Švýcarská půjčka

  • Rychlá půjčka před výplatou od 3 000 do 7 000 Kč
  • Pro nové klienty je maximální výše první půjčky omezena na 5 000 Kč
  • Splatnost půjčky je maximálně na 30 dní, minimum je 10 dní
  • Pokud nebudete mít dost peněz, můžete si za poplatek termín splatnosti posunout až o 30 dní
  • Rychlá výplata peněz na bankovní účet žadatele
  • Nepotřebujete žádné ručitele ani jiné zajištění úvěru
  • Peníze lze použít na libovolný účel
  • Stav půjčky si můžete kdykoliv zkontrolovat v online klientské zóně

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Délka splatnosti Poplatek RPSN Celkem ke splacení
3 000 Kč 10 dní 300 Kč 3142 % 3 300 Kč
4 000 Kč 20 dní 800 Kč 2686 % 4 800 Kč
7 000 Kč 10 dní 2 100 Kč 2334 % 9 100 Kč

Reprezentativní příklad

Zřídíte-li si úvěr ve výši 7 000 Kč se splatností 30 dní, zaplatíte celkem 9 100 Kč. Poplatek bude činit 2 100 Kč.

Švýcarská půjčka kalkulačka

Švýcarská půjčka recenze

Nebankovní úvěr pod názvem Švýcarská půjčka je zástupcem rychlých a krátkodobých úvěrů, kterým se často říká také SMS půjčky nebo půjčky před výplatou. V tomto případě se jedná o menší úvěry od 3 000 Kč do 7 000 Kč, které mají splatnost od 10 do 30 dní. Pokud si tuto půjčku berete poprvé, můžete dostat maximálně 5 000 Kč, vyšší částku pak až při dalších žádostech.

Švýcarská půjčka se sjednává pouze přes internet, vyplnění žádosti vám ale zabere jen chvilku. Nejdříve si zvolíte výši úvěru a dobu splatnosti, pak vyplníte kratší formulář se základními osobními a kontaktními údaji. Následně musíte provést ověření vašeho bankovního účtu uhrazením autorizačního poplatku – jde ale pouze o jednu korunu, platba slouží pouze o ověření, že účet je váš.  Pak už zbývá jen poslední krok a tím je nahrání kopie dvou osobních dokladů (občanského průkazu a např. pasu, rodného listu nebo řidičského průkazu) a výpisu z bankovního účtu.

Pokud vám bude půjčka schválena, peníze vám mohou přijít na účet prakticky hned – pokud máte účet v některé z velkých bank, nebudete muset dlouho čekat. U ostatních bank je pak připsání peněz otázkou jednoho, maximálně svou pracovních dní. Zaplatit půjčku musíte nejpozději ke dni splatnosti, nicméně v případě, že nebudete moci, lze si úvěr prodloužit až o 30 dní. Aby vám ale mohlo být odložení splatnosti aktivováno, je třeba za něj nejdříve uhradit příslušný poplatek.

Úroková sazba u Švýcarské půjčka činí jedno procento denně, RPSN se pak pohybuje od 2334 % do 3142 %. Půjčka je tak relativně drahá, zvláště u vyšších částek není moc výhodná. Ještě víc se pak může prodražit, když si její splatnost prodloužíte. Naopak výhodou tohoto úvěru je jeho rychlost, bezpečnost, spolehlivost, dostupnost a jednoduchost vyřízení přes internet. Stav půjčky si navíc můžete kdykoliv zkontrolovat v klientské zóně, kde najdete veškeré potřebné informace.

Abyste mohli úvěr získat, musíte být plnoletí občané ČR s vlastním bankovním účtem a samozřejmě  nebýt v platební neschopnosti a nemít žádné exekuce. Šance na schválení žádosti je spíše průměrná, samotný web Švýcarské půjčky uvádí, že kladně posouzených je cca 47 % žádostí. Více podrobných informací o úvěru naleznete na adrese www.svycarskapujcka.cz, kde si můžete rovnou o úvěr požádat.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Dá se splatnost Švýcarské půjčky prodloužit? Pokud ano, tak za jakých podmínek? Ano, pokud nebudete mít dostatek finančních prostředků na splacení úvěru v řádném termínu, můžete si jej odložit až o 30 dní. Nejdříve ale musíte uhradit poplatek ve výši 1% z půjčené částky za každý další den, o nějž si chcete půjčku prodloužit. Hned poté vám bude splatnost prodloužena.
Jak dlouho bude trvat, než mi budou peníze připsány na účet? Po schválení žádosti se peníze odesílají na účet okamžitě, rychlost převodu pak závisí na tom, u které banky máte vedený váš účet. Okamžité připsání je u Komerční banky, ČSOB, České spořitelny, Fio banky, MONETA Money Bank, Raiffeisenbank, UniCredit Bank a Sberbank, u ostatních bank může převod trvat až dva pracovní dny.
Jaké jsou u této půjčky úrokové sazby? Denní úroková sazba je pevně daná a u všech půjček činí 1 % denně. Naopak roční procentní sazba nákladů závisí na době splatnosti úvěru a pohybuje se od 2334 % (u půjčky na 30 dní) do 3142 % (u půjčky na 10 dní)

Společnost SWISS FUNDS, a.s.