Tetička

  • Půjčit si můžete už od 1 000 Kč, maximum je ale 20 000 Kč (1. půjčka do 10 000 Kč)
  • Splatnost úvěru lze nastavit už od 5 dní, nejvíc ale na 30 dní
  • Prodloužit splatnost jde o 7 dní, 15 dní nebo 30 dní, klidně i opakovaně
  • Půjčku mohou kromě zaměstnanců získat i OSVČ, maminky na mateřské nebo důchodci
  • Důležitou podmínkou je vlastní bankovní účet – bez něj půjčku získat nemůžete

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Doba splatnosti Zaplatíte navíc Celková částka
1 000 Kč 5 dní 0 Kč 1 000 Kč
3 000 Kč 9 dní 0 Kč 3 000 Kč
5 000 Kč 30 dní 1 900 Kč 6 900 Kč

Reprezentativní příklad

10 000 Kč na dobu 30 dní, pevná zápůjční úroková sazba je 0 ročně, RPSN je 4 933,41 %. Celková splatná částka je 13 800 Kč.

Tetička kalkulačka

Tetička recenze

Nebankovních SMS půjček před výplatou je v Česku obrovské množství a i když už jejich počet v poslední době tolik nenarůstá (zejména v souvislosti se změnami zákona), tak se i tak občas objeví nějaký nový produkt. Tentokrát se podíváme na půjčku Tetička, kterou ale provozuje již zkušená úvěrová společnost Fair Credit, která už nebankovní půjčky poskytuje delší dobu pod svojí obchodní značkou.

Půjčka Tetička funguje v podstatě stejně jako ostatní rychlé SMS půjčky – sjednává se přes internet, má nízký úvěrový rámec i krátkou dobu splatnosti, splácí se formou jednorázové splátky a klient si v případě potřeby může splatnost po uhrazení poplatku prodloužit. Výhodou je zde zejména rychlost – oznámení o schválení žádosti se dozvíte během několika minut, velmi rychlé je také proplacení peněz na váš bankovní účet. Ten ale musí být váš, půjčku mohou získat jen lidé s vlastním účtem u banky.

Obecně patří Tetička mezi relativně dostupné nebankovní půjčky, získat ji mohou jak zaměstnanci, tak i podnikatelé, živnostníci, OSVČ, důchodci nebo matky na mateřské. Velkým mínusem půjčky jsou ale velmi vysoké poplatky – na úvěrové kalkulačce na webu půjčky si můžete snadno ověřit výši RPSN, která je až extrémně vysoká.

Protože za půjčkou Tetička stojí známá a spolehlivá společnost Fair Credit Czech s.r.o, jde o naprosto bezpečný, prověřený a spolehlivý úvěr, u nějž nejsou na místě žádné obavy z nečestného jednání poskytovatele. Půjčka je sice drahá, jinak jí ale není moc co vyčítat, v ostatních aspektech ji hodnotíme kladně.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Co vše budu k vyřízení půjčky potřebovat? Jaké doklady nebo jiné papíry si mám připravit? Potřebovat budete připojení k internetu, dále pak mobilní telefon, občanský průkaz a číslo vašeho bankovního účtu. Případně může být potřeba nahrát i doklady o výši příjmů (podle toho, jaký zdroj příjmů máte – tedy buď výplatní pásky, daňové přiznání, výměr důchodu nebo doklad o podpoře na mateřské dovolené).
Můžu si nechat peníze poslat na účet manžela, případně poukázkou nebo v hotovosti? Ne, to bohužel není možné – půjčka Tetička je určena pouze lidem, jež mají svůj vlastní bankovní účet, psaný na své jméno. Nelze tak poslat peníze třetí osobě (ani pokud je z rodiny), stejně tak se peníze nevyplácejí ani poštovní poukázkou ani v hotovosti na ruku.
Co se stane, když nezvládnu půjčku splatit do 30 dní? Co potom mohu dělat, abych neplatil pokutu? Ani v takovém případě se nic hrozného neděje, musíte si ale půjčku prodloužit. To lze až o dalších 30 dní, nicméně bude vás to stát příslušný poplatek. Prodlužovat splatnost lze i opakovaně a v podstatě neomezeně.

Společnost Fair Credit International, SE