovní účet. Stejně jako u jiných společností, tak i u Net Credit platí, že zdarma je pouze první půjčka – u opakovaných už se poplatkům nevyhnete, můžete si ale vypůjčit až 12 000 Kč. Maximální doba splatnosti je vždy 30 dní, úvěr si ale můžete (za poplatek) až o měsíc prodloužit.

Půjčka Via SMS

Další nebankovní půjčkou, kterou lze získat zdarma, je půjčka Via SMS, jež je určena pro osoby ve věku od 20 do 68 let. První půjčka zdarma je poskytována až do výše 4 500 Kč, doba splatnosti je max. 30 dní. Další půjčky už ale zdarma nejsou a je u nich třeba uhradit poplatek. Zároveň se ale zvyšuje maximální limit úvěru, a to až do 12 000 Kč, které lze získat od páté půjčky. Společnost Via SMS, které tento úvěr nabízí, nepůsobí pouze v České republice, ale ještě v dalších pěti evropských zemích – Španělsku, Švédsku, Polsku, Litvě a Lotyšsku.

Zaplo.cz půjčka

Posledním tipem na půjčku zdarma jsou úvěry od společnosti Zaplo Finance. U ní si hned napoprvé můžete bez poplatků půjčit dokonce až 8 000 Kč. Peníze musíte splatit nejpozději do 30 dnů, pokud byste ale úvěr nestihli splatit včas, můžete si jej za poplatek prodloužit. U opakovaných půjček se pak maximální výše postupně zvedá a to až na 15 000 Kč. Požadavky na klienty navíc nejsou nijak náročné – musí Vám být alespoň 18 let, musíte mít české občanství a vlastní bankovní účet.

Hodnocení kategorie 4.5
I půjčka může být zdarma – které společnosti půjčují bez poplatků? hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 10 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 2. 8. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

Spolehlivé půjčky

15 000
Výše půjčky 1 000 Kč - 15 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 1 - 150 dnů
60 000
Výše půjčky 1 000 Kč - 60 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost flexibilní
30 000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní

Diskuze