Klaplo.to

  • Půjčku lze využít např. na zaplacení elektřiny, plynu, vody, účtu za telefon, internet atd.
  • Podnikatelé ji mohou využít k zaplacení nejrůznějších faktur
  • Splatnost je sice 31 dní, nicméně je možné si ji o dalších 31 dní prodloužit
  • Aplikace, přes níž se půjčka sjednává, je dostupná jak pro Android, tak i pro iOS
  • Investorem je společnost Money Store, aplikaci vyvinula společnost Pixelfield
  • Aby mohla být žádost schválena, musí mít žadatel dobrou úvěruschopnost
  • Splácení úvěru se provádí převodem na bankovní účet poskytovatele

Klaplo.to kalkulačka

Klaplo.to recenze

Společnost Money Store s.r.o. uvedla na trh novinku, která přináší zcela nový koncept na poli nebankovních půjček. Klaplo.to není standardním spotřebitelským úvěrem, ale jeho účel je zcela jiný – slouží výhradně na proplácení různých složenek nebo faktur – může se jednat například o účty za energie, za televizi, internet, telefon, ale kupříkladu i o splátky různých půjček – z bankovního i nebankovního sektoru. Klient se nemusí o nic starat, v případě schválení žádosti za něj poskytovatel příslušnou fakturu (složenku) sám uhradí.

Velmi specifický je také způsob žádosti o půjčku. Tentokrát se žádost nevyplňuje na internetové stránce, nýbrž v mobilní aplikaci. Do ní zájemce nahraje své doklady, výpis z bankovního účtu a vybranou fakturu nebo složenku, kterou chce zaplatit. Bude-li jeho žádost schválena, nedostane peníze on, ale rovnou poputují na účet subjektu, kterému má být složenka nebo faktura uhrazena.

Splatit se půjčka musí do 31 dní, ale pokud to nezvládnete, nic se neděje – tak jako u řady jiných nebankovních úvěrů, i zde je možnost jeho prodloužení. Pokud si tedy splatnost odložíte, získáte dalších 31 dní navíc. Peníze se pak posílají na účet poskytovatele bankovním převodem, nesmíte zapomenout uvést číslo půjčky jako variabilní symbol, aby mohla být platba správně přiřazena.

Poplatky a úrokové sazby jsou zde velmi jednoduché a přehledné. U každé půjčky (bez ohledu na její výši nebo na to, o kolikátý úvěr se jedná) je účtován poplatek 95 Kč. Úroková sazba se pak počítá následovně – napoprvé 1 %, u druhé půjčky 0,90 %, u třetí 0,81 % a u čtvrté 0,73 %. Každý další úvěr pak má o 10 % nižší úrok. Klaplo.to tak odměňuje věrné klienty výhodnějšími podmínkami.

Kompletní informace o tomto produktu, včetně všech dokumentů, obsahujících veškeré podrobnosti, naleznete na stránkách www.klaplo.to, kde jsou k dispozici i odkazy pro okamžité stažení aplikace do mobilu. Klaplo.to má kromě svého webu také stránku na Facebooku, kde zveřejňuje různé zajímavé články.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Dá se tento úvěr získat i jinak než přes aplikaci? Třeba na PC, po telefonu nebo na pobočce? Bohužel ne, o úvěr je nutno si zažádat přímo v aplikaci. Ta je ale zdarma, stáhnout si ji mohou jak majitelé mobilů s operačním systémem Android, tak i lidé se zařízením od značky Apple. Vyřízení půjčky přes aplikaci navíc není nijak složité a zvládne ho i méně zkušený uživatel.
Pokud nestihnu půjčku splatit do měsíce, dá se nějak prodloužit? Pokud ano, na jak dlouho? Ano, pokud zjistíte, že nejste schopen úvěr do 31 dnů splatit, můžete si jej snadno prodloužit. V takovém případě se vám splatnost odloží o dalších 31 dní. Důležité je splatit půjčku včas, jinak u dalších žádostí ztratíte nárok na slevu pro věrné zákazníky.
Jaké jsou u této půjčky poplatky a úrokové sazby? Základní poplatek za poskytnutí půjčky je 95 Kč a je jednotný. Úroková sazba pak činí 1 % denně u první půjčky, následně se pak u každé další postupně snižuje – za druhou půjčku už se počítá jen 0,90 %, za třetí 0,81 %, za čtvrtou 0,73 % a následně vždy o 10 % nižší úrok.

Společnost Money Store s.r.o.