Malykredit

  • Půjčka je rychlá a snadno dostupná, vše se vyřizuje přes internet
  • Noví klienti mohou získat úvěr od 1 000 Kč do 4 500 Kč
  • Stálí zákazníci mají limity vyšší, s každou další půjčkou se postupně horní hranice zvyšuje
  • Dobu splatnosti si lze nastavit v rozmezí jednoho dne až třiceti dní
  • První půjčka je bezplatná, nejsou u ní žádné úroky ani další poplatky
  • Jediným poplatkem je spíše symbolická korunová platba za účelem ověření bankovního účtu
  • V případě potřeby si můžete splatnost prodloužit až o 30 dní (klidně i opakovaně)

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Délka splatnosti Poplatek za půjčku RPSN Celkem ke splacení
1 000 Kč 30 dní 0 Kč 0 % 1 000 Kč
2 000 Kč 30 dní 0 Kč 0 % 2 000 Kč
4 500 Kč 30 dní 0 Kč 0 % 4 500 Kč
20 000 Kč 30 dní 4 340 Kč 990.70 % 24 340 Kč

Reprezentativní příklad

Zřídíte-li si půjčku ve výši 4 500 Kč se splatností 30 dní, zaplatíte celkem opět jen 4 500 Kč. Poplatek bude činit 0 Kč.

Malykredit kalkulačka

Malykredit recenze

Rychlá nebankovní půjčka Malykredit.cz od společnosti CZ MINI CREDIT s.r.o. (dříve měla stejnojmenný název) patří mezi tzv. SMS půjčky neboli půjčky před výplatou. Stejně jako ostatní podobné úvěry na českém trhu má velmi krátkou dobu splatnosti (maximálně 30 dní) a i úvěrový rámec je spíše nízký. Velkou výhodou je ale možnost první půjčky zdarma, možnost prodloužení splatnosti úvěru a jednoduché sjednání přes webové stránky.

Půjčka je pro nové klienty nabízena zcela zdarma, nemusejí tak platit žádné úroky ani poplatky (vyjma ověřovacího poplatku, který ale činí pouze jednu korunu). Její výše je max. 4 500 Kč, splatnosti max. 30 dní. V případě opakovaných půjček už jsou poplatky účtovány, úvěrový rámec už se ale postupně zvyšuje. Nevýhodou jsou především vysoké úrokové sazby, RPSN (roční procentní sazba nákladů) je zvláště u kratších půjček velmi vysoká. Půjčka se rozhodně vyplatí napoprvé, u opakovaných žádostí už ale moc výhodná není, zvláště když si půjčujete vyšší částky.

Dobré je, že pokud byste neměli peníze na včasné splacení, můžete si úvěr snadno prodloužit. Odložení splatnosti lze provést o 7, 14 nebo 30 dní, vždy po uhrazení příslušného poplatku. Prodlužovat půjčku si můžete i opakovaně, nicméně zbytečně se vám pak úvěr prodraží. Všechny poplatky i sazby RPSN jsou uvedeny na webu půjčky, jejich výši se tak vždy dozvíte předem. Webové stránky jsou mimochodem velmi přehledné a žádné důležité informace na nich nechybějí.

Nebankovní úvěry malykredit.cz nejsou úplně pro každého, i když požadavky nejsou nijak zvlášť přísné. Nesmí vám být více než 62 let, musíte mít české občanství a vlastní účet u banky, kontroluje se také, zda nemáte dluhy u jiných úvěrových společností. Samotná výplata je pak docela rychlá, doba převodu záleží i na tom, u které banky máte svůj účet – pokud jej máte u Fio banky, MONETA Money Bank, Raiffeisenbank, Komerční banky nebo České spořitelny, dostanete peníze už do 30 minut od schválení žádosti, u ostatních bank pak do 24 hodin. Žádosti se ale zpracovávají pouze ve všední dny v čase od 9.00 do 18.00 (vyplnit formulář je ale možné kdykoliv).

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Je u této půjčky nějaké omezení pro nové klienty, nebo si mohu hned napoprvé půjčit až 20 000? Ano, noví klienti, kteří si tuto půjčku berou poprvé, mohou získat maximálně 4 500 Kč. Teprve od druhé žádosti o půjčku se pak limit postupně navyšuje. Podruhé si můžete půjčit až 7 000 Kč, potřetí až 10 000 Kč a počtvrté až 12 500 Kč.
Z jakého důvodu se musí nejdříve zaplatit registrační poplatek? Je to proto, aby si poskytovatel půjčky ověřil, zda má žadatel skutečně vlastní bankovní účet. V okamžiku připsání poplatku uvidí, zda jméno majitele účtu souhlasí a teprve pak vám může úvěr poskytnout. Jedním ze základních požadavků je totiž vlastní bankovní účet – peníze si nemůžete nechat poslat na nikoho ze známých ani z rodiny.
Mohu půjčku získat, i když jsem už v důchodu? Je mi 65 let. Důchodci sice tuto půjčku získat mohou, nicméně horní věková hranice je omezena na 62 let. Pokud je vám 65, tak už bohužel tento úvěr získat nemůžete.

Společnost CZ MINI CREDIT s.r.o.