SOScredit.cz

  • Možnost půjčit si až 30 000 Kč
  • Doba splatnosti je 7 až 28 dní
  • Rozhodnutí do 15 minut e-mailem nebo SMS zprávou
  • Rychlá půjčka bez skrytých poplatků
  • Výhoda vyřízení z pohodlí domova

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Délka splatnosti Poplatek RPSN Celkem ke splacení
1 000 Kč 7 dní 0 Kč 0 % 1 000 Kč
1 000 Kč 28 dní 0 Kč 0 % 1 000 Kč
2 000 Kč 28 dní 0 Kč 0 % 2 000 Kč

Reprezentativní příklad

Celková výše spotřebitelského úvěru 4 500 Kč. Pevná roční úroková sazba 0 %. Doba trvání 28 dní, Poplatek 1 639 Kč, RPSN 5632,2 %. Celkem uhradíte 6 139 Kč.

SOScredit.cz kalkulačka

SOScredit.cz recenze

SOScredit.cz je rychlá online půjčka a pomůže lidem v případě nezbytné potřeby peněz před výplatou. Zákazníci mohou žádat o půjčku až v hodnotě 30 000 Kč. Smlouva o zápůjčce neobsahuje žádné skryté poplatky a není potřeba ani posílat registrační poplatek, který značně oddálí výplatu půjčky. Společnost je pod dohledem České obchodní inspekce. Žadatel dostane do 15 minut odpověď s výsledkem o získání či nezískání půjčky a peníze budou odeslány ihned bez protahování na žadatelův bankovní účet.

Společnost Orange finance s.r.o. je na českém trhu od roku 2015 a řídí se zásadami zodpovědného půjčování. Díky jednoduchosti žádosti a automatizovanému systému vyhodnocení žádostí o půjčku stačí žadateli připojení k internetu a bankovní účet na jeho jméno.

Krátkodobou online půjčku od SOScredit.cz může získat každý s pravidelným příjmem. Účel půjčky není třeba dokládat a půjčka je vhodná k náhlé potřebě finančních prostředků před výplatou nebo k provedení neplánovaného nákupu před výplatou. Ovšem vždy je zapotřebí mít v následujícím měsíci příjem, aby nenastal problém se splacením. Půjčka není vhodná k zaplacení jiných úvěrů a půjček a také není vhodná pro lidi, kteří mají přetrvávající finanční problémy.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky? Abyste splnil/a podmínky půjčky, musíte být občan ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu, být ve věku od 18 do 70 let, mít bezdlužnost, mít vlastní bankovní účet a mít trvalý příjem.
Jak se dozvím o výsledku schvalovacího procesu? Během několika minut bude zaslána SMS zpráva na klientem uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.
Jakým způsobem je půjčka vyplácena? Půjčka je vyplácena pouze na bankovní účet vedený na jméno klienta.

Společnost Orange finance s.r.o.