Profi Credit

  • Půjčku si můžete sjednat ve výši od 10 000 Kč do 166 000 Kč
  • Splácení úvěru je možné rozložit na jeden rok až pět let
  • Za řádné splácení vám může být část peněz vrácena – maximálně až 27 000 Kč
  • Žádost si můžete podat po telefonu , přes webové stránky nebo na pobočkách
  • V případě finančních potíží je možné nechat si splátku odložit
  • Po schválení žádosti dostanete peníze převodem na bankovní účet do 24 hodin
  • Půjčka je naprosto bezpečná a spolehlivá, PROFI CREDIT poskytuje úvěry už 22 let

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Délka splatnosti Měsíční splátka Vrácené peníze za řádné splácení
10 000 Kč 12 měsíců 990 Kč 0 Kč
20 000 Kč 18 měsíců 1 424 Kč 1 282 Kč
166 000 Kč 60 měsíců 5 658 Kč 16 974 Kč

Profi Credit kalkulačka

Profi Credit recenze

Nebankovní úvěrová společnost PROFI CREDIT patří k nejznámějším poskytovatelům půjček v České republice. Působí zde již 22 let a za tu dobu si už u ní sjednalo půjčku velké množství lidí z celé ČR. V současné době tato společnost nabízí dva úvěrové produkty – Osobní půjčku (vhodnou především pro zaměstnance) a Podnikatelskou půjčku (ideální pro živnostníky). V této recenzi jsme se zaměřili na Osobní půjčku.

Velikost půjčky se pohybuje od 10 000 Kč až do 166 000 Kš, její splácení si můžete nastavit na jeden rok až pět let. Záleží na vás, jaké parametry úvěru si zvolíte, samozřejmě platí, že čím je splatnost kratší, tím vyjde půjčka levněji. Důležité je splácet vždy včas – nejen kvůli případným následným problémům, ale i z toho důvodu, že za řádné splácení vám PROFI CREDIT vrátí část peněz zpátky. Pokud si chcete spočítat, o jaké částky se jedná a kterých půjček se tato akce týká, využijte úvěrovou kalkulačku na webových stránkách této úvěrové společnosti.

Půjčka od PROFI CREDIT nemá žádné zbytečné poplatky, není vám tak nic účtováno za její sjednání ani za vedení úvěrového účtu. Úroková sazba ale není zrovna nízká a i po odečtení bonusu za řádné splácení se půjčka nedá označit za příliš výhodnou. Na druhou stranu pro mnoho lidí, jenž si nemohou půjčit od žádné banky a kteří hledají půjčku s co nejnižší splátkou, může být PROFI CREDIT dobrým řešením – i nejmenší částku 10 000 Kč totiž můžete splácet až pět let, takže měsíční splátka bude pouhých 341 Kč.

Budete-li mít o půjčku zájem, můžete si  ni zažádat na webových stránkách společnosti PROFI CREDIT, na čísle 800 166 000 (hovor je zdarma), nebo na některé z mnoha poboček. U webové žádosti se vyplňuje jen pár základních údajů a pak už jen počkáte, až vám zavolá obchodní zástupce společnosti. Ten s vámi pak projedná další podrobnosti, jako jsou požadované doklady, dokumenty atd., zároveň si s vámi domluví osobní schůzku. Pokud vše dopadne dobře a vaše žádost bude posouzena kladně, peníze vám budou odeslány na bankovní účet nejpozději do 24 hodin od podpisu úvěrové smlouvy.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Dá se půjčka od PROFI CREDIT vyplatit i v hotovosti, případně poštovní poukázkou? Bohužel to možné není – peníze se zde vyplácejí výhradně bezhotovostním bankovním převodem na účet klienta. Jinou formu výplaty společnost PROFI CREDIT v současné době nenabízí.
Kde zjistím, jak vysokou částku bych dostal zpět za řádné splácení úvěru? Zjistit si nejen přesnou výši měsíční splátky, ale i částku, kterou byste za řádné splácení úvěru dostali zpět, můžete na webové stránce www.proficredit.cz, kde je k dispozici přehledná úvěrová kalkulačka. Díky ní si snadno spočítáte vaši půjčku a můžete se tak rozhodnout, zda jsou pro vás její podmínky vyhovující nebo ne.
Jsou s touto půjčkou spojeny i nějaké další poplatky – např. za sjednání nebo vedení úvěru? Ne, půjčka od společnosti PROFI CREDIT zahrnuje pouze úroky, jinak u ní nejsou účtovány žádné poplatky. Vyřízení půjčky je zdarma, stejně tak i vedení úvěrového účtu. Nemusíte se bát ani žádných skrytých poplatků nebo jiných nástrah, půjčka je 100% bezpečná a prověřená.

Společnost PROFI CREDIT Czech, a.s.