Vitacredit

  • Půjčky se zajištěním nemovitostí s vysokým úvěrovým rámcem
  • Můžete získat částku od 50 000 Kč až do 1 880 000 Kč
  • Splácení úvěru se dá rozložit na dobu od jednoho roku až po dvacet let
  • Úvěr mohou získat i ti, co nemovitost nemají, pokud za ně svou nemovitostí bude ručit třetí osoba
  • Žádost o půjčku se podává online přes webové stránky, pak vám zavolá zástupce úvěrové společnosti úroková sazba se pohybuje od 4,9 % ročně, nejvyšší sazby jsou u půjček na účely konsolidace, vyplacení exekucí nebo dražeb – tam začíná úrok na 16 % ročně úvěr mohou získat i cizinci s pobytem v ČR, musejí ale umět komunikovat česky

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Délka splatnosti Měsíční splátka Úroková sazba RPSN
50 000 Kč 6 let 803 Kč 4.90 % 6.50 %
100 000 Kč 6 let 1 606 Kč 4.90 % 6.50 %
250 000 Kč 6 let 1 405 Kč 4.90 % 6.50 %
1 000 000 Kč 20 let 6 544 Kč 4.90 % 5.30 %

Reprezentativní příklad

Zřídíte-li si půjčku ve výši 1 000 Kč se splatností po dobu 20 let, zaplatíte celkem 1 570 560 Kč. Poplatek bude činit 570 560 Kč.

Vitacredit recenze

Pro ty, kteří potřebují půjčit hodně vysokou částku a zároveň si nemohou vzít úvěr od žádné banky, je jedinou možností obrátit se na nebankovní společnosti, nabízející úvěry se zajištěním nemovitostí. Jedním z takovýchto poskytovatelů je společnost Vitacredit, jež nabízí úvěry se zajištěním s úvěrovým rámcem od 50 000 Kč až do 1 880 000 Kč. Kdo takovou půjčku může získat, jak sjednání úvěru probíhá a jaké jsou zde úrokové sazby a poplatky?

Předně je třeba říct, že Vitacredit nenabízí pouze jeden typ půjčky, ale má jich ve své nabídce hned několik – liší se zejména nabízeným úrokem. Základní úvěr TOP má úrokovou sazbu již od 4,9 % ročně, půjčka pro podnikatele pak minimálně 8,9 % ročně a úvěr za účelem konsolidace, případně vyplacení exekuce či dražby má úrokové sazby od 16 %. Ve všech případech ale platí, že abyste půjčku mohli získat, musíte poskytnout nemovitost do zástavy. Šanci ale mají i ti, jenž žádnou nemovitosti nemají – mají-li někoho, kdo je ochotný za ně ručit, může být půjčka zajištěna jeho nemovitostí.

Celý proces vyřízení půjčka začíná na webových stránkách www.vitacredit.cz, kde si nejdříve vyberete typ půjčky, o nějž máte zájem, pak vyplníte požadovanou částku a nastavíte si dobu splatnosti (podle toho, kolik jste schopni každý měsíc splácet). Pak jen uvedete vaše jméno a příjmení, telefonní číslo a město, kde žijete a do 24 hodin se vám sám ozve zástupce firmy Vitacredit. Ten s vámi žádost probere a následují další kroky – prohlídka vaší nemovitosti, do dvou dnů pak rozhodnutí o schválení či zamítnutí žádosti, do tří dnů pak podpis smlouvy a do sedmi dnů vám pak budou peníze odeslány na váš bankovní účet.

Dokumenty

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Kde si mohu o tuto půjčku požádat a co k tomu budu potřebovat? Žádost o půjčku Vitacredit si můžete podat z pohodlí domova přes internetové stránky www.vitacredit.cz. Na nich si pouze vyberete vhodný typ úvěru, zvolíte si jeho výši na úvěrové kalkulačce, nastavíte dobu splatnosti a vyplníte pár základních osobních údajů. Pak už jen počkáte na telefonický kontakt od zástupce této společnosti, který s vámi žádost projedná. Co se týká požadavků, tak základní podmínkou pro získání půjčky je vlastnictví nemovitosti.
Jaké úrokové sazby společnost Vitacredit u svých půjček nabízí? Úroková sazba u půjček Vitacredit se liší podle toho, který typ úvěru si zvolíte. Nejnižší úroková sazba začíná už na 4,9 % p.a., u podnikatelského úvěru je úrok od 8,9 % p.a. a u půjčky určené na konsolidace, exekuce nebo dražby je pak úroková sazba od 16,9 % p.a.
Jakou nemovitostí se dá půjčka zajistit? Může za mě ručit i někdo z příbuzných? Může se jednat např. o byt, rodinný dům, pozemek, případně jinou nemovitost (např. rekreační objekty apod.). Pokud vy sami žádnou nemovitost nevlastníte, může za vás svojí nemovitostí ručit i třetí osoba – ta tak bude zárukou, že bude žadatel svoji půjčku řádně splácet.

Společnost Vitacredit s.r.o.