Razdva půjčka

  • Půjčit si lze od 10 000 Kč do 150 000 Kč, nabídka platí i pro nové zákazníky
  • Splatnost úvěru si může každý nastavit podle své potřeby, a to od 3 až po 48 měsíců
  • Půjčka je neúčelová, není u ní nutné žádné ručení, vše probíhá kompletně online
  • Šanci na schválení mají pouze lidé bez exekuce, bez insolvence a se stálým příjmem
  • Půjčku mohou získat nejen zaměstnanci, ale třeba i důchodci – klíčový je pravidelný příjem žadatele

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Splatnost Poplatek Celkem
30 000 Kč 36 měsíců 15 792 Kč 45 792 Kč

Reprezentativní příklad

Úvěr v celkové výši 100 000 Kč, doba trvání spotřebitelského úvěru 48 měsíců, splátka 2 498 Kč, celkem zaplatíte částku 119 904 Kč. Pevná zápůjční úroková sazba 9,21 %, RPSN 9,6 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.

Razdva půjčka kalkulačka

Razdva půjčka recenze

Akční nabídka Razdva půjčky

Půjčte si 100 000 Kč s úrokem 9,21 %! Rychle a bez čekání. Více informací se dočtete na oficiálních stránkách společnosti.

 

Razdva půjčka je jedním z úvěrových produktů, které provozuje společnost PROFI CREDIT Czech, která patří mezi známé poskytovatele nebankovních půjček. Jedná se o úvěr od 10 000 do 150 000 Kč, se splatností maximálně na 4 roky. Sjednání probíhá kompletně přes webové stránky, žadatel potřebuje jen minimum dokladů. Půjčka je velmi rychlá, po schválení jsou peníze odeslány na bankovní účet do 15 minut.

Stejně jako u jiných podobných úvěrů, ani zde není nutný žádný ručitel ani jiné zajištění. Poskytovatel si ale prověřuje příjem žadatele, překážkou je mimo jiné exekuce a samozřejmě i platební neschopnost (insolvence). Půjčka není účelová, klient tak nemusí dokládat, na co ji potřebuje a peníze pak může využít dle svého uvážení.

Půjčka je pouze pro plnoleté občany ČR, nemohou ji tak získat cizinci nebo mladiství, stejně tak i ti, jenž nemají bankovní účet nebo nemohou doložit své osobní doklady. Sjednání úvěru není nijak složité, vše se provádí prostřednictvím internetu. Zajímavostí je, že při včasném splácení minimálně po dobu třech měsíců (a tedy uhrazení tří splátek) má klient možnost zažádat si o další půjčku.

Hlavní předností půjčky je rychlost – výplata do 15 minut pro schválení je jednoznačně velkou předností tohoto úvěru. Nevýhodou jsou již zmiňované vyšší úroky a zejména půjčky na vyšší částky a na delší dobu se u této společnosti rozhodně nevyplatí. Celkově je ale Razdva půjčka zajímavým produktem a díky své rychlosti, pohodlnému sjednání a nízkým úrokům u malých a krátkodobých úvěrů, si svoje klienty jistě najde.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Jaké dokumenty nebo doklady budu k vyřízení žádosti o úvěr potřebovat? Nutné jsou osobní doklady – jednak je třeba ofotit obě strany občanského průkazu, dále pak kopie cestovního pasu nebo zbrojního průkazu.
Musí se u této půjčky dokládat výše příjmu? Ano, ale probíhá to prostřednictvím přístupu do elektronického bankovnictví a výpisů z účtu. Nemusíte tedy žádat vašeho zaměstnavatele, aby vám dával nějaké potvrzení. Ověření přes elektronické bankovnictví je naprosto bezpečné, žádné riziko vám zde v žádném případě nehrozí.
Je Razdva půjčka účelová, nebo musím nejdříve doložit, na co budu chtít peníze použít? Razdva půjčka je klasický nebankovní neúčelový úvěr, nemusíte tedy vůbec říkat, k čemu půjčku potřebujete – peníze můžete využít na cokoliv budete chtít.

Společnost PROFI CREDIT Czech, a.s.

  • Poskytovatelem tohoto nebankovního úvěru je akciová společnost PROFI CREDIT CZECH, a.s., jedna z předních a nejznámějších českých úvěrových společností. PROFI CREDIT je už dlouhodobě známý svojí nabídkou nebankovních půjček, nový produkt pod názvem Razdva půjčka je tak jeho dalším projektem. Sídlo společnosti PROFI CREDIT CZECH, a.s. se nachází na území našeho hlavního města na adrese Klimentská 1216/46, 110 00, Praha 1. Korespondenční adresa je ale jiná – nábřeží Závodu míru 2739, 530 02, Pardubice. V případě jakýchkoliv dotazů je ale lepší kontaktovat firmu spíše přes internet, např. e-mailem na adresu info@razdvapujcka.cz. Další možností je pak telefonický kontakt, pro něj je určená bezplatná linka 800 800 646.