Nejhledanější produkt Půjčka do 250 000Kč
Místo 1.
Spokojenost nejlepší hodnocení půjčky
250 000
Výše půjčky 500 Kč - 250 000 Kč
Úrok od 4 %
Splatnost 1 - 84 měsíců

Rychlé informace

Vlastnosti půjčky

 • Variabilní půjčka od 500 Kč až do 250 000 Kč
 • Opravdu rychlé získání půjčky
 • Půjčka pro každého a na cokoliv

Podmínky půjčky

 • Minimálně 18 let
 • Občan ČR
 • Bankovní účet
 • Pravidelný příjem
Půjčte si až 250 000 Kč s úrokem od 4 % Žádost o půjčku
20 000
Výše půjčky 1 000 Kč - 20 000 Kč
Úrok od 10 %
Splatnost 1 - 30 dní

Rychlé informace

Vlastnosti půjčky

 • Rychlé vyřízení půjčky online
 • Půjčka i o víkendu
 • Až 20 000 Kč do 10 minut na účtu
 • Velice férová půjčka
 • Vysoká schvalovatelnost

Podmínky půjčky

 • Minimálně 18 let
 • České občanství
 • Vlastnit bankovní účet
Půjčte si až 20 000 Kč s úrokem od 10 % Žádost o půjčku

Půjčky pro nezaměstnané ihned

Aktualizace: Dle novely zákona o spotřebitelském úvěru jsou všechny bankovní i nebankovní společnosti povinné žádat doložení příjmů žadatelů o půjčku.

Půjčka pro nezaměstnané

U nezaměstnaných je výběr poskytovatele půjčky značně omezený a vybírat mohou pouze z nabídek nebankovních společností. Banky nezaměstnaným osobám úvěry neposkytují a vyžadují vždy potvrzení od zaměstnavatele (s výjimkou situací, kdy klientovi pravidelně na účet chodí výplata). S tím, že se jedná pouze o nebankovní půjčky, pak souvisí i řada nevýhod, jako jsou vyšší úroky a poplatky, nižší částky, které si lze půjčit, kratší doba splatnosti atd.

Půjčky pro nezaměstnané ihned

Co je ale pozitivní, je skutečnost, že i nezaměstnaní mohou svoji půjčku získat velmi rychle a nemusejí čekat na výplatu několik dní. Půjčky si lze obvykle sjednat online přes webové rozhraní a ve většině případů je posouzení, schválení a výplata půjčky otázkou několika hodin, v krajním případě jeden či dva dny. Rychlost vyřízení samozřejmě závisí i na tom, který den a v jakém čase byla žádost podána, případně na výši půjčky, ale nejčastěji bývá vše vyřízeno rychle a žadatel tak požadovanou sumu obdrží v nejkratším možném termínu. To platí zejména pro tzv. SMS půjčky, jež se vyznačují jednoduchým sjednáním a bleskovou výplatou peněz na účet klienta.

Nebankovní půjčky pro nezaměstnané

Jak už bylo řečeno, půjčky pro nezaměstnané jsou výhradně z nebankovního finančního sektoru. To má svoje výhody např. v rychlosti zpracování nebo ve flexibilitě půjček, ale přináší to i spoustu negativ. Nezaměstnaní by si tak měli dát velký pozor na to, aby si půjčili jen takovou částku, kterou budou schopni řádně splácet a nedostanou se do ještě horší situace než předtím. Časté jsou bohužel případy, kdy si zadlužený člověk bere stále další a další půjčky, čímž mu dluh neustále roste a jeho problémy se zvětšují. Velkým nebezpečím jsou také různí podvodníci a podvodné firmy, které pouze vybírají peníze, ale žádné půjčky žadatelům neposkytnou. Jedná se především o různé předražené telefonické linky, kdy žadatel zavolá na zpoplatněné číslo a operátor na druhé straně hovor co nejvíce protahuje. Klient pak utratí třeba i několik tisíc za jediný telefonát, ale půjčku samozřejmě nedostane. Druhým případem jsou pak firmy, které si žadatele pozvou na schůzku, tam od něj vyberou vysoký poplatek za vyřízení úvěru a nakonec mu oznámí, že mu žádost nebyla schválena a poplatek mu nevrátí. Na tyto podvodníky je třeba dávat si pozor a zvláště nezaměstnaní jsou velmi ohroženou skupinou, která často na podobné praktiky naletí.

Výše nebankovní půjčky pro nezaměstnané

Co se týká výše půjčky pro nezaměstnané, tak většinou jde spíše o menší částky. Nezaměstnaní jsou poměrně rizikovou skupinou klientů a logicky tak nemohou dostat stejně vysoké úvěry, jako např. lidé s vysokými příjmy nebo podnikatelé. Existuje ale jedna výjimka a tou jsou nebankovní půjčky s ručením nemovitostí – u nás je poskytuje např. Vitacredit nebo ACEMA Credit a pokud má nezaměstnaný vlastní nemovitost na území ČR, může tak dostat vysoký úvěr i přesto, že nemá žádnou práci.

Krátkodobé půjčky pro nezaměstnané

S výjimkou zmíněných půjček s ručením nemovitostí, kde může být doba splatnosti až 20 let, jsou půjčky pro nezaměstnané obvykle pouze krátkodobé. Dobu splatnosti má každá společnost nastavenou trochu jinak, u malých půjček do výplaty to většinou bývá max. jeden měsíc, u jiných pak nanejvýš jeden rok. Důležitým faktorem je ale i možnost prodloužení splatnosti a poplatky za tuto službu – i tento aspekt je třeba brát při výběru vhodné půjčky v úvahu.

Doporučujeme