Pojištěná půjčka

  • Půjčku si můžete sjednat ve výši od 10 000 Kč do 100 000 Kč
  • Splácení úvěru je možné rozložit na tři až třicet šest měsíců
  • Žádost si můžete podat po telefonu, přes webové stránky nebo na pobočkách
  • V případě nutnosti je možné si nechat splátku odložit až 3krát zdarma
  • Po schválení žádosti dostanete peníze převodem na bankovní účet do 24 hodin
  • Půjčka je naprosto bezpečná a spolehlivá
  • V případě nutnosti je možné si nechat splátku odložit až 3krát zdarma

Tabulka splátek a kalkulačka

Půjčená částka Doba splatnosti RPSN Měsíční splátka Celkem zaplatíte
40 000 Kč 36 měsíců 79 36 % 2 414Kč 86 904 Kč

Reprezentativní příklad

Úvěr v celkové výši 40 000 Kč, splatnost 36 měsíců, splátka 2 414 Kč, celková splatná částka 86 904 Kč, pevná úroková sazba činí 59,87 % a RPSN činí 79,36 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.

Pojištěná půjčka kalkulačka

Pojištěná půjčka recenze

Pojištěná půjčka je novým pilotním produktem společnosti Profi Credit. Tato nebankovní úvěrová společnost patří k nejznámějším poskytovatelům půjček v České republice. Působí zde již 22 let a za tu dobu si už u ní sjednalo půjčku velké množství lidí z celé ČR. V současné době tato společnost nabízí dva úvěrové produkty – Osobní půjčku (vhodnou především pro zaměstnance) a Podnikatelskou půjčku (ideální pro živnostníky). V této recenzi jsme se zaměřili na Osobní půjčku.

Velikost půjčky se pohybuje od 10 000 Kč až do 100 000 Kč, její splácení si můžete nastavit na 3 měsíce až 3 roky. Záleží na vás, jaké parametry úvěru si zvolíte, samozřejmě platí, že čím je splatnost kratší, tím vyjde půjčka levněji. Důležité je splácet vždy včas. Pokud se dostanete do problémů, můžete si zažádat o odklad až 3 splátek zdarma. Zároveň se můžete uzavřít pojištění schopnosti splácet, které vás ochrání v případě neočekávaných událostí jako je ztráta zaměstnání nebo dlouhodobá nemoc.

Půjčka od PROFI CREDIT nemá žádné zbytečné poplatky, není vám tak nic účtováno za její sjednání ani za vedení úvěrového účtu. Úroková sazba ale není zrovna nízká a i po odečtení bonusu za řádné splácení se půjčka nedá označit za příliš výhodnou. Na druhou stranu pro mnoho lidí, jenž si nemohou půjčit od žádné banky a kteří hledají půjčku s co nejnižší splátkou, může být PROFI CREDIT dobrým řešením – i nejmenší částku 10 000 Kč totiž můžete splácet až tři roky, takže měsíční splátka bude pouhých 341 Kč.

Budete-li mít o půjčku zájem, můžete si  ni zažádat na webových stránkách společnosti PROFI CREDIT, na čísle 800 166 000 (hovor je zdarma), nebo na některé z mnoha poboček. U webové žádosti se vyplňuje jen pár základních údajů a pak už jen počkáte, až vám zavolá obchodní zástupce společnosti. Ten s vámi pak projedná další podrobnosti, jako jsou požadované doklady, dokumenty atd., zároveň si s vámi domluví osobní schůzku. Pokud vše dopadne dobře a vaše žádost bude posouzena kladně, peníze vám budou odeslány na bankovní účet nejpozději do 24 hodin od podpisu úvěrové smlouvy.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Dá se půjčka od PROFI CREDIT vyplatit i v hotovosti, případně poštovní poukázkou? Bohužel to možné není – peníze se zde vyplácejí výhradně bezhotovostním bankovním převodem na účet klienta. Jinou formu výplaty společnost PROFI CREDIT v současné době nenabízí.
Kde zjistím možnosti pojištění schopnosti splácet a kdy musím pojištění uzavřít? Pojištění schopnosti splácet má tři úrovně balíčků, které se liší svou cenou a samozřejmě i úrovněmi plnění. Nabízí krytí v případě ztráty zaměstnání, dlouhodobé nemoci, invalidity nebo smrti. Pojištění je třeba uzavřít rovnou s uzavřením smlouvy o úvěru.
Jsou s touto půjčkou spojeny i nějaké další poplatky – např. za sjednání nebo vedení úvěru? Ne, půjčka od společnosti PROFI CREDIT zahrnuje pouze úroky, jinak u ní nejsou účtovány žádné poplatky. Vyřízení půjčky je zdarma, stejně tak i vedení úvěrového účtu. Nemusíte se bát ani žádných skrytých poplatků nebo jiných nástrah, půjčka je 100% bezpečná a prověřená.

Společnost PROFI CREDIT Czech, a.s.