CreditKasa

  • Úvěrový rámec půjčky je od 5 000 Kč až do 200 000 Kč
  • Pro nové klienty není žádné omezení, i oni si mohou půjčit maximální částku
  • Splatnost úvěru si lze nastavit od 2 do 12 měsíců
  • Nemusíte mít žádného ručitele ani zastavovat žádný majetek
  • Půjčka není účelová, takže peníze můžete použít na libovolnou věc
  • Výplata peněz je velmi rychlá, u některých bank dostanete peníze už během několika minut
  • Žádost se podává pouze přes internet, osobně ani po telefonu úvěr vyřídit nelze

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Doba splatnosti Poplatek Celkem
5 000 Kč 6 měsíců 1 557.52 Kč 9 345 Kč

CreditKasa kalkulačka

CreditKasa recenze

Jednou z dlouhé řady krátkodobých nebankovních půjček je CreditKasa, která nabízí rychlé úvěry od 5 000 Kč do 200 000 Kč. Splatnost této půjčky je až 12 měsíců, za poplatek je ale možné termín splatnosti odložit na pozdější datum. Půjčka se sjednává pouze prostřednictvím internetu, kde si každý zájemce vyplní krátký formulář, nahraje dva doklady a uhradí korunový ověřovací poplatek.

Abyste půjčku mohli dostat, musíte kromě nahrání dokladů totožnosti provést také verifikaci vašeho bankovního účtu. I CreditKasa si totiž dala do podmínek, že půjčku poskytuje pouze těm, jenž mají vlastní bankovní účet. Po vyplnění formuláře spolu s nahráním dokladů a ověřením účtu už pak ale nic nebrání posouzení žádosti a v případě schválení jsou peníze ihned odeslány na váš účet – u některých bank je tak dostanete již za pár minut, u ostatních do druhého dne.

Nebudete-li schopní splatit úvěr včas, můžete si jej za poplatek nechat prodloužit. Jeho výši najdete ve svém klientském profilu, po jeho uhrazení se vám pak termín splatnosti bude moci posunout. Odložení splatnosti lze provést i víckrát, maximálně ale do jednoho roku od prvního data splatnosti.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Půjčka mi byla schválena – jak dlouho bude trvat, než dostanu peníze na účet? Záleží na tom, u které banky máte vedený váš účet. V některých případech můžete mít peníze připsané na účet již během několika minut, u jiných bank pak nejpozději druhý den.
Dá se v případě potřeby splatnost půjčky posunout na pozdější termín? Ano, splatnost úvěru si lze prodloužit, nejdříve ale musíte provést alespoň minimální platbu (její výši naleznete ve vašem klientském profilu na internetu, případně můžete zavolat na zákaznickou linku). Pak je možné půjčku automaticky prodloužit, navíc to můžete udělat i opakovaně – maximálně ale do jednoho roku od prvního data splatnosti – dál už se splacení odkládat nedá.
Lze si o půjčku zažádat i osobně na pobočce? K internetovým půjčkám nemám moc důvěru. Ne, půjčka CreditKasa se sjednává výhradně přes webové stránky. Nicméně žádné obavy mít nemusíte, jedná se o naprosto důvěryhodnou a prověřenou úvěrovou společnost, u které vám žádné nebezpečí nehrozí. Kromě ověřovacího poplatku ve výši symbolické koruny neplatíte nic předem a bát se nemusíte ani žádných skrytých poplatků – půjčka je 100% bezpečná.

Společnost CreditKasa s.r.o.