Everyday Plus

  • Skvělá alternativa vůči klasickým půjčkám nebo kreditním kartám
  • Můžete si půjčit od 100 Kč až do 50 000 Kč
  • Platí se pouze poplatek za čerpání úvěru, jiné poplatky účtovány nejsou
  • U postupného splácení je minimum čtvrtina dlužné sumy, minimální splátka je 300 Kč
  • Stav půjčky si můžete pohodlně spravovat a kontrolovat přes online účet na Everyday Plus
  • Výběry z kreditního limitu lze provádět online nebo prostřednictvím SMS zprávy
  • V průběhu splácení si lze zažádat o navýšení úvěrového limitu

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Doba splatnosti Poplatek Celková částka
5 000 Kč 5 měsíců 3 360 Kč 8 360 Kč

Everyday Plus kalkulačka

Everyday Plus recenze

Nebankovní půjčka Everyday Plus, kterou poskytuje společnost OPR – Finance, se od drtivé většiny úvěrů výrazně odlišuje. Nejedná se totiž o klasickou půjčku, ale jde o tzv. revolvingový úvěr, tedy úvěrový produkt, u něhož si sjednáte určitý úvěrový rámec, který pak můžete čerpat nejen naráz, ale klidně i postupně – podle toho, jak budete potřebovat. S tím souvisí i trochu jiné splácení – počet splátek i jejich výše se odvíjí podle toho, jak budete půjčku čerpat a záleží také na vás, zda uhradíte jen minimální povinnou splátku, nebo vyšší částku.

Abyste mohli úvěrový limit získat, musíte si nejdříve vyplnit internetovou žádost a uvést v ní všechny povinné informace. Potřebovat budete také váš mobilní telefon, na nějž vám v průběhu žádosti přijde autorizační kód formou textové zprávy a předem si připravte i číslo vašeho bankovního účtu – z něj pak budete muset odeslat korunový ověřovací poplatek, aby si poskytovatel úvěru mohl ověřit, že daný účet je skutečně vedený na vaše jméno.

Bude-li vám žádost o revolvingový úvěr Everyday Plus schválena, můžete začít čerpat poskytnutí peníze. Čerpat finance z úvěrového limitu lze buď přes internet nebo přes mobil. Online výběr můžete provést jednoduše z vašeho klientského účtu, kde jej najdete pod záložkou Provést výběr, přes mobil se pak žádost o výběr podává odesláním SMS zprávy ve tvaru VYBRAT + částka na číslo 90 100. Převody ale probíhají pouze od pondělí do pátku, vždy v době od 7.00 do 19.00. Jakmile budou peníze převedeny, dostanete ještě potvrzení v SMS zprávě.

Kompletní a vždy aktuální informace o půjčkách Everyday Plus najdete na jejich webových stránkách www.everydayplus.cz, kde jsou k dispozici i veškeré smlouvy, formuláře a další důležité dokumenty. Součástí webu je i odkaz na YouTube kanál s informačními videi o úvěru.

Dokumenty

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Musí se za poskytnutí úvěru od Everyday Plus platit něco předem? Ne, žádné poplatky předem se u této půjčky neúčtují, nemusíte se tak obávat toho, že byste něco zaplatili, pak vám byla žádost zamítnuta a vy jste přišli o peníze. To zde skutečně nehrozí. Pouze musíte uhradit tzv. verifikační poplatek, který slouží ověření toho, že vámi uvedený bankovní účet je skutečně vedený na vaše jméno. Tento poplatek ale činí pouze symbolickou korunu.
Jakými způsoby je možné peníze z úvěrového limitu čerpat? Peníze z revolvingového úvěru Everyday Plus můžete čerpat dvěma způsoby. První možnost je internetová – přihlásíte se na váš účet Everyday+ Online a v záložce Provést výběr si požádáte o čerpání. Druhá varianta čerpání je přes mobilní telefon – provádí se odesláním SMS zprávy ve tvaru VYBRAT + požadovaná částka (např. VYBRAT 7 000) na číslo 90 100.
Musím mít pro schválení žádosti vlastní účet, nebo stačí když uvedu účet svojí manželky? Bohužel, tato možnost není povolena. Výhody úvěrového limitu Everyday Plus mohou využívat pouze lidé s vlastním bankovním účtem a i proto se ještě před poskytnutím půjčky provádí ověření. Pokud vlastní účet nemáte, půjčka vám nebude moci být schválena.

Společnost OPR – Finance s.r.o.