ACEMA Credit

  • Půjčit si můžete pouze, pokud poskytnete svoji nemovitost jako zástavu
  • Minimální výše úvěru je 200 000 Kč, maximum až 5 000 000 Kč, individuálně si lze domluvit i vyšší částku
  • Dobu splácení půjčky si můžete rozložit až na 20 let
  • Nízké úrokové sazby a nízká RPSN
  • Žádné poplatky předem, možnost uhradit mimořádnou splátku
  • Až 12 splátek si lze odložit, nebo snížit splátky až o 30 %
  • Ručit je možné nejen domem či bytem, ale i rekreačním objektem nebo pozemkem

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Doba splatnosti Úroková sazba Měsíční splátka
100 000 Kč 1 rok 6.90 % 8 997 Kč
200 000 Kč 2 roky 6.90 % 9 294 Kč
500 000 Kč 2 roky 6.90 % 22 713 Kč

Reprezentativní příklad

Výše úvěru 500.000 Kč, úroková sazba 13 % p.a., počet splátek 120, 119 x výše splátky 7.820 Kč + poslední splátka 7.709,09 Kč. Celkově splatná částka spotřebitelem 981.289,99 Kč. RPSN činí 17,8808 % a výpočet je založen na předpokladu, že úvěr je čerpán okamžitě jednorázově. Dále jsou s úvěrem spojeny jednorázové náklady: Náklad ve výši 3.000 Kč za zápis do katastru nemovitostí, poplatek závazková provize 8 % z výše úvěru tzn. 40.000 Kč (tyto poplatky neplatíte předem, jsou strženy oproti čerpání úvěru). Výsledná částka, vyplacená klientovi po odečtení poplatků činí 457.000 Kč.

ACEMA Credit kalkulačka

ACEMA Credit recenze

Pokud potřebujete půjčit vysokou částku a banka vám žádný úvěr dát nechce, jednou z mála možností je zkusit úvěr zajištěný nemovitostí. Pokud nějakou máte, tak u nebankovních společností můžete mít velmi zajímavou šanci na získání takové půjčky, jež vám bude plně vyhovovat. Asi nejznámějším českým poskytovatelem nebankovních půjček se zajištěním nemovitostí je společnost ACEMA Credit, která se této činnosti věnuje už dlouhodobě a její půjčka vyhrála v anketě portálu iDnes o nejvýhodnější zajištěnou půjčku na trhu.

Podání žádosti je celkem hračka, zabere vám jen malou chvilku a navíc pro vás není nijak závazné. Probíhá to tak, že si nejdříve nastavíte částku, jež si chcete půjčit a dobu splácení. Pak vyplníte pár základních požadovaných údajů o vás a o vaší nemovitosti, kterou chcete ručit. Formulář odešlete a počkáte, až se vám ozve obchodní zástupce společnosti ACEMA Credit. Pokud se vám nechce formulář vyplňovat, stačí jen zadat váš telefon a na něj se vám pak pracovník firmy ozve zpět, případně můžete sami zavolat na 844 505 555. Pokud všechno dopadne dobře, domluvíte si schůzku s profesionálním odhadcem, který posoudí stav a cenu vaší nemovitosti a na jejím základě pak dostanete konkrétní nabídku úvěrové smlouvy.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Jaké doklady a dokumenty budu k vyřízení žádosti o úvěr potřebovat? Z osobních dokladů budete potřebovat platný občanský průkaz a druhý doklad. Připravte si tedy oboustrannou kopii vašeho OP a kopii pasu, řidičského průkazu nebo rodného listu. Dále musíte doložit potvrzení o vašich příjmech (zaměstnanci si stáhnou formulář, který jim vyplní jejich zaměstnavatel, podnikatelé pak musejí doložit daňová přiznání). Posledním dokumentem, který je vyžadován, je výpis z vašeho bankovního účtu a to za poslední tři měsíce.
Co je možné použít jako ručení za půjčku od ACEMA Credit? Jako ručení za úvěr je možné použít výhradně vhodnou nemovitost. Může to být např. byt, rodinný dům, chata, chalupa, pozemek nebo třeba kancelář. Vždy se ale musí jednat o nemovitost v osobním vlastnictví.
Jakým způsobem si o tento úvěr mohu zažádat? Žádost si můžete podat jednoduše tak, že vyplníte svoje telefonní číslo na webu společnosti ACEMA Credit a její zástupce se vám sám ozve. Můžete ale také vyplnit krátký formulář na webové stránce této firmy anebo zavolat přímo na linku 844 500 550.

Společnost ACEMA Credit Czech, a.s.