Sumo půjčka

  • Úvěrový rámec půjčky začíná už na 5 000 Kč, maximum je 2 500 000 Kč
  • Splácení úvěru je možné rozložit až na 7 let
  • Díky spolupráci s více poskytovateli máte velmi vysokou šanci, že vám bude úvěr schválen
  • Pohodlné a rychlé sjednání přes webové stránky
  • Úvěr mohou získat i starší lidé, horní věková hranice Sumo půjčky je 70 let
  • K vyřízení úvěru nepotřebujete mít žádné ručení ani nemovitost
  • Půjčka je bezúčelová, použít ji tak můžete na cokoliv

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Počet splátek Poplatek Celkem ke splacení
100 000 Kč 60 37 940 Kč 137 940 Kč
120 000 Kč 72 69 792 Kč 189 792 Kč
150 000 Kč 48 55 920 Kč 205 920 Kč

Reprezentativní příklad

Pokud si zřídíte půjčku ve výši 100 000 Kč se splatností 60 měsíců, zaplatíte celke, 137 940. Celkový poplatek bude činit 37 940 Kč.

Sumo půjčka kalkulačka

Sumo půjčka recenze

Sumo půjčka je skvělým řešením pro všechny, kteří hledají bankovní či nebankovní půjčku s vysokou šancí na schválení. Nejedná se totiž o klasický úvěr od jedné společnosti, ale jde o internetový agregátor půjček, který na základě vyplnění nezávazné žádosti navrhne zájemci úvěr od vhodného poskytovatele. Díky spolupráci s velkým množstvím různých úvěrových společností je tak šance na získání půjčky mnohem vyšší než u jiných podobných webů.

Agregátory půjček jsou vůbec nejjednodušší volbou pro ty, kteří nemají čas nebo chuť procházet doslova desítky webových prezentací jednotlivých nebankovních půjček. Jednoduše zadáte výši úvěru, který chcete získat, požadovanou splatnost a agregátor už další kroky provede za vás. Ušetříte si tak čas i starosti s porovnáváním podmínek jednotlivých nabídek úvěrů.

Úvěrový rámec Sumo půjčky je od 5 000 Kč do 2 500 000 Kč, půjčka je tak vhodná jak pro ty, jenž potřebují jen menší částku, tak i pro ty, kteří mají zájem o vysoký úvěr. Splácení půjčky se dá rozložit na dobu od 3 měsíců do 7 let. Půjčku mohou získat nejen zaměstnanci nebo podnikatelé, vhodná je i pro maminky na mateřské dovolené nebo pro některé seniory – horní věková hranice je stanovena na 70 let.

Abyste mohli půjčku získat, musíte splňovat několik základních požadavků – kromě věku od 18 do 70 let patří k důležitým podmínkám i české občanství, platný občanský průkaz nebo bankovní účet. Žadatel o půjčku musí také řádně doložit svoje příjmy – půjčka není určená pro nezaměstnané nebo např. pro osoby se záznamem v registru dlužníků. Stejně tak nemůže být úvěr poskytnut lidem, kteří jsou v platební neschopnosti (insolvenci).

Vyplnění žádosti o půjčku se provádí na stránkách www.sumopujcka.cz a obvykle nezabere více než několik minut. Samotný úvodní formulář je docela krátký, mezi požadované informace patří pouze základní údaje o osobě žadatele, v první fázi se nemusí vyplňovat mnoho podrobností. Teprve na základě vyplnění úvodního formuláře vás pak bude kontaktovat konkrétní poskytovatel úvěru a nabídne vám konkrétní částku i úrok. Žádost je vždy nezávazná, takže jejím vyplněním nic neriskujete.

Sumo půjčka patří mezi prověřené a naprosto bezpečné úvěrové projekty, vaše informace, které při vyplnění žádosti uvedete, jsou v naprostém bezpečí. Strach nemusíte mít ani z žádných podvodných nabídek, provozovatel webových stránek Sumo půjčky spolupracuje výhradně se solidními a férovými úvěrovými společnostmi. I na různých webech s recenzemi je Sumo půjčka hodnocena velmi pozitivně a zkušenosti lidí jsou velmi dobré.

Zprostředkovatelem úvěru je společnost Elephant Orchestra, s.r.o., která kromě Sumo půjčky provozuje i řadu dalších webových agregátorů. Stejná společnost pak stojí i za projektem Ninja půjčka, který také funguje jako agregátor půjček – oproti Sumo půjčce ale Ninja nabízí pouze malé a krátkodobé úvěry do 10 000 Kč maximálně na 45 dní.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Je možné si Sumo půjčku sjednat i na nějaké pobočce, případně po telefonu? Ne, jedná se o internetový agregátor a půjčka je na základě vyplnění žádosti zprostředkována od různých společností. Žádost si lze podat pouze přes internet na stránkách www.sumopujcka.cz, teprve po vyplnění formuláře vás bude kontaktovat vhodný úvěrový poskytovatel, který se s vámi domluví na dalším postupu.
U některých půjček je omezená hranice úvěru pro nové klienty – platí to i pro Sumo půjčku? Ne, stejná pravidla zde platí i pro nové klienty, kteří tak mohou získat úvěr až ve výši 2 500 000 Kč. Záleží ale také na konkrétním poskytovateli, který vám půjčku nabídne a pochopitelně i na vašich platebních schopnostech.
Prověřují se při žádosti o půjčku registry dlužníků? Ano, podle zákona už totiž musejí registry dlužníků prověřovat všechny úvěrové společnosti – pokud tedy máte např. záznam v registru dlužníků SOLUS, půjčka vám bude s největší pravděpodobností zamítnuta. Stejně tak i případě, že jste v exekuci nebo insolvenci.

Společnost Bezvafinance s.r.o.