Ferratum Micro

  • Krátkodobý nebankovní úvěr od 500 Kč do 10 000 Kč
  • Pro nové klienty je první půjčka do 9 000 Kč na 30 dní bez úroků a poplatků
  • Splatnost úvěru si lze nastavit na dobu 7 až 45 dní
  • Při předčasném splacení zůstává poplatek ve stejné výši
  • Úvěr si můžete snadno prodloužit o 30 dní (maximálně 2x)
  • Půjčku mohou získat i starší důchodci, maximální věková hranice je 85 let
  • Žádné skryté poplatky, ani poplatky předem – půjčka je naprosto bezpečná
  • K vyřízení obvykle stačí pouze platný občanský průkaz

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Délka splatnosti RPSN Poplatek Celkem ke splacení
500 Kč 7 dní 0 % 0 Kč 500 Kč
1 000 Kč 14 dní 0 % 0 Kč 1 000 Kč
2 000 Kč 14 dní 0 % 0 Kč 2 000 Kč
5 000 Kč 30 dní 0 % 0 Kč 5 000 Kč
10 000 Kč 45 dní 2304.00 % 4 800 Kč 14 800 Kč

Reprezentativní příklad

Zřídíte-li si úvěr ve výši 500 Kč se splatností 7 dní, zaplatíte celkem 500 Kč. Poplatek bude činit 0 Kč.

Ferratum Micro kalkulačka

Ferratum Micro recenze

Tento produkt není v současnosti aktivní. Vlajkový produkt společnosti Ferratum najdete zde.

Společnost Ferratum Bank je jedním z nejznámějších poskytovatelů nebankovních úvěrů nejen v České republice, ale i v mnoha dalších zemích – jak v Evropě, tak i na jiných světadílech. Ferratum Bank v současné době nabízí hned několik úvěrových produktů, v této recenzi vám představujeme půjčku Ferratum Micro, která patří mezi krátkodobé rychlé úvěry.

Půjčka Ferratum Micro má úvěrový rámec od 500 Kč do 10 000 Kč, s tím, že každý nový klient má svoji první půjčku zcela zdarma – maximálně do výše 9 000 Kč. První bezplatnou půjčku je třeba uhradit nejpozději do 30 dní, jinak si klienti splatnost úvěru mohou nastavit na dobu od 7 do 45 dní. Půjčka se sjednává přes internetové stránky www.ferratum.cz, kde si zájemci vyberou typ úvěru, příslušnou částku a dobu splatnosti, pak si vyplní formulář se žádostí a za chvíli jim přijde v SMS odpověď, zda jim byla žádost schválena. Vyřízení je docela rychlé, výplata je většinou nejpozději do druhého pracovního dne (vyjma půjček posílaných složenkou, kde se na peníze čeká déle).

Malá půjčka od společnosti Ferratum Bank je dostupná široké veřejnosti a její podmínky nejsou nijak přísné – musíte mít české občanství, věk od 19 do 85 let a žádné nesplacené závazky u společnosti Ferratum. Schvalovatelnost ale v praxi zas tak vysoká není, takže se může stát, že vám bude zamítnuta. Většina žádostí je ale posouzena kladně. K vyřízení budete obvykle potřebovat pouze občanský průkaz, pouze výjimečně bývají vyžadovány i jiné doklady.

V případě, že nebudete schopni splatit úvěr včas v řádném termínu, můžete si požádat o prodloužení splatnosti půjčky. Odložit splatnost si můžete až o 30 dní, tuto změnu lze navíc provést 2x u jedné půjčky – celkem se tak dá termín splatnosti posunout až o 60 dní. Za prodloužení úvěru je účtovaný poplatek, který se pak přičte k celkové dlužné částce.

Dokumenty

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Dá se tato půjčka získat jen převodem na účet, nebo existují i jiné možnosti výplaty? Ano, pokud vám nevyhovuje výplata na bankovní účet, můžete si nechat peníze poslat poštovní poukázkou. V takovém případě ale musíte počítat s tím, že si na ně počkáte trochu déle – zatímco na účet přijdou do druhého pracovního dne, platba složenkou může trvat několik dní.
Opravdu je první půjčka poskytována zdarma? Nebudou po mě chtít nějaký poplatek? Ano, noví klienti získají půjčku skutečně naprosto zdarma, nemusejí platit žádné úroky ani jiné poplatky. Pokud jste nový klient, nemusíte mít strach, že by vám bylo účtováno cokoliv navíc. Od druhé půjčky už ale musíte uhradit poplatek dle sazebníku.
Je tato půjčka určená i důchodcům, kteří pobírají starobní důchod? Ano, půjčku Ferratum mohou bez problémů získat i důchodci, horní věková hranice půjčky je 85 let. Půjčka je vhodná i pro maminky na mateřské dovolené, pro podnikatele i zaměstnance – důležité je, aby měli občanství ČR, nebyli v platební neschopnosti a neměli záznamy v registrech dlužníků.

Společnost Ferratum Bank p.l.c.