Zaplo na splátky

  • Úvěrový rámec půjčky Zaplo na splátky je od 10 000 Kč až po 60 000 Kč
  • Splácení půjčky je možné rozložit až na 12 měsíců
  • Rychlá výplata na účet do několika minut, nejpozději druhý pracovní den
  • Splatnost úvěru je možné prodloužit
  • Půjčku mohou získat pouze ti, kteří mají vlastní účet u banky
  • Vše se vyřizuje pouze přes internet, žadatel nemusí nikam chodit ani telefonovat

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Doba splatnosti Měsíční Splátka Celkem ke splacení
10 000 Kč 6 měsíců 2 330.89 Kč 13 985.34 Kč
15 000 Kč 6 měsíců 3 475.96 Kč 20 855.76 Kč
25 000 Kč 12 měsíců 3 590.52 Kč 43 086.24 Kč

Reprezentativní příklad

Příklad půjčky: 25 000 Kč na dobu splatnosti 8 měsíců, pevná zápůjční úroková sazba 119,06 % ročně, RPSN 211,20 %, výše měsíční splátky 4 672,75 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 37 382 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 12 382 Kč. Při uzavření smlouvy on-line je klientem zasílána 0,01 Kč pro identifikaci. Tento příklad platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení. Zaplo Finance s.r.o. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti. Na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad nikoliv návrh na uzavření smlouvy.

Zaplo na splátky kalkulačka

Zaplo na splátky recenze

Novou nebankovní půjčkou, která ale svým názvem bude většině lidí povědomá, je Zaplo na splátky. Jedná se o úvěrový produkt společnosti Zaplo Finance, která stojí za velmi úspěšnou a oblíbenou SMS půjčkou Zaplo. Nová půjčka Zaplo na splátky přináší alternativu pro ty, kterým nestačí krátká splatnost do jednoho měsíce a potřebují si půjčit na delší dobu – její splatnost je až 12 měsíců, navíc se rozšířil úvěrový rámec až do 60 000 Kč.

Půjčka Zaplo na splátky je nebankovní, nemůže ji ale získat každý. Kromě podmínek, které jsou stanoveny již zákonem (věk nad 18 let nebo kontrola úvěruschopnosti), musí mít každý klient také svůj vlastní bankovní účet, pravidelný příjem a dobrou platební historii. Samotné sjednání probíhá čistě přes internet, vyřízení je ale trochu delší – kromě nastavení parametrů půjčky a vyplnění registračního formuláře musí každý žadatel provést také verifikaci přes SMS a ověření bankovního účtu. Rychlejší už jsou ale opakované půjčky, kdy se stačí jen přihlásit do svého online profilu a z něj si podat žádost.

Zaplo na splátky rozhodně není levnou záležitostí, patří spíše ke drahým nebankovním půjčkám. I přes vyšší úrokové sazby se ale jedná o relativně dostupnou, a především rychlou půjčku, která je navíc 100% bezpečná a prověřená. Do 14 dnů lze od smlouvy odstoupit, možné je i předčasné splacení celé půjčky. Půjčku si můžete i prodloužit, informace o podmínkách prodloužení splatnosti najde každý klient přímo ve svém profilu.

Na rozdíl od klasické půjčky Zaplo (a řady dalších SMS půjček) zde není poskytována možnost první půjčky zdarma, na druhou stranu není u nových klientů omezena maximální výše půjčky – mohou si půjčit až 60 000 Kč hned napoprvé. Půjčka se vyplácí převodem na bankovní účet klienta, rychlost převodu závisí na bance – v některých případech dojde k připsání peněz už během několika minut, nejpozději ale v další pracovní den.

Dokumenty

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Jaké jsou u této půjčky úroky a poplatky? Roční úroková sazba půjčky Zaplo na splátky začíná na 108,72 % a maximální RPSN (roční procentní sazba nákladů) je 242.10 %. Žádné jiné poplatky účtovány nejsou. Přesnou výši úrokové sazby i RPSN si může každý snadno zjistit na úvěrové kalkulačce, která je součástí internetových stránek půjčky.
Prověřují se nějaké registry dlužníků? Ano, poskytovatelé úvěrů si ze zákona musejí prověřovat úvěruschopnost svých klientů. I společnost Zaplo Finance tak u své dlouhodobé půjčky tyto registry kontroluje, konkrétně nahlíží do registrů SOLUS, BRKI a NRKI, dále pak do Insolvenčního rejstříku a Centrální evidence exekucí.
Je zde možnost získat půjčku napoprvé zdarma, stejně jako u běžné půjčky Zaplo? Bohužel ne, v tomto případě první půjčka zdarma poskytována není. Na druhou stranu u nových klientů nejsou žádná omezení a mohou si tak hned při první žádosti půjčit i maximální částku, kterou je 60 000 Kč.

Společnost Zaplo Finance s.r.o.