• Dnes 25.05.2016 jsme schválili 1 půjček o hodnotě 10000 Kč
 • Poslední žadatel o půjčku 07:03 - Vít S., Cheb

 • 1  Vyplňte online žádost ZDARMA
 • 2  Budete kontaktováni
 • 3  Obržíte Vaše peníze

800000
Výše půjčky 20000 Kč - 800000 Kč
Úrok od 7 %
Splatnost 24 – 96 měs.

Rychlé informace

Vlastnosti půjčky

 • Půjčka až 800 000 Kč s úrokem 7%
 • Poskytnutí půjčky zdarma
 • Bez ručitele a s možností půjčky se záznamem v rejstříku trestů.
 • Okamžitý převod na účet po schválení

Podmínky půjčky

 • Minimálně 18 let
 • Pravidelný příjem
 • Občan ČR
 • Bankovní účet u GE Money

Jak získat půjčku

 • Vyplňte povinné údaje
 • Potrdťe podmínky úvěru
 • Kontaktuje vás pracovník GE Money
 • Kurýr vám do tří dnů doručí papírovou smlouvu a zkontroluje občanský průkaz
 • Peníze budou převedeny na účet
 • Půjčte si až 800000 Kč s úrokem od 7% Žádost o půjčku

  Příklad: V případě že si zřídíte úvěr ve výši 800 000 Kč se splatností 84 měsíců a úrokem 11% bude vaše měsíční splátka 14 424Kč.

  Bankovní půjčky

  Pro ty, kteří mají stálý příjem a nemají záznam v registru dlužníků, jsou bankovní půjčky ideální volbou, zvláště tehdy, když potřebujete vyšší částku. Úvěrové produkty má dnes v nabídce už téměř každá banka a i díky velké konkurenci jsou jejich podmínky docela výhodné.

  Bankovní půjčky pro zaměstnance i podnikatele

  Bankovní půjčky jsou určeny lidem, kteří nemají zápis v registru dlužníků a je tak u nich předpoklad, že budou úvěr řádně splácet. Další podmínkou většinou bývá i doložení příjmů – ať už ze zaměstnání nebo podnikání. Doklady o příjmech ale často nemusejí předkládat klienti, kteří už u dané banky mají účet a chodí jim na něj výplata. Kromě klasických neúčelových půjček nabízejí banky také celou řadu dalších typů úvěrů, jako např. účelové půjčky, hypotéky, kontokorentní úvěry, kreditní karty atd. Každý z těchto produktů je vhodný na něco jiného – neúčelové bankovní půjčky jsou dobré tehdy, když nechcete bance prokazovat, na co poskytnuté peníze použijete, účelové půjčky jsou vhodné v situaci, kdy přesně víte, na co budete chtít úvěr využít a jste ochotni účel doložit, hypotéky jsou určeny pro financování bydlení, kontokorenty oceníte, když budete potřebovat jít na účtu pár stovek nebo tisíc do mínusu a kreditní karty Vám usnadní nakupování.

  Jak si sjednat bankovní půjčku

  O bankovní půjčky si – podobně jako u těch nebankovních – můžete požádat pohodlně online přes webové stránky příslušné banky. Ještě snadnější to pak mají klienti bank, kteří si o úvěr žádají u své banky – žádost si mohou podat přímo ze svého internetového bankovnictví. U některých bank si lze o půjčku požádat i po telefonu a samozřejmě vždy je možné zajít rovnou na některou z kamenných poboček a o půjčku si zažádat přímo na místě.

  Hlavní výhody bankovních půjček

  Asi tou největší výhodou bankovních úvěrů jsou mnohem nižší úroky než v případě nebankovních půjček. Banky si svoje klienty mnohem více prověřují a půjčují pouze lidem bez záznamů v registru a se stálým příjmem, zatímco nebankovní společností půjčují i rizikovým klientům. Proto jsou nebankovní úvěry dražší a jsou u nich mnohem vyšší úroky či poplatky. Další předností bankovních půjček jsou vyšší částky, které můžete dostat. Zatímco nebankovní společnosti většinou poskytují úvěry v řádu jednotek až desítek tisíc, u banky si můžete půjčit i statisíce nebo více než milion Kč. Vždy ale záleží na bonitě klienta a jeho schopnosti úvěr splácet.

  Pro koho bankovní půjčky nejsou určeny?

  Pro některé skupiny lidí bankovní úvěry určené nejsou. Jedná se především o osoby se záznamem v registru dlužníků. Banky si při poskytování půjček tyto registry vždy prověřují a lidem, kteří v nich mají negativní zápis, úvěr neposkytnou. Dále nejsou bankovní půjčky určené lidem bez zaměstnání, s příliš nízkým příjmem nebo osobám, které svoje příjmy nemají jak doložit. V neposlední řadě nejsou bankovní půjčky vhodné ani v situaci, kdy vám zbývá pár dní do výplaty a potřebujete půjčit jen malou částku v řádu maximálně několika tisíc. V takovém případě se více vyplatí rychlé sms půjčky nebo půjčky do 10 minut, kdy dostanete peníze mnohem rychleji a v některých případech i za výhodnějších podmínek. Stačí si jen vybrat poskytovatele, který nabízí první půjčku zdarma.

  Jak si vybrat nejvýhodnější bankovní půjčku?

  Bank na našem území působí docela hodně a jejich úvěrových je ještě více. Málokdo se v tak široké nabídce orientuje a spousta lidí si zbytečně sjedná drahou a méně výhodnou půjčku. Nejlepším způsobem, jak si úvěr vybrat, je použít některý z nezávislých srovnávačů, které se zaměřují nejen na nebankovní, ale i bankovní půjčky - díky němu snadno naleznete ideální úvěr, jenž Vám bude nejvíce vyhovovat.

  Vyhledávání

  O portálu

  Parádní půjčky je srovnávač bankovních a nebankovních finančních produktů. Využijte také náš partnerský slovenský portál CoolPozicky.sk.