Ninja půjčka

  • Ninja půjčka je rychlou a snadno dostupnou půjčkou pro zájemce od 18 do 70 let
  • K jejímu vyřízení nepotřebujete ručitele, ani nemusíte zastavovat nemovitost
  • Peníze se posílají výhradně bezhotovostním bankovním převodem
  • Výhodou je rychlé vyřízení žádosti a blesková výplata na váš účet
  • Velká šance na získání úvěru – půjčka má vysokou schvalovatelnost

Ninja půjčka kalkulačka

Ninja půjčka recenze

Hledáte-li rychlou ,jednoduchou a snadno dostupnou nebankovní půjčku, u níž je vysoká šance na schválení, Ninja půjčka je rozhodně jednou z nejlepších možností. Úvěrový rámec je od 1 000 do 10 000 Kč, doba splácení je pak od 7 do 45 dní. Jedná se tak o případ klasické rychlé půjčky do výplaty, kterým se někdy také říká SMS půjčky. Úvěr je tak vhodný zejména v situacích, kdy vám chybí několik dní do výplaty a jste zcela bez peněz, nebo když nutně potřebujete menší půjčku např. na opravu rozbitého spotřebiče, případně na bleskové uhrazení složenek či nedoplatků.

Zažádat si o Ninja půjčku je velmi snadné a rychlé, vše se provádí přes webové stránky. Ty naleznete na adrese www.ninjapujcka.cz, kde si pak musíte vyplnit formulář se žádostí. Není nijak dlouhý a jeho vyplnění obvykle nezabere více než 5 minut. Po odeslání žádosti online pak jen počkáte na její posouzení, pokud vše dopadne dobře, bude vám požadovaná částka hned poslána na váš bankovní účet. Ten je mimochodem jednou z hlavních podmínek, které je nutno splnit – peníze se odesílají pouze převodem, nelze je získat v hotovosti nebo složenkou na poště.

V žádosti o Ninja půjčku si nejdříve nastavíte její výši a dobu splatnosti, pak vyplníte základní informace o vaší osobě. Následují kontaktní údaje (adresa vašeho bydliště) a osobní informace (včetně údajů o vašich příjmech a čísla bankovního účtu). Pak si ještě musíte nastavit přístupové heslo a vyplnit několik doplňujících informací (zda máte exekuci nebo insolvenci atd.).

Za Ninja půjčkou stojí společnost Bezvafinance s.r.o., která provozuje půjčkové weby, zprostředkovávající úvěry od různých poskytovatelů. Půjčka je tak naprosto bezpečná a vždy pochází výhradně od prověřených společností, u nichž vám žádné nebezpečí nehrozí. Nemusíte tak mít obavy ze skrytých poplatků, nepřehledných a dlouhých smluv psaných nečitelným písmem, nebo z placení poplatků předem. Vše je naprosto transparentní a férové.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Jak rychle trvá vyřízení Ninja půjčky a její výplata? Rychlost vyřízení žádosti závisí na více faktorech, mimo jiné i na době, v níž si formulář vyplníte. Většinou je ale půjčka velmi rychlá a jakmile je žádost schválena, peníze můžete mít připsané na účtu do 24 hodin.
Je tato půjčka vhodná i pro starobní důchodce? Ano, Ninja půjčku mohou získat i zájemci v důchodovém věku. Nesmí ale překročit maximální věkovou hranici, která je nastavena na 70 let. Starší důchodci už tento úvěr získat nemohou.
Mohu si peníze nechat poslat i složenkou? Nemám totiž účet v bance. Bohužel, v tomto případě to není možné. Jedním ze základních požadavků u Ninja půjčky je platný bankovní účet. Peníze se posílají pouze bankovním převodem, výplata v hotovosti nebo poštovní poukázkou zde není možná.

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o.

  • Elephant Orchestra, s.r.o., Rohanské nábř. 29, 186 00 Praha 8-Rohanský ostrov, e-mail: info@bezvafinance.cz, web: www.ninjapujcka.cz