Kamali

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Doba splatnosti RPSN Poplatek Celková částka
1 000 Kč 14 dní 0.00 % 0 Kč 1 000 Kč
5 000 Kč 14 dní 0.00 % 0 Kč 5 000 Kč
15000 Kč 30 dní 48.4 % 495 Kč 15 495 Kč

Kamali kalkulačka

Kamali recenze

Nová nebankovní půjčka Kamali je sice na první pohled novinkou, ve skutečnosti se ale jedná o přejmenovanou Japonskou půjčku, která byla poskytována do 31.1.2017. Od 1. února došlo k několika změnám a nově se tento produkt nabízí pod názvem Kamali. Důvodem je vysoká obliba Japonské půjčky, kterou se tak její provozovatelé rozhodli rozšířit i na další trhy v Evropě – proto byl zvolen univerzální název, který tak bude vhodný i pro další země.

Sjednání půjčky Kamali je velmi jednoduché, vše se vyřizuje prostřednictvím přehledných internetových stránek, na nichž si nastavíte požadované parametry úvěru a vyplníte formulář. Stálé klienty, kteří už mají zkušenosti s původní Japonskou půjčkou, jistě potěší nově upravená klientská sekce, jež je nyní ještě přehlednější a navíc má responzivní design. V nejbližší době se chystají také mobilní aplikace, určené pro majitele smartphonů s operačním systémem Android nebo iOS.

Kamali platí za jednu z nejvýhodnějších mikropůjček na českém trhu a tuto svou vlastnost dává také náležitě hrdě na odiv. Ve spodní části webové stránky půjčky Kamali najdete grafické porovnání s některými dalšími půjčkami, které vás má přesvědčit o tom, že jste skutečně na té nejlepší adrese. Rychlost vyřízení, nízké ceny a bezpečnost jsou ři hlavní hodnoty, na kterých nebankovní půjčka Kamali staví.

Půjčka je mezi klienty velmi oblíbená, zejména proto, že první půjčka zdarma do výše 15 000 Kč s dvoutýdenní splatností představuje mezi půjčkami bez úroků opravdu výhodnou nabídku. Většina konkurenčních společností nabízí takový bonus pro nové klienty v nižší částce s nižší dobou splatnosti. Společnost Home Credit, která za půjčkou Kamali stojí, opravdu neponechala nic náhodě. Reklamu, která ohlašouje výhodnou nabídku, jste mohli vidět na většině komerčních televizních stanicích.

Webová prezentace půjčky Kamali je jednoduchá, přehledná a bohatá na informace. Najdete tady všechny potřebné údaje, a kdybyste přeci jen po jejím zhlédnutí stále měli nějaké další otázky, je k dispozici telefonický kontakt. Stačí vyplnit vaše telefonní číslo a počkat, než se vám ozve operátor společnosti. Tato služba je poskytována zdarma a samozřejmě je zcela nezávazná.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Kde si mohu o tuto půjčku požádat? Jde si vše zařídit přes internet? O půjčku Kamali si můžete zažádat jednoduše vyplněním formuláře na webových stránkách www.kamali.cz. Potřebovat budete pouze občanský průkaz, číslo vašeho mobilního telefonu a bankovní účet. Pokud byste si náhodou nevěděli rady, stačí zavolat na bezplatnou linku 542 100 700 , kde vám ochotně poradí a pomohou formulář vyplnit. Vše se tedy dá vyřídit přes internet a není třeba nikam chodit.
Mám zájem o tu půjčku zdarma – co musím udělat, abych ji získal? Tato nabídka je určena pouze novým klientům, kteří si požádají o malou krátkodobou půjčku. Výše úvěru tak může být maximálně 15 000 Kč, se splatností na 30 dní. Abyste ale získali půjčku opravdu zcela zdarma, musíte peníze vrátit nejpozději do 14 dnů od data, kdy vám byl úvěr poskytnut.
V čem je půjčka Kamali tak výhodná, že je označována za nejlevnější rychlou půjčku? Kamali půjčka má ze všech krátkodobých mikropůjček suverénně nejnižší poplatky. Za každou tisícovku, kterou si půjčíte, totiž zaplatíte pouhých 33 Kč poplatek – to je bezkonkurenčně nejvýhodnější nabídka na českém trhu. Levná je ale i velká půjčka do 20 000 Kč, která je tak zajímavou alternativou vůči klasickým bankovním úvěrům.

Společnost Home Credit, a.s.

  • Úvěrová společnost Home credit má v tuzemsku dlouhou tradici. je poskytovatelem i půjčky pod názvem Kamali.