Nuko

  • Úvěrový rámec půjčky NUKO.CZ je od 1 000 Kč do 20 000 Kč
  • Nový klient si může napoprvé půjčit maximálně 8 000 Kč
  • První půjčka je vždy zdarma, neúčtuje se u ní žádný poplatek ani úroky
  • Doba splatnosti se dá nastavit od 7 dní do 30 dní
  • Odložit splatnost půjčky lze o dalších 7 až 30 dní (po uhrazení poplatku za prodloužení)
  • Velmi rychlá výplata, u sedmi velkých bank je převod uskutečněn během pár minut
  • Půjčku mohou získat nejen zaměstnanci či živnostníci, ale i důchodci a matky na mateřské

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Doba splatnosti Výše poplatků Celkem zaplatíte
8 000 Kč 7 dní 0 Kč 1 000 Kč
10 000 Kč 14 dní 1 660 Kč 11 660 Kč
15 000 Kč 21 dní 2 910 Kč 17 910 Kč

Nuko kalkulačka

Nuko recenze

Nová nebankovní spotřebitelská půjčka NUKO.CZ je další z dlouhé řady rychlých SMS půjček, jež jsou vhodné např. v situaci, kdy potřebujete půjčit pár tisíc do příští výplaty. Poskytovatelem tohoto úvěru je společnost Fincapus, která má sídlo v Praze a zabývá se poskytováním úvěrových produktů. Půjčka NUKO.CZ je typickou SMS půjčkou, jež je rychlá, snadno dostupná a dá se kompletně vyřídit přes internetové stránky.

Hlavní předností této půjčky je zejména možnost získat ji napoprvé úplně zdarma, a to až do výše 8 000 Kč. Jinak je maximum až 20 000 Kč (u dalších žádostí) a doba splácení je vždy od 7 do 30 dní – záleží pouze na vás na jak dlouho si ji nastavíte. Výhodná je samozřejmě první půjčka zdarma, naopak opakované půjčky už jsou hodně drahé a jsou spíše nouzovým řešením.

Tak jako u jiných podobných půjček, i zde mají klienti možnost si v případě nutnosti splatnost úvěru prodloužit. Odložení splatnosti lze provést až o 30 dní, ale není to zadarmo – musíte vždy nejdříve uhradit stanovený poplatek. Veškeré informace o úrocích a poplatcích si ale můžete snadno zjistit na úvěrové kalkulačce na webu půjčky NUKO.CZ, takže by vás nemělo nic nepříjemně zaskočit.

Půjčka je sice celkem snadno dostupná, nicméně úplně každý na ni nedosáhne. Kromě požadavku na to, že klient musí mít stálý příjem (ten ale může být klidně i z důchodu nebo z podpory na mateřské) je také třeba mít vlastní účet u banky, což se při registraci kontroluje. Půjčku NUKO.CZ každopádně můžeme doporučit všem, kteří si o ni chtějí požádat napoprvé – v takovém případě se jednoznačně vyplatí.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Je opravdu nutné, abych měla vlastní účet? Nemůžu si nechat poslat peníze na účet manžela? Ano, jednou ze základních podmínek pro schválení půjčky je to, že klient musí mít svůj vlastní účet u banky. Nelze si tak nechat poslat peníze ani na účet manžela, ani nikoho jiného z rodiny nebo známých. Ověření účtu je navíc součástí registračního formuláře.
U kterých bank platí, že jsou peníze v případě schválení připsány během několika minut? Jedná se celkem o sedm bank – Českou spořitelnu, Komerční banku, ČSOB, Raiffeisenbank, MONETA Money Bank, UniCredit Bank a Fio banku. U těchto bankovních ústavů má poskytovatel půjčky vlastní účet, takže převod je otázkou minut. Pokud máte účet jinde, peníze budou připsány pravděpodobně až další pracovní den.
Na jak dlouho se dá půjčka prodloužit a kolik prodloužení splatnosti stojí? Splatnost úvěru NUKO.CZ se dá posunout o 7, 14 nebo 30 dní. Veškeré podrobné informace najdete ve svém klientském internetovém účtu, včetně výše jednotlivých poplatků. Zjistit si případnou výši poplatku lze také na úvěrové kalkulačce na úvodní stránce webu po kliknutí na odkaz Standardní informace.

Společnost Fincapus s.r.o.