Japonská půjčka

 • Rychlá nebankovní půjčka s výhodnými podmínkami
 • Jedná se o rebrandovanou půjčku Home Credit s upravenými podmínkami
 • Napoprvé můžete tuto půjčku získat zcela zdarma (při splacení do 14 dní)
 • Výše úvěru je od 1 000 do 4 999 Kč, u stálých klientů až 50 000 Kč
 • Doba splatnosti u malé půjčky je 30 dní, u velké až 12 měsíců
 • Snadné vyřízení online přes internetové stránky
 • Velmi rychlý výplata peněz na bankovní účet

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Splatnost Poplatek Celkem
1 000 Kč 14 dní 0 Kč 1 000 Kč
2 000 Kč 14 dní 0 Kč 2 000 Kč
3 000 Kč 14 dní 0 Kč 3 000 Kč
4 999 Kč 14 dní 0 Kč 4 999 Kč

Reprezentativní příklad

Při výši úvěru 3 000 Kč, výši splátky 3 099 Kč, počtu splátek 1 a lhůtě splatnosti 28.10.2015, je úrok 0 % p.a., RPSN 49,04 % a celkem zaplatíte 3 100 Kč.

Japonská půjčka kalkulačka

Japonská půjčka recenze

Japonská půjčka se mění na Kamali.

Japonská půjčka patří mezi nejnovější přírůstky na českému trhu nebankovních úvěrů. Jejím provozovatelem je známá úvěrová společnost Home Credit, který předtím poskytovala rychlé půjčky pod názvem Home Credit. Ten už nyní neexistuje - Japonská půjčka jej nahradila a přinesla ještě lepší podmínky pro žadatele o rychlý úvěr.

Japonskou půjčku si žadatelé mohou sjednat výhradně online prostřednictvím internetových stránek. Jiné možnosti, jako je osobní schůzka nebo SMS zpráva nejsou v tomto případě možné. Online sjednání úvěru je ale velmi snadné, pohodlné a především rychlé – žádosti jsou zpracovány v nejkratší možné době a v ideálním případě můžete mít požadované peníze už během 10 minut na vašem bankovním účtu.

Japonská půjčka patří mezi nebankovní úvěry a je tedy určena široké veřejnosti, včetně lidí, kteří nemají šanci získat půjčku od banky. Půjčka je vhodná i pro studenty, důchodce, maminky na mateřské dovolené nebo nezaměstnané osoby. U vyšších úvěrů až do 50 000 Kč už ale mohou být požadovány i doklady o výši příjmu, případně jiné dokumenty.

V současné době patří Japonská půjčka mezi nejvýhodnější úvěrové produkty na českém trhu. Díky velmi nízkým poplatkům, možnosti získat první půjčku zdarma, nebo díky bleskovému vyřízení, je tato půjčka ideální volbou pro všechny, kteří potřebují rychle získat peníze a nechtějí platit zbytečně moc za poplatky. Pochvalu si zaslouží i kvalitní klientská podpora a profesionální internetová prezentace.

Dokumenty

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
V čem spočívají hlavní výhody Japonské půjčky? Japonská půjčka od společnosti Home Credit má tři velké přednosti, díky nimž je lepší než konkurenční úvěrové produkty – je velmi rychlá, má nejnižší poplatky a první půjčku můžete mít zcela zdarma bez poplatků.
Jaké jsou rozdíly oproti původní nabídce pod názvem Home Credit? Kromě změny názvu produktu došlo i k několika zásadním změnám úvěrových podmínek. Byly navýšeny maximální limity půjčky (u základního úvěru z 3 000 na 4 999 Kč, u stálých klientů dokonce na 50 000 Kč) a byla zrychlena doba zpracování žádostí a výplata peněz na bankovní účet. Naopak poplatky za úvěr zůstaly stále stejně nízké.
Co je třeba splnit pro získání půjčky zdarma? Nabídky půjčky zdarma je určena pouze pro nové žadatele o Japonskou půjčku a poskytnuté peníze musíte splatit nejpozději do 14 dní. V takovém případě Vám pak bude poplatek vrácen na Váš bankovní účet a půjčku tam budete mít zadarmo.

Společnost Home Credit a.s.

 • Nové sady 996/25
 • Brno, 602 00
 • e-mail: info@japonskapujcka.cz
 • linka pro nové klienty: 246 017 020
 • linka pro stávající zákazníky: 800 300 390