Kamali

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Doba splatnosti RPSN Poplatek Celková částka
1 000 Kč 14 dní 0.00 % 0 Kč 1 000 Kč
5 000 Kč 14 dní 0.00 % 0 Kč 5 000 Kč
10 000 Kč 14 dní 0.00 % 0 Kč 10 000 Kč

Kamali kalkulačka

Kamali recenze

Nová nebankovní půjčka Kamali je sice na první pohled novinkou, ve skutečnosti se ale jedná o přejmenovanou Japonskou půjčku, která byla poskytována do 31.1.2017. Od 1.února došlo k několika změnám a nově se tento produkt nabízí pod názvem Kamali. Důvodem je vysoká obliba Japonské půjčky, kterou se tak její provozovatelé rozhodli rozšířit i na další trhy v Evropě – proto byl zvolen univerzální název, který tak bude vhodný i pro další země.

Název se sice změnil, to podstatné ale zůstalo stejné – nadále jde o nejlevnější rychlou nebankovní SMS půjčku na českém trhu. Stále platí jedinečná možnost získat rychlou půjčku s poplatkem pouhých 33 Kč za každou půjčenou tisícovku, zároveň zůstává i nabídka první půjčky zdarma pro nové klienty, kteří úvěr splatí nejpozději do 14 dní od jeho poskytnutí. Kromě základní malé půjčky na 30 dní nabízí Kamali i velké úvěry od 10 000 do 200 000 Kč, kde už je splatnost až 84 měsíců.

Sjednání půjčky Kamali je velmi jednoduché, vše se vyřizuje prostřednictvím přehledných internetových stránek, na nichž si nastavíte požadované parametry úvěru a vyplníte formulář. Stálé klienty, kteří už mají zkušenosti s původní Japonskou půjčkou, jistě potěší nově upravená klientská sekce, jež je nyní ještě přehlednější a navíc má responzivní design. V nejbližší době se chystají také mobilní aplikace, určené pro majitele smartphonů s operačním systémem Android nebo iOS.

Novinkou, kterou půjčka Kamali přináší, je ještě snadnější možnost odložení splátky, díky čemuž je půjčka maximálně bezpečná. Nově si můžete splatnost odložit uhrazením pouhé jedné koruny, dále je možné rozložit si splácení až na 10 samostatných měsíčních splátek. Sjednat se dá i splátkový kalendář na více než 10 splátek a bát se nemusíte ani žádných rozhodčích doložek. Půjčka Kamali je tak mezi nebankovními úvěry skutečně bezpečnou a seriózní nabídkou, která se vyplatí každému.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Kde si mohu o tuto půjčku požádat? Jde si vše zařídit přes internet? O půjčku Kamali si můžete zažádat jednoduše vyplněním formuláře na webových stránkách www.kamali.cz. Potřebovat budete pouze občanský průkaz, číslo vašeho mobilního telefonu a bankovní účet. Pokud byste si náhodou nevěděli rady, stačí zavolat na bezplatnou linku 800 300 390, kde vám ochotně poradí a pomohou formulář vyplnit. Vše se tedy dá vyřídit přes internet a není třeba nikam chodit.
Mám zájem o tu půjčku zdarma – co musím udělat, abych ji získal? Tato nabídka je určena pouze novým klientům, kteří si požádají o malou krátkodobou půjčku. Výše úvěru tak může být maximálně 10 000 Kč, se splatností na 30 dní. Abyste ale získali půjčku opravdu zcela zdarma, musíte peníze vrátit nejpozději do 14 dnů od data, kdy vám byl úvěr poskytnut.
V čem je půjčka Kamali tak výhodná, že je označována za nejlevnější rychlou půjčku? Kamali půjčka má ze všech krátkodobých mikropůjček suverénně nejnižší poplatky. Za každou tisícovku, kterou si půjčíte, totiž zaplatíte pouhých 33 Kč poplatek – to je bezkonkurenčně nejvýhodnější nabídka na českém trhu. Levná je ale i velká půjčka do 200 000 Kč, která je tak zajímavou alternativou vůči klasickým bankovním úvěrům.

Společnost Home Credit, a.s.

  • Úvěrová společnost Home credit má v tuzemsku dlouhou tradici. je poskytovatelem i půjčky pod názvem Kamali.