ČSOB Půjčka na cokoliv

  • Půjčit si můžete už od 20 000 Kč, maximální hranice úvěru je 800 000 Kč
  • Splácení úvěru je možné si rozložit až na dobu osmi let
  • Žádné poplatky za vyřízení půjčky, ani za spravování úvěrového účtu
  • V průběhu splácení si můžete měsíční splátku snížit nebo zvýšit
  • V případě potřeby je možné si odložit splátky až o celé tři měsíce
  • Mimořádné splátky jsou zdarma, stejně tak jako předčasné splacení úvěru

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Doba splatnosti Zaplatíte navíc Celkem zaplatíte
180 000 Kč 6 let 69 408 Kč 249 408 Kč

Reprezentativní příklad

Půjčka ve výši 180 000 Kč se splatností 6 let: pevná úroková sazba 11,4 % p. a., RPSN 12 %, měsíční splátka 3 464 Kč, celkem k úhradě 249 408 Kč. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

ČSOB Půjčka na cokoliv kalkulačka

ČSOB Půjčka na cokoliv recenze

Flexibilní bankovní půjčka na cokoliv, kterou poskytuje Československá obchodní banka je výhodným úvěrem, určeným zaměstnancům, podnikatelů i důchodcům, kteří si chtějí půjčit s nízkými úroky a nízkou měsíční splátkou. Úvěrový rámec od 20 000 Kč až do 800 000 Kč je dostatečně široký, doba splácení je pak možná od 12 měsíců až do osmi let. Půjčka je neúčelová, každý klient tak může poskytnuté finance použít na libovolné potřeby.

Velkou předností tohoto bankovního úvěru je možnost změnit si splátky podle toho, jak vám budou vyhovovat. I během splácení si můžete výši splátek upravit buď směrem nahoru, nebo dolů, navíc lze využít i možnosti odložení splátek až o 3 měsíce. Potěší i fakt, že do 90 dní lze půjčku vrátit, nebo skutečnost, že předčasné splacení i mimořádné splátky jsou bez jakýchkoli sankcí.

Dalším významným plusem u tohoto úvěrového produktu je absence řady poplatků, jež si jiné společnosti účtují. Zde neplatíte nic za vyřízení půjčky, stejně tak ani za spravování úvěrového účtu. Mnoho lidí jistě potěší i fakt, že si nemusejí zakládat účet u ČSOB, ale mohou půjčku bez problémů splácet i z jiné banky. Ke schválení úvěru navíc nepotřebujete žádné zajištění, nemusíte tak shánět ručitele nebo dokonce zastavovat váš majetek.

I úrokové sazby jsou poměrně nízké, půjčka vás tak nevyjde zbytečně draze. Navíc pokud si při jejím sjednání necháte převést váš běžný účet k ČSOB, získáte další slevu a budete ji tak mít ještě levnější a výhodnější. Určitě si před sjednáním půjčky vyzkoušejte úvěrovou kalkulačku na webu ČSOB, abyste věděli přesné informace o případných splátkách a roční procentní sazbě nákladů.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Musím si kvůli této půjčce zakládat nový účet, nebo stačí ten stávající, který mám ale u jiné banky? Na rozdíl od řady jiných bankovních půjček nemusíte. Úvěr můžete klidně splácet z vašeho současného účtu u jiné banky a u ČSOB nemusíte mít žádný. Na druhou stranu pokud se při sjednání půjčky rozhodnete pro převedení účtu k ČSOB, získáte díky tomu lepší podmínky – vaše měsíční splátka bude nižší a půjčka výhodnější.
Je tato půjčka pouze pro zaměstnané a podnikající, nebo ji může získat i důchodce? Půjčku na cokoliv od ČSOB mohou získat nejen zaměstnanci a živnostníci, ale dostupná je i pro ty, kteří už pobírají důchod. Stačí doložit rozhodnutí o jeho přiznání a k tomu buď ústřižek poslední složenky (pokud chodí důchod hotově) nebo výpis z účtu.
Lze si k úvěru sjednat i nějaké pojištění? Pokud ano, jako jsou podmínky? Ano, spolu s půjčkou si můžete sjednat i výhodné pojištění schopnosti splácet. To je nabízeno ve třech variantách – Pro zdraví, Pro práci, Pro všechno. První nabízí pojištění pro případ pracovní neschopnosti, invaliditu III. stupně a úmrtí. Druhá varianta zahrnuje pojištění pro případ ztráty příjmu, invaliditu III. stupně a úmrtí. Třetí zahrnuje pojištění pro případ pracovní neschopnosti, ztráty příjmu, invaliditu III. stupně a úmrtí.

Společnost Československá obchodní banka, a.s.