Creditstar

  • Nebankovní půjčky
  • Půjčky před výplatou
  • Půjčky bez doložení příjmu
  • SMS půjčky
  • Rychlé půjčky
  • Půjčky do 10 minut

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Doba splatnosti Splátka půjčky Celková částka
1 000 Kč 30 dní 1 270 Kč 1 270 Kč
3 000 Kč 30 dní 3 810 Kč 3 810 Kč
5 000 Kč 30 dní 6 350 Kč 6 350 Kč

Creditstar kalkulačka

Creditstar recenze

Potřebujete si půjčit pouze menší částku na kratší období? Nestačí vám pouze měsíční doba splatnosti, kterou u tohoto typu půjček nabízí většina nebankovních společností? V takovém případě by pro vás ideálním řešením mohla být úvěr od společnosti Creditstar. Ta nabízí úvěrový rámec od 1 000 Kč do 5 000 Kč pro její nové zákazníky, stálým klientům pak umožňuje vzít si úvěr až do 13 000 Kč. Jedná se o rychlé nebankovní půjčky, které se sjednávají přes internet z pohodlí domova.

Výhoda půjček Creditstar spočívá především v možnosti vzít si i velmi nízkou částku na relativně dlouhou dobu. Můžete si tak půjčit např. jen 1 000 Kč a splácení si rozložit do tří samostatných splátek, vždy po jednom měsíci. Pokaždé se můžete sami rozhodnout, zda chcete raději delší splatnost za cenu dražší půjčky, nebo se spokojíte s kratší splatností a úvěr vás vyjde levněji. Půjčka Creditstar nabízí jednotnou úrokovou sazbu 0,90 % denně, RPSN (roční procentní sazba nákladů) se pak odvíjí od doby splatnosti půjčky.

Tak jako u většiny ostatních krátkodobých nebankovních úvěrů, i u půjčky Creditstar mají její zákazníci možnost prodloužení. Pokud tedy nastane situace, že se přiblíží termín splatnosti a vy nebudete mít dostatek peněz, můžete si půjčku snadno prodloužit. To provedete přes online účet, kde si podáte žádost o prodloužení a následně uhradíte příslušný poplatek. Vyhnete se tak zbytečným sankcím a dalším problémům, které by hrozily v případě nesplácení a nekomunikace s úvěrovou společností.

Půjčka Creditstar je zajímavou alternativou na českém trhu s nebankovními úvěry. Nabízí možnost půjčit si i velmi nízké částky až na tři měsíce, což může být pro mnoho potenciálních klientů velmi lákavé. Zároveň se jedná o prověřenou a spolehlivou nebankovní společnost se silným mezinárodním zázemím – nic tak neriskujete a máte jistotu, že si půjčujete od důvěryhodné instituce. Poplatky sice nejsou nejnižší, v nouzové situaci je ale půjčka Creditstar dobrým, snadno dostupným a hlavně naprosto bezpečným řešením.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Musím u této půjčky dokládat výši svých příjmů? V žádosti o úvěr se ve formuláři, který se týká ověření schopnosti splácet vyplňují i informace o vašem zaměstnání, příjmech a výdajích. Tyto údaje ale nemusíte nijak dokládat a úvěr lze získat i bez nich. V některých případech se ale může stát, že společnost Creditstar po vás tyto dokumenty chtít bude – záleží vždy na konkrétní situaci.
Je možné vyřídit si půjčku i osobně v sídle společnosti Creditstar? Ne, půjčku lze sjednat pouze prostřednictvím internetových stránek, na kterých naleznete formuláře, úrokové sazby a veškeré potřebné informace. Osobní sjednání půjčky zde není možné.
Nejedná se o nějaký podvod? Mám strach, abych místo půjčky nakonec nepřišel o peníze. Rozhodně ne, nemusíte mít vůbec strach. Poskytovatel úvěru, společnost Creditstar Czech je naprosto důvěryhodnou a prověřenou finanční společností, jež se touto činností zabývá už dlouhodobě. Navíc je členem silné mezinárodní skupiny Creditstar Group, která provozuje finanční služby v celkem osmi zemích světa. Nebankovní půjčka Creditstar je 100% bezpečná a nemusíte z ní mít žádné obavy.

Společnost Creditstar Czech

  • Poskytovatelem půjčky Creditstar je společnost Creditstar Czech, která je součástí mezinárodní skupiny Creditstar Group. ta je činná například v Polsku nebo ve Španělsku.