Clever půjčka

  • Úvěrový rámec Clever půjčky je od 15 000 Kč do 99 000 Kč
  • Dobu splácení si lze vybrat buď na 12 nebo na 16 měsíců
  • Roční úroková sazba půjčky činí 25 %
  • Roční procentní sazba nákladů je 58,3 nebo 59 %
  • Úvěr mohou získat i maminky na mateřské dovolené a důchodci
  • K vyřízení žádosti o půjčku je nutné doložit příjmy
  • Peníze se dají použít na cokoli, půjčka není účelová
  • K půjčce není třeba mít ručitele ani zastavovat nemovitost

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Délka splatnosti RPSN Poplatek Měsíční splátka Celkem ke splacení
15 000 Kč 12 měsíců 59 % 150 Kč 1 562.50 Kč 18 900 Kč
21 000 Kč 12 měsíců 59 % 210 Kč 2 187.50 Kč 26 460 Kč
99 000 Kč 16 měsíců 58.30 % 1 287 Kč 8 250 Kč 133 287

Clever půjčka kalkulačka

Clever půjčka recenze

Pro zájemce o rychlou, spolehlivou a snadno dostupnou nebankovní půjčku se na trhu objevil zcela nový produkt – Clever půjčka od společnosti JET Money. Tato firma už má s poskytováním úvěrů bohaté zkušenosti, stojí totiž za známým hotovostním úvěrem Smart půjčka. Jaká je její nová Clever půjčka a v čem spočívají její výhody a nevýhody?

Clever půjčka je prezentována jako rychlá nebankovní online půjčka, sjednat si ji tedy může každý pohodlně prostřednictvím webových stránek. Na nich si ale podáte pouze nezávaznou žádost, poté vás však bude telefonicky kontaktovat pracovník úvěrové společnosti. Vyplnění žádosti je velmi rychlé a snadné, stačí si jen nastavit parametry úvěru a vyplnit pár základních informací. Potom už jen počkáte na telefonát a zástupce Clever půjčky s vámi probere další postup.

Výhodou Clever půjčky je bezpochyby její dostupnost pro široké spektrum zájemců – získat ji mohou nejen zaměstnanci a podnikatelé, ale šanci na úvěr zde mají i maminky na mateřské dovolené nebo důchodci. Ve všech případech je ale požadováno doložení příjmů a výdajů. Kromě dokumentů, jako je např. potvrzení od zaměstnavatele nebo daňové přiznání lze použít i aktuální výpisy z bankovního účtu.

Bankovní účet je zároveň jedním z požadavků, které musí každý klient splňovat. Zatímco Smart půjčka od stejného poskytovatele je vyplácena v hotovosti, u Clever půjčky je jedinou možností výplaty bezhotovostní bankovní převod. Pokud jde o úroky, tak roční úroková sazba činí 25 %, RPSN pak 58,3, resp. 59 % (podle délky splatnosti).

Splácení půjčky zahrnuje pravidelné měsíční splátky, kromě nich je ale třeba počítat s poplatkem za uzavření úvěrové smlouvy. Ten ale naštěstí není přehnaně vysoký, např. u půjčky 30 000 Kč dělá úvodní jednorázový poplatek jen 300 Kč. Půjčku jinak můžete splatit i předčasně, žádné sankce za to nehrozí (naopak ušetříte na úrocích). Clever půjčka je bezúčelová a je poskytována bez zajištění, nemusíte tak mít žádného ručitele ani zastavovat nemovitost.

Dokumenty

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Když budu chtít splatit půjčku předčasně, nedostanu za to nějakou pokutu? V žádném případě, za předčasné splacení vám žádné sankce nehrozí. Naopak, pokud celý úvěr uhradíte dříve, bude vám celková splatná částka snížena o úroky a další náklady. Předčasným splacením tak ušetříte.
Jakým dokumentem mohu doložit výši svých příjmů? Záleží na tom, o jaký typ příjmů se jedná. U podnikatelů a živnostníků to mohou být daňová přiznání, faktury nebo výpisy z účtu, u zaměstnanců pak pracovní smlouva, výplatní pásky nebo výpisy z účtu. Využít lze i formuláře na webových stránkách Clever půjčky. U lidí, jenž pobírají důchod, je příjem možné doložit např. důchodovým výměrem, u maminek na mateřské rozhodnutím o přiznání dávky. Pokud jde o výpisy z bankovního účtu, musí se jednat alespoň o poslední tři měsíce.
Je tato půjčka opravdu bezpečná? Bojím se, aby to nebyl nějaký podvod. Clever půjčka je 100% bezpečným a spolehlivým nebankovním úvěrem, u něhož se nemusíte absolutně ničeho bát. Poskytuje ji společnost JET Money, která už na trhu s nebankovními úvěry působí velmi dlouho a nabízí mimo jiné i oblíbenou Smart půjčku, která se vyplácí v hotovosti. U Clever půjčky se tedy v žádném případě o podvod nejedná.

Společnost JET Money s.r.o.