VITACREDIT

  • Půjčky se zajištěním nemovitostí s vysokým úvěrovým rámcem
  • Můžete získat částku od 50 000 Kč až do 3 000 000 Kč
  • Splácení úvěru se dá rozložit na dobu od jednoho roku až do dvaceti let
  • Úvěr mohou získat i ti, co nemovitost nemají, pokud za ně svou nemovitostí bude ručit třetí osoba
  • Žádost o půjčku se podává online přes webové stránky, pak vám zavolá zástupce úvěrové společnosti
  • Úroková sazba se pohybuje od 10,9 % ročně, nejvyšší sazby jsou u půjček na účely konsolidace, vyplacení exekucí nebo dražeb – tam začíná úrok na 16 % ročně
  • Úvěr mohou získat i cizinci s pobytem v ČR, musejí ale umět komunikovat česky

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Doba splatnosti Celkem zaplatíte
50 000 Kč 12 měsíců 58 952 Kč
100 000 Kč 12 měsíců 117 904 Kč
300 000 Kč 36 měsíců 419 124 Kč

Reprezentativní příklad

Produkt Úvěr ručený nemovitostí NA COKOLIV při výši úvěru 500 000 Kč a splatnosti 240 měsíců (20 let): úroková sazba 10,9 % p.a., měsíční splátka 6 625 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 35 000 Kč, RPSN 17,7 %, za předpokladu, že úvěr je zcela vyplacen dva dny po podpisu smlouvy o úvěru, celková částka k úhradě by činila 1 625 000 Kč vč. úroků a poplatku za uzavření smlouvy.

VITACREDIT kalkulačka

VITACREDIT recenze

Pro ty, kteří potřebují půjčit vysokou částku a zároveň si nemohou vzít úvěr od žádné banky, je jedinou možností obrátit se na nebankovní společnosti, nabízející úvěry se zajištěním nemovitostí. Jedním z takovýchto poskytovatelů je společnost VITACREDIT, která nabízí úvěry se zajištěním s úvěrovým rámcem od 50 000 Kč až do 3 000 000 Kč. Kdo takovou půjčku může získat, jak sjednání úvěru probíhá a jaké jsou zde úrokové sazby a poplatky?

Předně je třeba říct, že VITACREDIT nenabízí pouze jeden typ půjčky, ale má jich ve své nabídce hned několik – liší se zejména nabízeným úrokem. Základní úvěr má úrokovou sazbu již od 10,9 % ročně, půjčka pro podnikatele pak minimálně 8,9 % ročně a úvěr za účelem konsolidace, případně vyplacení exekuce či dražby má úrokové sazby od 16 %. Ve všech případech ale platí, že abyste půjčku mohli získat, musíte poskytnout nemovitost do zástavy. Šanci ale mají i ti, jenž žádnou nemovitosti nemají – mají-li někoho, kdo je ochotný za ně ručit, může být půjčka zajištěna jeho nemovitostí.

Celý proces vyřízení půjčka začíná na webových stránkách www.vitacredit.cz, kde si nejdříve vyberete typ půjčky, o nějž máte zájem, pak vyplníte požadovanou částku a nastavíte si dobu splatnosti (podle toho, kolik jste schopni každý měsíc splácet). Pak jen uvedete vaše jméno a příjmení, telefonní číslo a město, kde žijete a do 24 hodin se vám sám ozve zástupce firmy VITACREDIT. Ten s vámi žádost probere a následují další kroky – prohlídka vaší nemovitosti, do dvou dnů pak rozhodnutí o schválení či zamítnutí žádosti, do tří dnů podpis smlouvy a do sedmi dnů vám budou peníze odeslány na váš bankovní účet.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Kde si mohu o tuto půjčku požádat a co k tomu budu potřebovat? Žádost o půjčku Vitacredit si můžete podat z pohodlí domova přes internetové stránky www.vitacredit.cz. Na nich si pouze vyberete vhodný typ úvěru, zvolíte si jeho výši na úvěrové kalkulačce, nastavíte dobu splatnosti a vyplníte pár základních osobních údajů. Pak už jen počkáte na telefonický kontakt od zástupce této společnosti, který s vámi žádost projedná. Co se týká požadavků, tak základní podmínkou pro získání půjčky je vlastnictví nemovitosti.
Jakou nemovitostí se dá půjčka zajistit? Může za mě ručit i někdo z příbuzných? Může se jednat např. o byt, rodinný dům, pozemek, případně jinou nemovitost (např. rekreační objekty apod.). Pokud vy sami žádnou nemovitost nevlastníte, může za vás svojí nemovitostí ručit i třetí osoba – ta tak bude zárukou, že bude žadatel svoji půjčku řádně splácet.

Společnost VITACREDIT s.r.o.