Gejša půjčka

  • Výši půjčky si můžete zvolit od 5 000 Kč až do 2 500 000 Kč
  • Splatnost úvěru může být od jednoho měsíce až po sedm let
  • Půjčka má vysokou schvalovatelnost – pokud vás jinde odmítli, tady máte šanci na úspěch
  • Vše si můžete vyřídit v klidu a z pohodlí vašeho domova
  • Peníze můžete mít připsané na účtu už do 24 hodin od podání žádosti
  • Ručení není vyžadováno, stejně tak není nutná zástava majetku
  • Samotná žádost o půjčku je nezávazná, jejím vyplněním nemáte co ztratit

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Délka splatnosti Měsíční splátka Celkem ke splacení
10 000 Kč 1 měsíc 1 000 Kč 11 000 Kč

Gejša půjčka kalkulačka

Gejša půjčka recenze

Vybrat si vhodnou půjčku, která by splňovala vaše představy a zároveň jste vyhovovali často náročným požadavkům, někdy není úplně snadné. Skvělým pomocníkem, který tyto problémy řeší, jsou agregátory půjček, jež vám na základě vyplnění jednoho krátkého formuláře zprostředkují vhodný úvěr, který bude šitý na míru vašim potřebám. Jedním z nejnovějších webů z této kategorie je Gejša půjčka, která zprostředkovává úvěry od 5 000 až do 2 500 000 Kč.

Široké rozpětí úvěrového rámce je jednou z velkých výhod Gejša půjčky – jiné podobné weby mají obvykle maximální limit mnohem nižší. Stejně tak je plusem i doba splatnosti, kterou si lze rozložit od 30 dnů až po 84 měsíců (7 let). Gejša půjčka je tak určená i pro ty, kterým ostatní půjčkové agregátory nevyhovují. Stejně jako jinde, i zde je podání žádosti velmi snadné a stačí jen vyplnit krátký internetový formulář.

Ten naleznete pod odkazem www.gejsapujcka.cz a jeho vyplnění vám zabere jen několik minut. Jako první krok si zvolíte částku, kterou chcete půjčit, pak uvedete vaše osobní údaje – křestní jméno, příjmení, telefonní číslo na mobilní telefon, mailovou adresu a rodné číslo. Následují informace o adrese vašeho trvalého bydliště. V této sekci musíte uvést ulici, číslo popisné, město a poštovní směrovací číslo. Pak kliknete na souhlas se zpracováním osobních údajů podle stanovených podmínek a po kliknutí na tlačítko Odeslat přejdete na druhou, kratší část žádosti. V ní vyplníte vaše měsíční příjmy a výdaje, dále pak jaké máte nejvyšší dokončené vzdělání, zda máte záznam v registru dlužníků (např. SOLUS nebo případně jiné registry), zvolíte druh vašich příjmů a na závěr odpovíte, zda na vás byla uvalena exekuce nebo insolvence. Informace opět potvrdíte kliknutím na tlačítko Odeslat a už jste téměř v cíli. V posledním kroku už pak jen vyplníte číslo vašeho občanského průkazu a zaškrtnete políčko, pokud můžete a jste ochotni ručit svojí nemovitostí (to se týká spíše vyšších úvěrů). Naposledy pak kliknete na Odeslat a máte to za sebou. Teď už zbývá jen počkat, až dostanete konkrétní nabídky – většinou to ale trvá jen chvilku a za ideální situace můžete mít peníze na účtě už za jediný den.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Kdo je poskytovatelem této půjčky? Mám strach, aby nešlo o nějaký podvod a abych nepřišel o peníze. V případě Gejša půjčky se nejedná o klasický web s jednou půjčkou, ale jde o agregátor úvěrů, neboli webový portál, který zprostředkovává úvěry od mnoha různých poskytovatelů. Za internetovými stránkami stojí společnost Elephant Orchestra, samotnou půjčku už ale poskytují jednotlivé úvěrové společnosti. Vždy se ale jedná o pečlivě vybrané a prověřené poskytovatele, rozhodně tak nemusíte mít žádné obavy, že by šlo o podvod. Právě naopak – u Gejša půjčky máte jistotu, že dostanete férovou nabídku.
Vybírá se před poskytnutím půjčky nějaký poplatek? Rozhodně nehrozí, že byste museli uhradit poplatek v řádu stovek až tisíců korun a teprve pak dostali rozhodnutí o půjčce. U některých úvěrových společností sice je vyžadován registrační poplatek z důvodu ověření bankovního účtu, nicméně jedná se pouze o jednu korunu. V žádném případě vám tak nehrozí, že byste zbytečně přišli o peníze.
Jaká je největší výhoda Gejša půjčky? Proč bych si měl podat žádost zrovna u ní? Hlavní předností Gejša půjčky je její spolupráce s velkým množstvím předních úvěrových společností. Díky tomu, že jde o agregátor, nemusíte vyplňovat každou žádost zvlášť, ale stačí vyplnit jeden jediný formulář a následně vám provozovatel webu zprostředkuje vhodné půjčky, jež budou vyhovovat vašim požadavkům. Díky Gejša půjčce tak ušetříte nejen spoustu času, ale i peněz, na základě výběru nejvýhodnějšího dostupného úvěru.

Společnost Elephant Orchestra s.r.o.