Air Bank půjčka

  • Široké rozpětí půjčky od pouhých 5 000 Kč až po 900 000 Kč
  • Doba splácení může být od půl roku až do osmi let
  • Za včasné splácení získáte jako odměnu nižší úrokovou sazbu
  • U půjček nad 400 000 Kč můžete mít extra nízký úrok pouhých 3,9 %
  • Úvěr mohou získat zaměstnanci, podnikatelé i důchodci
  • Rychlé vyřízení a výplata půjčky na pobočce – už do 60 minut
  • Férové podmínky a žádné nesmyslné poplatky

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Doba splatnosti Úroková sazba Měsíční splátka
5 000 Kč 6 měsíců 6.9 % 850 Kč
20 000 Kč 25 měsíců 5.9 % 872 Kč
300 000 Kč 92 měsíců 4.9 % 3 925 Kč

Reprezentativní příklad

Při výši úvěru 100 000 Kč je základní roční pevná úroková sazba 6,9 %, RPSN 7,13 % a splátka 1 358 Kč. Celkem pak v 96 měsíčních splátkách zaplatíte 130 255 Kč. Pokud ale budete splácet včas, získáte výhodnější pevnou bonusovou sazbu 5,9 % ročně s RPSN 6,07 %, splácet budete 1 358 Kč a celkem v 92 splátkách zaplatíte jen 124 331 Kč.

Air Bank půjčka kalkulačka

Air Bank půjčka recenze

Air Bank je jedna z nejmladších a zároveň také jedna z nejoblíbenějších českých bank. Jedním z důvodů, proč si lidé tuto banku oblíbili, je výhodnost jejích produktů, mezi něž patří i půjčka, která má mimořádné nízké úrokové sazby. Půjčka od Air Bank je poskytována od 5 000 Kč až do 900 000 Kč se splatností od 6 měsíců téměř do 8 let. Sjednat si ji mohou zaměstnanci, podnikatelé i důchodci, samozřejmě spolu s doložením osobních dokladů a potvrzení o příjmech. K vyřízení budete potřebovat občanský průkaz + druhý doklad, půjčku si mohou vzít i cizinci, kteří musejí mít také dva osobní doklady (pas, řidičský průkaz, povolení k pobytu nebo národní doklad totožnosti).

Stávající klienti Air Bank si mohou žádost podat online v internetovém bankovnictví, ostatní pak buď po telefonu, nebo přímo na pobočce, což je nejrychlejší řešení. V případě, že vše proběhne bez komplikací a půjčka je schválena, peníze dostane žadatel na bankovní účet už do jedné hodiny. Kromě samotné půjčky mimochodem Air Bank nabízí i možnost převedení stávajících půjček od jiné banky a to za stejně výhodných podmínek, jako mají lidé žádající o nový úvěr.

Největší předností půjčky od Air Bank jsou její velmi nízké úrokové sazby. Ty se pohybují od 4,9 % do 9,9 %, při včasném splácení dostane klient nižší úrok a část splátek je mu odpuštěna. Mimořádně výhodné jsou pak půjčky nad 400 000 Kč, u nichž je možné získat speciální úrokovou sazbu pouhých 3,9 % p.a. Půjčka od Air Bank se tak skutečně vyplatí a je skvělou volbou nejen pro ty, jenž si chtějí vzít svůj první úvěr, ale i pro ty, kteří mají zájem o převedení stávající půjčky, kterou si vzali u jiné banky.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Jaké podmínky musím splňovat, abych mohl získat půjčku s úrokem 3,99 %? Extra výhodná úroková sazba 3,9 % ročně se vztahuje pouze na půjčky, které jsou ve výši nad 400 000 Kč. Nízké úroky jsou ale i u ostatních půjček – i malé částky si můžete půjčit s úrokovou sazbou od 4,9 % ročně.
Co musím udělat, abych získal nárok na nižší úrokovou sazbu? Abyste mohl získat bonusovou úrokovou sazbu, stačí splnit jedinou podmínku – splácet vždy včas. Konkrétně pak Air Bank uvádí, že nesmíte déle než 5 dní dlužit na splátkách více než 100 Kč.
Jaké doklady o příjmech budu potřebovat k vyřízení půjčky? Pokud jste zaměstnanec, budete potřebovat aktuální potvrzení o příjmu nebo výpis z vašeho bankovního účtu za poslední tři měsíce. Jste-li podnikatel, musíte doložit poslední daňové přiznání, u půjček nad 50 000 Kč pak ještě potvrzení o bezdlužnosti. Důchodci (pobírající starobní nebo invalidní důchod) doloží důchodový výměr, potvrzení o pobírání důchodu nebo výpisy z účtu.

Společnost Air Bank a.s.