Expres půjčka MONETA

  • Půjčit si lze už od 5 000 Kč, maximální výše úvěru je 1 500 000 Kč
  • Splácení si můžete nastavit podle potřeby, maximum je až 120 měsíců
  • Velmi nízké úrokové sazby – začínají už na 6,3 % ročně
  • Půjčka je bezúčelová, nemusíte prokazovat, na co ji použijete
  • K úvěru si lze sjednat pojištění schopnosti splácet
  • Po podpisu úvěrové smlouvy vám budou peníze připsány na účet do 5 minut

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Doba splatnosti Úroková sazba Měsíční splátka
200 000 Kč 108 měsíců 7.6 % 2 562.46 Kč

Reprezentativní příklad

Výše úvěru 200 000 Kč, 108 splátek, měsíční splátka 2 562,46 Kč, roční úroková sazba 7,6 %, poplatek za poskytnutí úvěru při žádosti online 0 Kč, RPSN 7,86 %, celková částka splatná spotřebitelem 276 746,27 Kč. U částek vyšších než 1 000 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba. Tato nabídka není závazná. Banka si vyhrazuje právo žádosti o úvěr nevyhovět.

Expres půjčka MONETA kalkulačka

Expres půjčka MONETA recenze

Osobní Expres půjčka je klasickým bankovním úvěrem, který nabízí MONETA Money Bank – jedna z předních bankovních institucí na našem území. Dříve v Česku působila pod názvem GE Money Bank, od května 2016 funguje pod novým názvem. Půjčka je poskytována od 5 000 Kč do 1 500 000 Kč, dobu splácení lze nastavit od 3 měsíců až do 10 let. Velkou předností Expres půjčky jsou velmi nízké úrokové sazby, které začínají na pouhých 6,3 % ročně.

Expres půjčka není určena jen pro zaměstnance a podnikatele – získat ji mohou i důchodci a vzhledem k mírným požadavkům je jejich šance docela vysoká. Schvalovatelnost sice v praxi není tak vysoká, to ale souvisí s dalšími faktory, které se při posuzování žádostí hodnotí. V každém případě je Expres půjčka od MONETA Money Bank jedním z nejlevnějších a nejdostupnějších bankovních úvěrů v Česku.

Půjčku si můžete sjednat přímo na některé z poboček, jednodušší a pohodlnější je ale podání žádosti online přes webové stránky www.moneta.cz. Na nich si snadno nastavíte požadovanou výši a splatnost půjčky, vyplníte formulář a navíc se můžete rychle dozvědět, zda budete mít úvěr schválený nebo zamítnutý. Smlouva se pak podepisuje online nebo přímo v bance, do pěti minut od jejího podpisu vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Předtím už sice musíte mít běžný účet v MONETA Money Bank, můžete si jej ale založit spolu s žádostí o půjčku.

Osobní Expres půjčka se splácí 1x měsíčně z vašeho účtu u MONETA Money Bank. Datum pravidelné splátky si můžete sami zvolit a během splácení si ho případně i změnit. Stejně tak je povoleno splatit půjčku předčasně a to kdykoliv v průběhu trvání smlouvy. Pokud se budete chtít pojistit pro případy, že byste úvěr nezvládali splácet, máte možnost sjednat si připojištění. Pojistka zahrnuje krytí pro případy smrti, plné invalidity a pracovní neschopnosti, dále je možné mít v ní i krytí pro případ ztráty zaměstnání nebo hospitalizace v důsledku úrazu.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Stačí, když mám účet u jiné banky, nebo si jej budu muset založit i u Monety? Jednou z podmínek poskytnutí půjčky je běžný účet u MONETA Money Bank. Pokud jej u této banky nemáte, budete si jej muset spolu s vyřízením půjčky založit.
Mám starobní důchod necelých 8 000 Kč – mám šanci, že půjčku dostanu? Určitě ano, minimální hranice je pouhých 5 000 Kč – pokud tedy máte důchod 8 000 Kč, rozhodně půjčku získat můžete. Záleží ale samozřejmě i na dalších faktorech a pochopitelně i na požadované výši půjčky.
Musí s půjčkou souhlasit i moje manželka? Záleží na tom, o jak vysoký úvěr si zažádáte. Pokud budete mít zájem o půjčku vyšší než 600 000 Kč, budete potřebovat i souhlas manželky. U půjček nad 1 000 000 Kč pak musí být v každé žádosti uveden i spolužadatel (může to být manžel/manželka, ale i jiná osoba).

Společnost MONETA Money Bank, a.s.