Nejhledanější produkt Půjčka do 250 000Kč
Místo 1.
Spokojenost nejlepší hodnocení půjčky
900 000
Výše půjčky 20 000 Kč - 900 000 Kč
Úrok od 2,99 %
Splatnost 12 – 120 měsíců

Rychlé informace

Vlastnosti půjčky

 • Oblíbené P2P půjčky, neboli úvěry, kde lidé půjčují lidem
 • Maximálně 900 000 Kč na 10 let
 • Úrokové sazby začínají už na 2,99 % p.a., jsou tak nižší než u bank

Podmínky půjčky

 • Plnoletost
 • 2 doklady totožnosti (OP a k němu například kartičku zdravotního pojištění, řidičský průkaz nebo pas)
 • Aktivní telefonní číslo
 • Vlastní bankovní účet
Půjčte si až 900 000 Kč s úrokem od 2,99 % Žádost o půjčku
250 000
Výše půjčky 500 Kč - 250 000 Kč
Úrok od 4 %
Splatnost 1 - 84 měsíců

Rychlé informace

Vlastnosti půjčky

 • Variabilní půjčka od 500 Kč až do 250 000 Kč
 • Opravdu rychlé získání půjčky
 • Půjčka pro každého a na cokoliv

Podmínky půjčky

 • Minimálně 18 let
 • Občan ČR
 • Bankovní účet
 • Pravidelný příjem
Půjčte si až 250 000 Kč s úrokem od 4 % Žádost o půjčku

Nebankovní půjčky pro cizince

Půjčky pro cizince

Kromě běžných půjček mají některé finanční společnosti i speciální půjčky pro cizince (někdy bývají označeny termínem cizinecké půjčky). Tyto půjčky jsou určeny výhradně lidem, kteří nemají české státní občanství. Naopak ti lidé, kteří sice pocházejí ze zahraničí, ale mají v České republice platné občanství, dlouhodobě zde pobývají a mají zde stálé zaměstnání, si mohou vzít běžnou půjčku jako ostatní čeští občané. Jedním z řešení pro cizince, kteří nemají české občanství, mohou být půjčky zajištěné nemovitostí. Pokud má žadatel občanství jiného státu, ale vlastní v ČR nemovitost, kterou může dát do zástavy, má šanci úvěr získat bez ohledu na svoji státní příslušnost. Kromě cizinců jsou tyto půjčky vhodné i pro ty, co nemohou doložit své příjmy, nebo mají záznam v registru dlužníků.

Půjčky pro cizince ihned

V případě, že se jedná pouze o menší půjčky, tak ani cizí státní příslušníci nemusejí na vyřízení žádosti dlouho čekat. Záleží ale nejen na výši půjčky, ale i na době splatnosti a samozřejmě na konkrétních podmínkách daného poskytovatele. U vysokých úvěrů, kde se musí prokazovat příjmy a předkládat více dokumentů a dokladů může vyřízení půjčky trvat i několik dní. Nejrychleji schválené a vyplacené bývají půjčky pro cizince od nebankovních společností, zvláště pak rychlé sms půjčky nebo jiné typy krátkodobých menších úvěrů. U banky je většinou schvalovací proces delší a komplikovanější, na druhou stranu neoddiskutovatelnou výhodou jsou nižší úroky i poplatky než u nebankovních institucí.

Účelová půjčka pro cizince

Mezi nabídkami běžných půjček převládají spíše ty neúčelové (klient může peníze použít na cokoliv a účel půjčky nemusí nijak dokládat), v některých případech ale přicházejí v úvahu pouze půjčky na konkrétní účel (může se jednat např. o půjčku na bydlení, na auto, na nákup spotřebního zboží apod.). S takovými typy úvěrů se můžeme setkat i u vybraných půjček pro cizince, kde poskytovatel úvěru nedává klientovi samotnou hotovost, ale pouze financuje daný konkrétní účel, který si klient zvolil. Zvláště některé banky se tak chrání pro případ, že by žadatel později svůj dluh nesplácel.

Půjčky pro cizince na bankovní účet

Stejně jako u běžných úvěrů, tak i půjček pro cizince platí, že v drtivé většině případů se peníze vyplácejí bezhotovostním převodem na bankovní účet žadatele. U cizinců tento převod může trvat trochu delší dobu než u českých občanů, i v jejich případě by ale tento proces neměl trvat déle než několik hodin, maximálně do druhého dne. Převodem na účet vyplácejí peníze nejen bankovní instituce, ale i spousta menších nebankovních společností. Výjimku tvoří někteří poskytovatelé úvěrů, zaměřující se na půjčky v hotovosti na ruku.

Doporučujeme