Credit Limit

  • Půjčka pro živnostníky
  • Půjčka pro důchodce
  • Půjčka pro matky na mateřské dovolené
  • Kontokorentní úvěry
  • Nebankovní půjčky
  • Půjčky před výplatou
  • Rychlé půjčky

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Doba splatnosti Poplatek Celková částka (za 30 dní)
2 000 Kč Neomezená 250 Kč 150 Kč
5 000 Kč Neomezená 625 Kč 420 Kč
10 000 Kč Neomezená 1 250 Kč 840 Kč
20 000 Kč Neomezená 2 500 Kč 1 680 Kč

Credit Limit kalkulačka

Credit Limit recenze

Rychlá nebankovní půjčka Credit Limit od společnosti Ferratum Bank se do značné míry liší od ostatních nebankovních úvěrových produktů. Nejedná se totiž o klasickou půjčku, ale spíše o něco mezi kontokorentním úvěrem a kreditní kartou. Pokud si produkt sjednáte, získáte díky němu možnost čerpat peníze až do výše 25 000 Kč, s tím, že poplatek a úrok platíte pouze z částky, kterou jste si vybrali. Zbylou částku můžete mít jako určitou finanční rezervu a jistotu pro případy, když byste nutně potřebovali peníze.

Credit Limit patří mezi nebankovní produkty a s tím logicky souvisejí i vyšší poplatky a úroky. Běžný kontokorent nebo kreditní karta se vyplatí více, ale požadavky na klienty jsou u bank mnohem náročnější. Pokud tedy bankovní podmínky nesplňujete, může být pro vás Credit Limit vhodnou alternativou, zvláště když vám stačí jen menší částka a zvládnete půjčené peníze rychle splatit.

Výpočet poplatků a úroků je relativně jednoduchý – vždy, když si vyberete libovolnou částku, účtuje se vám poplatek 12,5 % z dané částky. Dále se pak počítá úrok, který se u Credit Limitu počítá na jednotlivé dny – za každý den je úroková sazba 0,2833 %. Nutné je uhradit vždy alespoň minimální měsíční splátku, jinak ale můžete úvěr používat neomezeně.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Co vše musím splňovat, abych finanční rezervu Credit Limit získal? Základní podmínkou je,aby vám bylo minimálně 21 a maximálně 85 let. Musíte mít také české občanství a kontrolují se i registry dlužníků – pokud v nich máte záznamy, může být vaše žádost zamítnuta.
Mohu si o Credit Limit zažádat, když nemám vlastní bankovní účet? Ve formuláři se žádostí je třeba uvést bankovní účet pro rychlou výplatu, nemusí ale být přímo váš – může se jednat o účet někoho z vaší rodiny se stejným příjmením.
Nemůže to být zase nějaký podvod? Nikde jsem se s touto službou ještě nesetkal. O podvod nejde, nemusíte mít strach. Finanční rezervu Credit Limit poskytuje známá společnost Ferratum Bank, která v nebankovním sektoru patří k největším českým poskytovatelům. Zároveň je součástí silné mezinárodní finanční skupiny Ferratum Group, jež působí ve dvou desítkách zemí - především pak v Evropě, kde jsou její služby velmi oblíbené.

Společnost Ferratum Bank p.l.c.

  • Poskytovatelem finanční rezervy Credit Limit je Ferratum Bank, kterou většina lidí zná jako poskytovatele rychlých půjček. Kromě zmíněného produktu Credit Limit u nás Ferratum Bank poskytuje také klasické krátkodobé půjčky a nově také zajímavý způsob řešení online nakupování pod názvem FerBuy. Česká pobočka společnosti Ferratum je součástí významné nadnárodní finanční skupiny Ferratum Group, jež působí už ve 20 zemích.