ACEMA Credit

  • Půjčit si můžete pouze, pokud poskytnete svoji nemovitost jako zástavu
  • Minimální výše úvěru je 200 000 Kč, maximum až 5 000 000 Kč, individuálně si lze domluvit i vyšší částku
  • Dobu splácení půjčky si můžete rozložit až na 20 let
  • Nízké úrokové sazby a nízká RPSN
  • Žádné poplatky předem, možnost uhradit mimořádnou splátku
  • Až 12 splátek si lze odložit, nebo snížit splátky až o 30 %
  • Ručit je možné nejen domem či bytem, ale i rekreačním objektem nebo pozemkem

Reprezentativní příklad

Výše úvěru 5 000 000 Kč, počet splátek 180, měsíční splátka 33 271 Kč, úroková sazba 7.99 % p. a., RPSN 4.90 %, celková částka splatná spotřebitelem 5 988 780 Kč.

ACEMA Credit kalkulačka

ACEMA Credit recenze

Pokud potřebujete půjčit vysokou částku a banka vám žádný úvěr dát nechce, jednou z mála možností je zkusit úvěr zajištěný nemovitostí. Pokud nějakou máte, tak u nebankovních společností můžete mít velmi zajímavou šanci na získání takové půjčky, jež vám bude plně vyhovovat. Asi nejznámějším českým poskytovatelem nebankovních půjček se zajištěním nemovitostí je společnost ACEMA Credit, která se této činnosti věnuje už dlouhodobě a její půjčka vyhrála v anketě portálu iDnes o nejvýhodnější zajištěnou půjčku na trhu.

Podání žádosti je celkem hračka, zabere vám jen malou chvilku a navíc pro vás není nijak závazné. Probíhá to tak, že si nejdříve nastavíte částku, jež si chcete půjčit a dobu splácení. Pak vyplníte pár základních požadovaných údajů o vás a o vaší nemovitosti, kterou chcete ručit. Formulář odešlete a počkáte, až se vám ozve obchodní zástupce společnosti ACEMA Credit. Pokud se vám nechce formulář vyplňovat, stačí jen zadat váš telefon a na něj se vám pak pracovník firmy ozve zpět, případně můžete sami zavolat na 844 505 555. Pokud všechno dopadne dobře, domluvíte si schůzku s profesionálním odhadcem, který posoudí stav a cenu vaší nemovitosti a na jejím základě pak dostanete konkrétní nabídku úvěrové smlouvy.

Mezi velké přednosti půjček ACEMA Credit patří nejen vysoký úvěrový rámec nebo dlouhá doba splatnosti. Dalšími výhodami jsou např. celkem nízké úroky a RPSN, možnost provedení mimořádných splátek, možnost odkladu až 12 splátek nebo snížení splátek až o 30 %. Většina lidí si chválí i vysokou profesionalitu obchodních zástupců této firmy – souvisí to i s tím, že ACEMA působí na českém trhu již 17 let a má tak bohaté zkušenosti s poskytováním půjček se zajištěním.

Co se týká poplatků, tak předem nemusíte platit nic, pouze pokud vám bude půjčka poskytnuta, bude vám pár poplatků naúčtováno. Konkrétně se jedná o měsíční poplatek za vedení účtu, poplatek za zápis do katastru nemovitostí a závazková provize ve výši 3 % z celkové výše půjčky. Tyto poplatky jsou vám ale strženy až poté, co vám bude půjčka vyplacena – nehrozí vám tak, že byste mohli o peníze přijít.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Jaké doklady a dokumenty budu k vyřízení žádosti o úvěr potřebovat? Z osobních dokladů budete potřebovat platný občanský průkaz a druhý doklad. Připravte si tedy oboustrannou kopii vašeho OP a kopii pasu, řidičského průkazu nebo rodného listu. Dále musíte doložit potvrzení o vašich příjmech (zaměstnanci si stáhnou formulář, který jim vyplní jejich zaměstnavatel, podnikatelé pak musejí doložit daňová přiznání). Posledním dokumentem, který je vyžadován, je výpis z vašeho bankovního účtu a to za poslední tři měsíce.
Co je možné použít jako ručení za půjčku od ACEMA Credit? Jako ručení za úvěr je možné použít výhradně vhodnou nemovitost. Může to být např. byt, rodinný dům, chata, chalupa, pozemek nebo třeba kancelář. Vždy se ale musí jednat o nemovitost v osobním vlastnictví.
Jakým způsobem si o tento úvěr mohu zažádat? Žádost si můžete podat jednoduše tak, že vyplníte svoje telefonní číslo na webu společnosti ACEMA Credit a její zástupce se vám sám ozve. Můžete ale také vyplnit krátký formulář na webové stránce této firmy anebo zavolat přímo na linku 844 505 555.

Společnost ACEMA Credit Czech, a.s.