Pronto půjčka

  • Nebankovní úvěr od 10 000 Kč až do 100 000 Kč pro zaměstnance a OSVČ
  • Dobu splatnosti si můžete nastavit na dobu 12 až 48 měsíců
  • Roční procentní sazba nákladů se pohybuje od 27 %
  • Půjčku lze získat pouze převodem na vlastní bankovní účet
  • Rozhodnutí o schválení a zaslání peněz je obvykle vyřízeno do 48 hodin (v pracovní dny mezi 9.00 až 17.00)
  • K vyřízení úvěru se nevyžaduje žádný ručitel ani zástava nemovitosti či jiného majetku
  • Žádné skryté poplatky ani platby předem, půjčka naprosto bezpečná a transparentní

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Doba splatnosti Měsíční splátka RPSN celková částka
30 000 Kč 24 měsíců 1 995 Kč 62.63 % 47 880 Kč

Reprezentativní příklad

V případě že si zřídíte úvěr ve výši 30 000 Kč je výše splátky 1 995 Kč, počet splátek 24, RPSN 62,63 %. Celková částka k úhradě je 47 880 Kč.

Pronto půjčka kalkulačka

Pronto půjčka recenze

Zajímavým nebankovním úvěrem je Pronto půjčka, kterou provozuje společnost PRONTO CREDIT s.r.o. Jedná se o půjčku se splatností na jeden až čtyři rok, která je nabízena v rozmezí od 10 000 do 100 000 Kč. Vyřízení úvěru probíhá kompletně přes internet, výplata se pak provádí bezhotovostním převodem na bankovní účet klienta. Půjčka se splácí vždy jednou za měsíc dle splátkového kalendáře.

Sjednání úvěru není příliš složité, stačí si otevřít webové stránky Pronto půjčky, vyplnit registrační formulář a pomocí dvou posuvníků si nastavit požadovanou výši půjčky a délku jejího splácení. Zároveň hned vidíte výši měsíční splátky, podle toho si tak můžete půjčku přizpůsobit, aby splátky zbytečně nezatěžovaly váš finanční rozpočet. RPSN (roční procentní sazba nákladů) se pohybuje okolo 27 %, u nižších úvěrů na kratší dobu je přeplatek celkem mírný, naopak u nejvyšších částek na 4 roky už je částka, kterou zaplatíte navíc, poměrně vysoká.

Pronto půjčka má poměrně přísné podmínky, je určená pouze pro zaměstnance a podnikatele se stálým a dostatečně vysokým příjmem, schvalovatelnost je tak spíše nižší. Půjčka je ale naprosto bezpečná, ať už jde o zabezpečení vašich osobních údajů, nebo o férové jednání úvěrové společnosti. Žádné skryté poplatky ani jiné nástrahy vás zde nečekají, poskytovatel úvěru je prověřená a seriózní společnost s bohatými zkušenostmi s nebankovními půjčkami.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Jaké doklady, případně dokumenty budu k vyřízení žádosti o půjčku potřebovat? K vyřízení si nachystejte dva osobní doklady – jeden z nich musí být občanský průkaz, druhým může být buď rodný list, cestovní pas nebo řidičský průkaz. Dále si připravte dokumenty, které potvrzují váš příjem a potřebovat budete také doklad o adrese vašeho bydliště – např. vyúčtování za energie, SIPO nebo výpis z účtu)
Jak dlouho budu čekat, než bude moje žádost o úvěr vyřízena a peníze vyplaceny? Žádosti se vyřizují pouze v průběhu pracovní doby, která je ve všední dny od 9 do 17 hodin. Pokud si podáte žádost v tomto rozmezí, měli byste dostat odpověď nejpozději do 48 hodin. Co se týká samotné platby, tak její rychlost závisí na tom, u které banky máte vedený účet. Nejrychleji peníze dostanou ti, jenž mají účet u České spořitelny, MONETA Money Bank nebo ČSOB, klienti ostatních bankovních ústavů dostanou peníze do 24 hodin.
Lze Pronto půjčku splatit předčasně? A naopak – dá se splatnost úvěr v případě potřeby prodloužit? Ano, předčasné splacení je povoleno, sankce je pouze minimální (1 % z předčasně splacené části celkové výše půjčky, případně jen 0,5 %, pokud vám chybí do konce splatnosti méně než rok). Pokud jde o prodloužení půjčky, tak to sice standardně Pronto půjčka nenabízí, nicméně v případě problémů můžete kontaktovat její klientské centrum a domluvit se na individuálním splátkovém kalendáři.

Společnost PRONTO CREDIT s.r.o.