Provident Start

  • Nejvýhodnější půjčka s nulovým úrokem a zcela bez poplatků
  • Půjčit si můžete částku od 3 000 do 16 000 Kč s přesností na 300 Kč
  • Půjčka se vždy splácí formou tří měsíčních splátek
  • Můžete si vybrat, jestli chcete peníze v hotovosti, nebo raději převodem (který ale trvá déle)
  • V případě hotovostní půjčky dostanete peníze hned po podpisu smlouvy
  • K vyřízení půjčky nepotřebujete mít žádné ručení
  • Žádost o úvěr si můžete podat z pohodlí domova přes internet

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Počet splátek Poplatek Celkem ke splacení
3 000 Kč 3 0 Kč 3 000 Kč
5 000 Kč 3 0 Kč 5 000 Kč
7 000 Kč 3 0 Kč 7 000 Kč
9 000 Kč 3 0 Kč 9 000 Kč

Reprezentativní příklad

/věr ve výši 9 000 Kč se splatností 3 měsíce. Zaplatíte celkem 9 000 Kč. Poplatek bude 0 Kč.

Provident Start kalkulačka

Provident Start recenze

Nebankovní půjčka Provident Start je jednou ze tří úvěrových nabídek od známé společnosti Provident Financial. Ta zareagovala na situaci na trhu a přidala se do stále rostoucí řady úvěrových společností, které nabízejí první půjčku zdarma. Jaké jsou hlavní výhody tohoto úvěru a pro koho je určený?

Provident Start patří mezi rychlé a snadno dostupné nebankovní půjčky a díky svým podmínkám je jedním z nejvýhodnějších úvěrů na českém trhu. Půjčka je totiž poskytována zcela zdarma – neplatíte u ní absolutně žádné poplatky ani úroky. Úvěrový rámec je od 3 000 Kč do 9 000 Kč, splatnost je pak vždy na tři měsíce – půjčka se splácí vždy na tři stejné části, jednou za měsíc. Protože se jedná o nabídku půjčky zdarma, je logicky možné ji využít pouze jednou. Omezení se ale vztahuje i na ty, kteří už půjčku od Providentu mají, ale v klasické podobě – půjčku Start mohou získat pouze noví klienti, kteří doposud žádný typ úvěru od této společnosti neměli.

Hlavní a zásadní výhodou je samozřejmě absence veškerých poplatků a úroků, dalším plusem je také dlouhá splatnost půjčky – celé tři měsíce. Obvykle jsou půjčky zdarma poskytovány pouze na měsíc, v tomto směru tak Provident nabízí něco navíc. Plusem je bezpochyby i možnost vybrat si, zda chcete půjčku v hotovosti nebo převodem na účet. Pokud na peníze hodně spěcháte a potřebujete je mít co nejdřív, lepší je hotovostní varianta – peníze vám vyplatí přímo obchodní zástupce, který za vámi může přijet třeba i o víkendu.

Půjčku Provident Start mohou získat fyzické osoby starší 18 let s trvalým pobytem v Česku, které doloží svoji totožnost, příjmy a adresu bydliště. Půjčka je vhodná např. jako rychlá finanční výpomoc před výplatou nebo v situaci, kdy potřebujete co nejrychleji peníze např. na opravu počítače, televize, pračky nebo ledničky. Díky tomu, že je úvěr zdarma, je maximálně výhodný a žádnou levnější nabídku tak získat ani nejde.

Pro ty, kteří už tuto půjčku měli, případně využili jiný úvěrový produkt od této společnosti, má Provident stále v nabídce i klasické úvěry až do 130 000 Kč se splatností až na 36 měsíců. U nich už je ale třeba počítat s úroky, které nejsou zrovna nejnižší, na druhou stranu mezi nebankovními společnostmi nepatří ani k těm nejvyšším. Výhodou každopádně zůstává možnost volby mezi hotovostní a bezhotovostní variantou.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Opravdu je půjčka Provident Start úplně zdarma? Nejsou tam nějaké skryté poplatky? Ano, tato půjčka je opravdu poskytována bez jakýchkoli poplatků a s nulovým úrokem. Žádné skryté poplatky účtovány nejsou, skutečně zaplatíte pouze tu částku, kterou si půjčíte a ani korunu navíc.
Jak dlouho trvá výplata tohoto úvěru? Potřebuji peníze co nejrychleji. Záleží na tom, zda si zvolíte hotovostní nebo bezhotovostní variantu půjčky. U hotovostní je výplata rychlejší a lze ji vyřídit i během víkendů nebo svátků. V případě bezhotovostního proplacení vše trvá trochu déle a peníze vám budou na účet připsány do tří pracovních dnů od podpisu smlouvy a ověření údajů.
Dá se tato nabídka využít i víckrát, nebo je pouze pro nové klienty? Půjčka Provident Start je určená pouze pro nové klienty a lze ji využít pouze jednou. Vzít si ji nemohou ani ti, kteří už splácejí jiný úvěr od společnosti Provident Financial – půjčka je určená pouze těm, kteří ještě nikdy od Providentu žádný úvěr neměli.

Společnost Provident Financial s.r.o.