Krátkodobá půjčka Creditstar

  • Nebankovní půjčky
  • Půjčky před výplatou
  • Půjčky bez doložení příjmu
  • SMS půjčky
  • Rychlé půjčky
  • Půjčky do 15 minut

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Doba splatnosti Poplatek Celkem
1 000 Kč 5 dní 0 Kč 1 000 Kč
2 000 Kč 15 dní 0 Kč 2 000 Kč
7 000 Kč 30 dní 0 Kč 7 000 Kč

Krátkodobá půjčka Creditstar kalkulačka

Krátkodobá půjčka Creditstar recenze

Potřebujete si půjčit pouze menší částku na kratší období? Nestačí vám pouze měsíční doba splatnosti, kterou u tohoto typu půjček nabízí většina nebankovních společností? V takovém případě by pro vás ideálním řešením mohla být půjčka od společnosti Creditstar. Ta nabízí úvěrový rámec od 1 000 Kč do 25 000 Kč se splatností 5 dnů až 6 měsíců.

Tak jako u většiny ostatních krátkodobých nebankovních úvěrů, i u půjčky Creditstar mají její zákazníci možnost prodloužení. Pokud tedy nastane situace, že se přiblíží termín splatnosti a vy nebudete mít dostatek peněz, můžete si půjčku snadno prodloužit. To provedete přes online účet, kde si podáte žádost o prodloužení a následně uhradíte příslušný poplatek. Vyhnete se tak zbytečným sankcím a dalším problémům, které by hrozily v případě nesplácení a nekomunikace s úvěrovou společností.

Půjčka Creditstar je zajímavou alternativou na českém trhu s nebankovními úvěry. Nabízí možnost půjčit si i velmi nízké částky až na šest měsíců, což může být pro mnoho potenciálních klientů velmi lákavé. Zároveň se jedná o prověřenou a spolehlivou nebankovní společnost se silným mezinárodním zázemím – nic tak neriskujete a máte jistotu, že si půjčujete od důvěryhodné instituce. Poplatky sice nejsou nejnižší, v nouzové situaci je ale půjčka Creditstar dobrým, snadno dostupným a hlavně naprosto bezpečným řešením.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Musím u této půjčky dokládat výši svých příjmů? V žádosti o úvěr se ve formuláři, který se týká ověření schopnosti splácet, vyplňují i informace o vašem zaměstnání, příjmech a výdajích. Tyto údaje ale nemusíte nijak dokládat a úvěr lze získat i bez nich. V některých případech se ale může stát, že společnost Creditstar po vás tyto dokumenty chtít bude – záleží vždy na konkrétní situaci.
Je možné vyřídit si půjčku i osobně v sídle společnosti Creditstar? Ne, půjčku lze sjednat pouze prostřednictvím internetových stránek, na kterých naleznete formuláře, úrokové sazby a veškeré potřebné informace. Osobní sjednání půjčky zde není možné.
Nejedná se o nějaký podvod? Mám strach, abych místo půjčky nakonec nepřišel o peníze. Rozhodně ne, nemusíte mít vůbec strach. Poskytovatel úvěru, společnost Creditstar Czech je naprosto důvěryhodnou a prověřenou finanční společností, jež se touto činností zabývá dlouhodobě. Navíc je členem silné mezinárodní skupiny Creditstar Group, která provozuje finanční služby v celkem osmi zemích světa. Nebankovní půjčka Creditstar je 100% bezpečná a nemusíte z ní mít žádné obavy.

Společnost Creditstar Czech

  • Poskytovatelem půjčky Creditstar je společnost Creditstar Czech, která je součástí mezinárodní skupiny Creditstar Group. Ta je činná například v Polsku nebo ve Španělsku.