Půjčka od České spořitelny

  • Půjčku si lze sjednat online nebo na pobočkách České spořitelny, vyřízení je velmi rychlé
  • Při sjednání přes webové stránky se vám neúčtuje poplatek za poskytnutí půjčky
  • Stávající klienti této banky si ji mohou sjednat i přes svoje internetové bankovnictví
  • Ke schválení půjčky nemusíte mít ručitele, požadována není ani zástava nemovitosti
  • Úvěr je neúčelový, nemusíte prokazovat, na co peníze budete chtít použít
  • K půjčce si můžete sjednat i výhodné pojištění schopnosti splácet
  • Správa úvěru je zdarma, bezplatná je i změna výše splátky, data splátky nebo odklad splátek

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Doba splatnosti Úroková sazba Měsíční splátka
200 000 Kč 96 měsíců 4.99 % 2 535 Kč

Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 140 000 Kč se splatností 96 měsíců a úrokovou sazbou 7,9 % ročně má měsíční splátku 1 981 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru činí 1 400 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 8,6% a celková částka splatná spotřebitelem 191 576 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 12, doba splácení 84 měsíců, úroková sazba 5,0 % ročně, RPSN 5,5% a celková částka splatná spotřebitelem 167 804 Kč. Výše měsíční splátky se nemění.

Půjčka od České spořitelny kalkulačka

Půjčka od České spořitelny recenze

Půjčka od České spořitelny nyní patří k nejlevnějším úvěrům, jenž jsou na našem území dostupné. Úroková sazba začíná – při řádném splácení – už na 2,4 % p.a., půjčka je tak skutečně nesmírně výhodná. Nižší úroky platí pro ty klienty, kteří svůj úvěr splácejí vždy včas – mohou tak díky tomu ušetřit až 68 000 Kč. Maximální výše úvěru je 1 000 000 Kč, v individuálních případech lze ale sjednat půjčku až do výše 2 500 000 Kč. Doba splatnosti může být rozložena až na 10 let, záleží jen na vás, zda si zvolíte nižší měsíční splátku nebo raději rychlejší splacení a nižší celkový přeplatek.

Půjčka se dá sjednat na pobočkách České spořitelny i online přes webové stránky, více se vyplatí online žádost, díky níž nemusíte platit nic za poskytnutí úvěru. Tato možnost je ale pouze u půjček do 200 000 Kč, u vyšších částek už budete muset na pobočku zajít – na webu si ale můžete alespoň rezervovat přesný termín schůzky. K úvěru si můžete navíc vyřídit i připojištění schopnosti splácet, budete tak alespoň krytí pro některé nečekané a nepříjemné události.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Je lepší vyřídit si tuto půjčku přímo na pobočce banky, nebo raději vyplnit žádost na webových stránkách České spořitelny? Určitě se vám více vyplatí sjednat si tuto půjčku přes internet. Jednak je to pohodlnější a rychlejší, co je ale podstatné je to, že při online sjednání nebudete muset platit žádný poplatek za poskytnutí úvěru. Kdybyste si půjčku sjednali na pobočce, byl by vám účtován poplatek ve výši jednoho procenta z poskytnuté půjčky, maximálně ale 5 000 Kč.
Jaké doklady a dokumenty budu muset ke sjednání půjčky doložit? Nachystejte si vás občanský průkaz a výpis z účtu, na nějž vám chodí pravidelný příjem.
Nabízí Česká spořitelna k půjčce i nějaké pojištění? Pokud ano, jaké jsou jeho podmínky? Ano, spolu s půjčkou máte příležitost sjednat si i pojištění schopnosti splácet. To je nabízeno ve dvou variantách, ta první vás kryje pro případy pracovní neschopnosti, plné invalidity a smrti, druhá varianta má v sobě navíc zahrnuto i krytí pro případ, že byste přišli o práci. Podrobnější informace najdete přímo na webu České spořitelny.

Společnost Česká spořitelna a.s.