Pojištěná půjčka

  • Půjčku si můžete sjednat ve výši od 10 000 Kč do 250 000 Kč
  • Splácení úvěru je možné rozložit na tři až čtyřicet osm měsíců
  • Žádost si můžete podat po telefonu, přes webové stránky nebo na pobočkách
  • V případě nutnosti je možné si nechat splátku odložit až 3krát zdarma
  • Po schválení žádosti dostanete peníze převodem na bankovní účet do 24 hodin
  • Půjčka je naprosto bezpečná a spolehlivá
  • V případě nutnosti je možné si nechat splátku odložit až 3krát zdarma

Tabulka splátek a kalkulačka

Půjčená částka Doba splatnosti RPSN Měsíční splátka Celkem zaplatíte
70 000 Kč 48 měsíců 27.37 % 2 299 Kč 110 352 Kč

Reprezentativní příklad

Úvěr v celkové výši 70 000 Kč, splatnost 48 měsíců, splátka 2 299 Kč, celková splatná částka 110 352 Kč, pevná úroková sazba činí 24,44 % p.a. a RPSN činí 27,37 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby. Doba trvání spotřebitelského úvěru od 12 až do 48 měsíců. RPSN činí od 27,37 % do 89,8 %.

Pojištěná půjčka kalkulačka

Pojištěná půjčka recenze

Pojištěná půjčka je novým pilotním produktem společnosti Profi Credit. Tato nebankovní úvěrová společnost patří k nejznámějším poskytovatelům půjček v České republice. Působí zde již 22 let a za tu dobu si už u ní sjednalo půjčku velké množství lidí z celé ČR. V současné době tato společnost nabízí dva úvěrové produkty – Osobní půjčku (vhodnou především pro zaměstnance) a Podnikatelskou půjčku (ideální pro živnostníky). V této recenzi jsme se zaměřili na Osobní půjčku.

Velikost půjčky se pohybuje od 10 000 Kč až do 250 000 Kč, její splácení si můžete nastavit na 12 měsíců až 4 roky. Záleží na vás, jaké parametry úvěru si zvolíte, samozřejmě platí, že čím je splatnost kratší, tím vyjde půjčka levněji. Důležité je splácet vždy včas. Pokud se dostanete do problémů, můžete si zažádat o odklad až 3 splátek zdarma. Zároveň se můžete uzavřít pojištění schopnosti splácet, které vás ochrání v případě neočekávaných událostí jako je ztráta zaměstnání nebo dlouhodobá nemoc.

Půjčka od PROFI CREDIT nemá žádné zbytečné poplatky, není vám tak nic účtováno za její sjednání ani za vedení úvěrového účtu. Úroková sazba ale není zrovna nízká a i po odečtení bonusu za řádné splácení se půjčka nedá označit za příliš výhodnou. Na druhou stranu pro mnoho lidí, jenž si nemohou půjčit od žádné banky a kteří hledají půjčku s co nejnižší splátkou, může být PROFI CREDIT dobrým řešením – i nejmenší částku 10 000 Kč totiž můžete splácet až čtyři roky, takže měsíční splátka bude pouhých 518 Kč.

Budete-li mít o půjčku zájem, můžete si  ni zažádat na webových stránkách společnosti PROFI CREDIT, na čísle 800 200 280 (hovor je zdarma), nebo na některé z mnoha poboček. U webové žádosti se vyplňuje jen pár základních údajů a pak už jen počkáte, až vám zavolá obchodní zástupce společnosti. Ten s vámi pak projedná další podrobnosti, jako jsou požadované doklady, dokumenty atd., zároveň si s vámi domluví osobní schůzku. Pokud vše dopadne dobře a vaše žádost bude posouzena kladně, peníze vám budou odeslány na bankovní účet nejpozději do 24 hodin od podpisu úvěrové smlouvy.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Dá se půjčka od PROFI CREDIT vyplatit i v hotovosti, případně poštovní poukázkou? Bohužel to možné není – peníze se zde vyplácejí výhradně bezhotovostním bankovním převodem na účet klienta. Jinou formu výplaty společnost PROFI CREDIT v současné době nenabízí.
Kde zjistím možnosti pojištění schopnosti splácet a kdy musím pojištění uzavřít? Pojištění schopnosti splácet má tři úrovně balíčků, které se liší svou cenou a samozřejmě i úrovněmi plnění. Nabízí krytí v případě ztráty zaměstnání, dlouhodobé nemoci, invalidity nebo smrti. Pojištění je třeba uzavřít rovnou s uzavřením smlouvy o úvěru.
Jsou s touto půjčkou spojeny i nějaké další poplatky – např. za sjednání nebo vedení úvěru? Ne, půjčka od společnosti PROFI CREDIT zahrnuje pouze úroky, jinak u ní nejsou účtovány žádné poplatky. Vyřízení půjčky je zdarma, stejně tak i vedení úvěrového účtu. Nemusíte se bát ani žádných skrytých poplatků nebo jiných nástrah, půjčka je 100% bezpečná a prověřená.

Společnost PROFI CREDIT Czech, a.s.