Nejhledanější produkt Půjčka do 250 000Kč
Místo 1.
Spokojenost nejlepší hodnocení půjčky
25 000
Výše půjčky 1 000 Kč - 25 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 5 dní – 6 měs.

Rychlé informace

Vlastnosti půjčky

 • Nebankovní úvěr s rychlým vyřízením
 • Půjčku si můžete vzít až na 6 měsíců
 • První půjčka do 12 000 Kč zdarma

Podmínky půjčky

 • Věk nejméně 18 let
 • Trvalý pobyt v ČR
 • Vlastní bankovní účet
 • Stálý příjem
Půjčte si až 25 000 Kč s úrokem od 0 % Žádost o půjčku
1 000 000
Výše půjčky 30 000 Kč - 1 000 000 Kč
Úrok od 7,9 %
Splatnost 12 – 144 měs.

Rychlé informace

Vlastnosti půjčky

 • Půjčka až 1 000 000 Kč bez ručitele
 • Opravdu nízký úrok od 7,9 %
 • Poskytnutí půjčky zdarma a vedení půjčky zdarma

Podmínky půjčky

 • Minimálně 18 let
 • Pravidelný příjem
 • Občanský průkaz a 2. doklad totožnosti
 • Občan ČR
 • Bez záznamu v registru dlužníků
 • Bankovní účet
Půjčte si až 1 000 000 Kč s úrokem od 7,9 % Žádost o půjčku

Nebankovní hotovostní půjčky do domu

Půjčka v hotovosti

Půjčky v hotovosti jsou vhodné pro široké spektrum klientů a šance na schválení takové půjčky je mnohem vyšší, než u klasických bankovních úvěrů. Půjčku tak mohou dostat např. lidé, na jejichž majetek byla vyhlášena exekuce nebo jiní rizikoví klienti, kteří by běžný úvěr nedostali. Oproti standardním bezhotovostním půjčkám je odlišná také výše úvěru – obvykle se jedná o částky max. v řádu desítek tisíc Kč.

Půjčky v hotovosti ihned na ruku

Jednou z předností těchto půjček je také pohodlné sjednání a rychlost, s jakou je žádost o úvěr posouzena a vyřízena. Konkrétní podmínky se u jednotlivých poskytovatelů mírně liší, v ideálním případě ale můžete mít požadovanou částku vyplacenu během jediného dne. Některé úvěrové společnosti fungují nejen ve všední dny, ale i o víkendech a tak můžete svoji půjčku v hotovosti dostat třeba i v neděli odpoledne.

Půjčky v hotovosti vyřízené na místě

Samotná žádost o půjčku v hotovosti se obvykle podává přes internetové stránky příslušné společnosti, kde žadatel vyplní žádost o úvěr. Následuje její předběžné posouzení a poté obchodní zástupce klienta kontaktuje, aby si s ním domluvil termín návštěvy. Ještě než obchodní zástupce přijede, je třeba, aby si klient nachystal požadované osobní doklady a dokumenty. Z dokladů se většinou jedná o občanský průkaz, případně ještě jeden doklad totožnosti (např. cestovní pas, řidičský průkaz atd.), požadovány mohou být i doklady o příjmech. Při návštěvě obchodního zástupce pak dojde ke kontrole dokladů (případně i dalších dokumentů), sepsání úvěrové smlouvy a k výplatě příslušné hotovosti, o kterou si klient požádal.

Půjčky v hotovosti od nebankovní společnosti

Velká většina úvěrových produktů je vyplácena formou bezhotovostního bankovního převodu. Pokud ale žadatel o půjčku žádný bankovní účet nemá, nebo z jakéhokoliv jiného důvodu preferuje výplatu půjčku v hotovosti na ruku, nezbývá mu než se obrátit na některého z menších nebankovních poskytovatelů, kteří tyto úvěry nabízejí. Vedle Providentu patří k těmto společnostem např. SMART půjčka, CreditPortal a pár dalších. Vždy je ale třeba si uvědomit, že nebankovní půjčky jsou mnohem dražší než ty bankovní a jsou s nimi spojeny poměrně vysoké poplatky a vysoká RPSN (roční procentní sazba nákladů). Proto je třeba si vždy předem důkladně přečíst veškeré dokumenty a informace o půjčce a pořádně si rozmyslet, jestli budeme schopni takovou půjčku splácet.

Půjčky v hotovosti pro odvrácení exekuce

Mezi výhody tohoto typu půjčky patří i fakt, že není třeba dokládat, na co peníze využijete. Často se tak půjčky v hotovosti používají např. na odvrácení hrozící exekuce, na splacení jiných finančních závazků, ale i na běžné účely, jako je nákup spotřebního zboží, oprava nemovitosti, uhrazení dovolené atd. Půjčky v hotovosti jsou vhodným řešením pro ty, kteří si klasický úvěr vzít nemohou, a pro mnoho lidí je tak tento typ nebankovní půjčky jediným možným řešením jejich špatné finanční situace. Protože je ale poskytovatelů těchto půjček více, určitě se vyplatí si nejdříve porovnat jednotlivé nabídky a vybrat teprve tu, která pro nás bude nejvíce výhodná.

Doporučujeme