mPůjčka Plus

  • Půjčit si můžete libovolnou částku od 10 000 Kč do 1 000 000 Kč
  • Splácení úvěru lze rozložit (dle výše půjčky) na dobu jednoho roku až osmi let
  • Peníze můžete použít na cokoliv, půjčka je bezúčelová
  • Ručitele mít nemusíte, stejně tak není potřeba ani zástava nemovitosti
  • Spolu s úvěrem si lze sjednat i pojištění schopnosti splácet
  • Mimořádné splátky nebo předčasné splacení jsou zdarma, bez jakýchkoliv sankcí

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Doba splatnosti Úroková sazba Měsíční splátka Celková částka
10 000 Kč 12 měsíců 7.99 % 870 Kč 10 438 Kč
200 000 Kč 36 měsíců 7.99 % 6 266 Kč 225 589 Kč
550 000 Kč 84 měsíců 7.99 % 8 570 Kč 719 853 Kč

Reprezentativní příklad

mPůjčka Plus s pojištěním – výše úvěru 120 000 Kč, roční pevná výpůjční úroková sazba 5,99 % p. a., doba splatnosti 72 měsíců, měsíční splátka úvěru včetně pojištění schopnosti splácet 2 288,20 Kč, celková částka splatná spotřebitelem činí 164 749 Kč, RPSN 11,65 %. Po podpisu smlouvy dostane klient na svůj osobní účet mKonto 120 000 Kč. První splátka může být vyšší než následující splátky. Je to způsobeno tím, že mezi poskytnutím úvěru a první splátkou může být delší doba než jeden měsíc. Klient je povinen vždy k datu splatnosti úvěru mít na účtu mKonto částku na úhradu celé výše měsíční splátky. Splátka je inkasována automaticky.

mPůjčka Plus kalkulačka

mPůjčka Plus recenze

Nebankovní mPůjčka Plus je úvěrovým produktem společnosti mBank S.A., která na českém trhu působí od roku 2007. Půjčka je poskytována v rozmezí od 10 000 Kč do 1 000 000 Kč, její splácení se dá nastavit na dobu od 12 do 96 měsíců. Výhodou je absence poplatků nebo rychlá výplata peněz na bankovní účet klienta.

Žádost o mPůjčku Plus si lze podat nejen na pobočkách banky, ale i po telefonu nebo přes internet. Online žádost je dostupná na webových stránkách mBank, kde si můžete spočítat orientační výši splátek na úvěrové kalkulačce. Vyplnění žádosti je nezávazné, abyste ale úvěr mohli získat, musíte být plnoletí a mít stálý zdroj příjmů. Pokud pracujete jako zaměstnanec, nesmíte být ve zkušební nebo výpovědní lhůtě.

Co se týká poplatků za půjčku, tak vyhodnocení žádosti, poskytnutí úvěru i vedení úvěrového účtu je zdarma. Platí to pro všechny půjčky s výjimkou těch, které jsou do 40 000 Kč a se splatností na jeden rok Pokud se jedná o první půjčku, je u nich nulový úrok, ale musíte uhradit poplatek ve výši dvou procent z čerpané částky. Poplatky se jinak účtují pouze za změnu smluvní dokumentace nebo za odklad splátek jistiny, v obou případech se jedná o částku 300 Kč.

K půjčce si samozřejmě můžete sjednat i pojištění schopnosti splácet. To je nabízeno ve dvou variantách, základní a komplexní. Varianta A poskytuje pojistné krytí pro případy úmrtí, invalidity 3. stupně, pracovní neschopnosti nebo hospitalizace. U varianty B je namísto hospitalizace nabázeno pojistné krytí pro případ ztráty zaměstnání. Pojištění je poskytováno ve spolupráci se společností BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Jak velkou půjčku mohu od mBanky dostat? Minimální výše úvěru u mPůjčky Plus je 10 000 Kč a maximum, které můžete dostat, je 1 000 000 Kč.
Dá se splácení půjčky v případě nečekaných problémů přerušit? Ano, pokud přijdete o práci nebo budete dlouhodobě nemocní, můžete si požádat o odložení splátek. Musíte ale nejdříve vyplnit formulář, který je k dispozici na webových stránkách mBank a na pobočkách této banky.
Budu k vyřízení půjčky potřebovat i souhlas od mého manžela? Ne, u úvěru mPůjčka Plus tento souhlas mít nemusíte.

Společnost mBank S.A.

  • mBank působí na českém bankovním trhu od roku 2007 a patří mezi nejoblíbenější bankovní instituce v Česku. Banka je oblíbená zejména díky nulovým poplatkům za vedení běžného účtu a celkově výhodným podmínkám oproti některým jiným velkým bankám. Důležitou součástí služeb mBank je především její internetové bankovnictví, které se svým zpracováním výrazně odlišuje od podobných produktů konkurence. Kromě České republiky působí mBank také na Slovensku a především v Polsku.