Home Credit

  • Částka, kterou si můžete půjčit, se pohybuje od 10 000 Kč až do 250 000 Kč
  • Doba splácení je flexibilní
  • Předčasné splacení není problém, žádné sankce vám za něj nehrozí
  • K půjčce je možné sjednat i jedno ze dvou druhů pojištění
  • Mezi doplňkové služby patří změna výše a počtu splátek nebo odložení splátek
  • Žádné poplatky za sjednání úvěru ani za vedení úvěrového účtu

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Délka splatnosti RPSN Celkem ke splacení
80 000 Kč 12 měsíců 17.1 % 86 890 Kč

Reprezentativní příklad

Výše úvěru 80 000 Kč, roční úroková sazba 15,9 %, RPSN 17,1 %, celkem zaplatíte 86 890 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 7 727 Kč, 7 638 Kč, 7 550 Kč, 7 462 Kč, 7 373 Kč, 7 285 Kč, 7 197 Kč, 7 108 Kč, 7 020 Kč, 6 932 Kč, 6 843 Kč a 6 755 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Nabídka nezohledňuje další čerpání úvěru ani využití doplňkových služeb.

Home Credit kalkulačka

Home Credit recenze

Společnost Home Credit patří na českém finančním trhu k nejznámějším poskytovatelům úvěrových produktů. Známá je nejen svou Flexibilní půjčkou, ale také dalšími produkty, jakou jsou nákupy na splátky, konsolidace úvěrů, kreditní karty nebo financování auta. Z nebankovních půjček aktuálně Home Credit nabízí mimo jiné oblíbenou rychlou půjčku Kamali (dříve Japonská půjčka). V této recenzi se ale zaměříme čistě na Flexibilní půjčku.

Ta je momentálně nabízena ve výši od 10 000 Kč do 250 000 Kč, délka splatnosti je flexibilní. Půjčka nabízí nízké úrokové sazby, absenci poplatků, možnost předčasného splacení zdarma nebo různé doplňkové služby, díky nimž si lze změnit výši a datum splátky nebo si jednu splátku odložit po šesti řádně splacených splátkách. K půjčce lze sjednat i pojištění, které je v nabídce ve dvou variantách – základní balíček MAX a rozšířený balíček MAX +.

Sjednání úvěru od Home Creditu je velmi snadné – můžete si vše vyřídit po telefonu nebo přes webové stránky www.homecredit.cz. Potřebovat k tomu budete dva osobní doklady a pár minut času. Můžete si vybrat, zda rovnou zavoláte na linku 800 900 690, nebo vyplníte pár základních údajů o vaší osobě a nastavíte si čas, kdy vám může pracovník společnosti Home Credit zavolat. Nezapomeňte ale na to, že abyste půjčku mohli získat, musíte mít pravidelný příjem a trvalé bydliště (nebo povolení k trvalému pobytu) na území České republiky.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Mohou tuto půjčku získat i důchodci, nebo pro ně určená není? Určitě mohou, samotný důchod zde není žádnou překážkou. Rozhodující je, aby dotyčný důchodce měl dostatečně vysoký příjem a splňoval i ostatní požadavky (např. nebyl v insolvenci nebo neměl negativní záznam v registru dlužníků).
Dá se půjčka splácet i jinak, než převodem z bankovního účtu? Ano, je hned několik možností, jak půjčku od Home Credit splácet. Kromě bezhotovostního bankovního převodu (jednorázovým nebo trvalým příkazem) je možné posílat splátky i prostřednictvím složenek, nebo přes některý z široké sítě terminálů společnosti Sazka.
Mohu si v průběhu splácení úvěru změnit výši pravidelné měsíční splátky? Ano, každý měsíc můžete hradit jinou výši splátky. Splátka ale nesmí být nižší, ne uvedená částka ve vaší smlouvě.

Společnost Home Credit, a. s.