Půjčka od České spořitelny

  • Půjčku si lze sjednat online nebo na pobočkách České spořitelny, vyřízení je velmi rychlé (zpracování žádosti probíhá i během víkendu)
  • Při sjednání přes webové stránky se vám neúčtuje poplatek za poskytnutí půjčky
  • Stávající klienti této banky si ji mohou sjednat i přes svoje internetové bankovnictví
  • Ke schválení půjčky nemusíte mít ručitele, požadována není ani zástava nemovitosti
  • Úvěr je neúčelový, nemusíte prokazovat, na co peníze budete chtít použít
  • K půjčce si můžete sjednat i výhodné pojištění schopnosti splácet
  • Správa úvěru je zdarma, bezplatná je i změna výše splátky, data splátky nebo odklad splátek

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Doba splatnosti Úroková sazba Měsíční splátka
140 000 Kč 96 měsíců 9.49 % 2 109 Kč

Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 140 000 Kč se splatností 96 měsíců a úrokovou sazbou 9,49 % ročně má měsíční splátku 2 109 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru online je 0 Kč, v pobočce pak činí 1 400 Kč. Měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 10,07 % a celková částka splatná spotřebitelem 202 348 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 12, doba splácení 84 měsíců, úroková sazba 6,94 % ročně, RPSN 7,36 % a celková částka splatná spotřebitelem 177 156 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě. Úrokovou sazbu úvěrů nastavujeme každému klientovi individuálně. Její výše ale nikdy nepřekročí 19,99 %.

Půjčka od České spořitelny kalkulačka

Půjčka od České spořitelny recenze

Půjčka od České spořitelny nyní patří k nejlevnějším úvěrům, jenž jsou na našem území dostupné. Úroková sazba začíná – při řádném splácení – už na 6,81 % p.a., půjčka je tak skutečně nesmírně výhodná. Nižší úroky platí pro ty klienty, kteří svůj úvěr splácejí vždy včas – mohou tak díky tomu ušetřit. Maximální výše úvěru jsou 2 500 000 Kč. Doba splatnosti může být rozložena až na 10 let, záleží jen na vás, zda si zvolíte nižší měsíční splátku nebo raději rychlejší splacení a nižší celkový přeplatek.

Půjčka se dá sjednat na pobočkách České spořitelny i online přes webové stránky. Více se vyplatí online žádost, díky níž nemusíte platit nic za poskytnutí úvěru. Tato možnost je ale pouze u půjček do 1 000 000 Kč, u vyšších částek už budete muset na pobočku zajít – na webu si ale můžete alespoň rezervovat přesný termín schůzky. K úvěru si můžete navíc vyřídit i připojištění schopnosti splácet, budete tak alespoň krytí pro některé nečekané a nepříjemné události.

Můžete si půjčit jen na pár dní a když vrátíte vypůjčenou částku do 30 dnů, nebude vás to nic stát. Žádné úroky ani poplatky.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Je lepší vyřídit si tuto půjčku přímo na pobočce banky, nebo raději vyplnit žádost na webových stránkách České spořitelny? Určitě se vám více vyplatí sjednat si tuto půjčku přes internet. Jednak je to pohodlnější a rychlejší (žádosti banka zpracovává i během víkendu). Co je ale podstatné, je to, že při online sjednání nebudete muset platit žádný poplatek za poskytnutí úvěru. Kdybyste si půjčku sjednali na pobočce, byl by vám účtován poplatek ve výši jednoho procenta z poskytnuté půjčky, maximálně ale 5 000 Kč.
Jaké doklady a dokumenty budu muset ke sjednání půjčky doložit? Nachystejte si vás občanský průkaz a výpis z účtu, na nějž vám chodí pravidelný příjem.
Nabízí Česká spořitelna k půjčce i nějaké pojištění? Pokud ano, jaké jsou jeho podmínky? Ano, spolu s půjčkou máte příležitost sjednat si i pojištění schopnosti splácet. To je nabízeno ve třech variantách, první z nich zahrnuje pojistné krytí pro případy úmrtí, druhá obsahuje navíc krytí invalidity 3. stupně a dlouhodobé pracovní neschopnosti, třetí obsahuje navíc ještě krytí ztráty zaměstnání. Podrobnější informace najdete přímo na webu České spořitelny.

Společnost Česká spořitelna a.s.