Minutová Equa bank

  • Půjčku si lze sjednat i přes internet, během několika minut bude žádost vyhodnocena
  • Každý klient si může sám nastavit výši splátky podle jeho přání
  • Datum, ke kterému se půjčka splácí, si lze kdykoliv zdarma změnit
  • Půjčka je bezúčelová a nepotřebujete k ní žádného ručitele ani zástavu majetku
  • K Minutové půjčce získáte i běžný účet u Equa bank, u nějž se neplatí žádné poplatky
  • Spolu s půjčkou si můžete sjednat i výhodné pojištění schopnosti splácet
  • I u malé částky si lze její splácení rozložit až na dobu deseti let

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Doba splatnosti Celkem zaplatíte
100 000 Kč 60 měsíců 117 960 Kč

Reprezentativní příklad

Výše půjčky 100 000 Kč na 60 měsíců při měsíční splátce 1 966 Kč, pevná úroková sazba 6,7 % p. a., RPSN 6,9 %. Celková částka splatná spotřebitelem 117 960 Kč.

Minutová Equa bank kalkulačka

Minutová Equa bank recenze

Equa bank se spojila s Raiffeisenbank

Výhodnou Minutovou půjčku tak sjednáte už jen u Raiffeisenbank.

Minutová půjčka je název vlajkového produktu oblíbeného bankovního domu Equa bank, který v České republice získal už na 320 tisíc klientů a k současnému dni také 26 prestižních odborných ocenění. Klienti banky nebo zájemci o její služby pak mají k dispozici celkem 58 obchodních míst po celé republice. Minutová půjčka se právem řadí mezi všeobecně nejvýhodnější produkty svého druhu. Půjčit si můžete částku ve výši od 5 000 Kč až do 800 000 Kč. Velkým plusem je také rychlé vyřízení (už do 3 minut) a peníze tedy na váš bankovní účet mohou přijít opravdu expresně. Splatnost půjčky se pohybuje od 3 měsíců až do lhůty 10 let. Velkou výhodou je rovněž možnost rozložit si splácení i malých částek na dlouhé období. Můžete si sami vybrat, jestli dáte přednost nízké měsíční splátce a celkovému vyššímu přeplatku, nebo naopak zvolíte rychlejší splácení, na němž ve výsledku ušetříte.

Sjednání Minutové půjčky je velmi jednoduché a dá se vyřídit pohodlně přes webové stránky Equa bank. Zažádat o úvěr si ale můžete i telefonicky přes klientské centrum této banky, případně můžete navštívit některou z jejích poboček. Stávající klienti Equa bank si navíc mohou vše vyřídit přes své internetové bankovnictví. Splácení Minutové půjčky probíhá převodem z běžného účtu u Equa bank. Pokud tedy přecházíte od jiné banky, účet vám bude automaticky založen spolu s potvrzením žádosti o půjčku – navíc je zcela zdarma, bez jakýchkoliv poplatků.

Equa bank mimo jiné nabízí také zlevnění vaší stávající půjčky nebo jich můžete konsolidovat hned několik. Orientační kalkulačky těchto produktů najdete přímo na webových stránkách Equa bank, pro přesnější informace pak samozřejmě můžete navštívit jednu z poboček banky.

Minutová půjčka je (jak už samotný její název napovídá) založena především na rychlosti a jednoduchosti. Nejen díky těmto vlastnostem se rychle dostala mezi nejpopulárnější bankovní úvěry na trhu.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Jakými způsoby je možné si o Minutovou půjčku požádat? O Minutovou půjčku si můžete zažádat hned třemi způsoby – buď jednoduše online přes webové stránky Equa bank, nebo telefonicky na čísle klientského centra, případně také osobně na libovolné kamenné pobočce Equa bank. Stávající klienti Equa bank si mohou o úvěr požádat rovnou ze svého internetového bankovnictví, půjčku tak budou mít vyřízenu ještě rychleji.
Je možné v průběhu splácení úvěru změnit datum, ke kterému splátku posílám? Určitě ano, pokud by vám datum splátky nevyhovovalo, můžete si jej snadno změnit ve vašem internetovém bankovnictví. Za tento úkon není účtován žádný poplatek.
Když budu chtít půjčku splatit předčasně, nebude mi hrozit nějaká pokuta? V žádném případě, předčasné splacení Minutové půjčky je zdarma, stejně tak vám žádné sankce nehrozí ani za mimořádnou splátku.

Společnost Raiffeisenbank a. s.

  • 1. ledna 2022 došlo ke sloučení Equa bank a. s. a Raiffeisenbank a. s. Equa bank a. s. jako společnost zanikla a všechna práva i povinnosti ze smluvních vztahů přešly na Raiffeisenbank a. s. S Equa bank se budete potkávat ale i nadále. Pod značkou Equa bank poskytuje Raiffeisenbank služby tak, jak je znáte. Nezměnilo se číslo účtu ani kód banky, zůstalo stejné i internetové bankovnictví a mobilní aplikace, stejně jako zůstaly beze změn pobočky Equa bank i Klientské centrum. Raiffeisenbank na českém trhu působí od roku 1993. Nabízí služby a produkty jak fyzickým osobám, tak podnikatelům a firmám. Kvalitu služeb i profesionalitu zaměstnanců této banky potvrzuje celá řada získaných domácích i mezinárodních ocenění. Raiffeisenbank byla například 4x vyhlášena Klientsky nejpřívětivější bankou roku.
  • klientská linka: +420 412 440 000
  • e-mail: info@rb.cz