Mezi nevýhody většiny nebankovních půjček patří zejména vysoké poplatky a úrokové sazby, jež jsou oproti bankovním půjčkám méně výhodné. Pokud ale potřebujete půjčit jen malou částku, existují i takové úvěry, které můžete získat zcela zdarma – půjčíte si např. 3 000 Kč a do měsíce vrátíte 3 000 Kč, bez jakéhokoliv poplatku či úroku.

TOP 3 půjčky, které vám půjčí bez poplatku

Nebankovních společností, které nabízejí půjčky, je v poslední době čím dál více a díky velké konkurenci tak některé z nich začaly nabízet první půjčku zadarmo. Vybrali jsme pro vás tři z nich, které v současné době patří mezi absolutní špičku, a můžeme vám je doporučit.

Zaplo půjčka

Jednou z nejlepších možností, jak si půjčit peníze, je využít nabídky společnosti Zaplo Finance, která je součástí silné mezinárodní finanční skupiny a její úvěry jsou oblíbené i v mnoha dalších zemích Evropy. Zaplo půjčka je mimořádně výhodná, protože hned napoprvé si můžete půjčit až 8 000 Kč a to zcela bez poplatků. Jedinou podmínkou je, že úvěr musíte splatit nejpozději do jednoho měsíce – v opačném případě už by vám byl poplatek naúčtován. Nově pak Zaplo půjčka pořádá facebookovou soutěž, díky které můžete mít zdarma i opakované půjčky. Co se týká maximálních limitů, tak od druhé půjčky můžete dostat až 10 000, od třetí až 12 500 a od čtvrté půjčky je její maximální výše 15 000 Kč.

Japonská půjčka

Zatímco Zaplo je už na českém trhu zavedenou značkou, Japonská půjčka je horkou novinkou, která se na trhu objevila teprve nedávno. Nejedná se ale o novou společnost, nýbrž o bývalý Click Credit, který byl přejmenován a upraven do nové podoby. I Japonskou půjčku můžete mít napoprvé zdarma a to až do výše 4 999 Kč. V tomto případě je ale třeba peníze vrátit nejpozději do 14 dnů. Klienti, kteří si u této společnosti půjčují opakovaně, pak mají možnost získat i mnohem vyšší částky – až 50 000 Kč na dobu 12 měsíců. Dalšími výhodami Japonské půjčky je především její rychlost, snadné vyřízení online nebo kvalitní zákaznická podpora, jež funguje nepřetržitě, 24 hodin denně. Provozovatelem tohoto úvěru je společnost Home Credit.

Půjčky Via SMS

Posledním naším tipem na výhodný úvěr zdarma je půjčka od společnosti Via SMS. Stejně jako v případě Zaplo půjčky, i zde se jedná o silnou mezinárodní společnost, působící kromě ČR i v několika dalších evropských zemích. Napoprvé si můžete půjčit od 500 do 4 500 Kč a i tady platí, že půjčku máte zcela zdarma – samozřejmě za podmínky, že peníze vrátíte do stanoveného data splatnosti, tedy nejpozději do 30 dnů. Pokud jde o další požadavky, tak Via SMS poskytuje úvěry pouze osobám ve věku od 20 do 68 let a abyste půjčku mohli dostat, musíte mít bankovní účet.

Zatímco první půjčka zdarma je ohraničená limitem 4 500 Kč, u dalších žádostí už můžete dostat více peněz – druhá půjčka může být až 6 000 Kč, třetí až 8 000 Kč, čtvrtá max. 10 000 Kč a od pátého úvěru je maximum stanoveno na 12 000 Kč. Nabídka půjčky zdarma ale platí výhradně na první žádost, u opakovaných úvěrů už se nevyhnete poplatku.

Kromě výše zmíněných tří půjček bez poplatku existuje ještě několik dalších nebankovních společností, které svým novým klientům úvěr zdarma nabízejí. V některých případech se jedná pouze o krátkodobé akce, v jiných je tato nabídka stálá. Pokud si nevíte rady a potřebujete poradit, která půjčka je pro vás nejvýhodnější, doporučujeme využít některý z internetových srovnávačů, díky nimž snadno najdete vhodný úvěr, který je určený právě pro Vás.

Hodnocení kategorie 4.5
TOP 3 půjčky, které vám půjčí bez poplatku hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 2 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 2. 8. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

Spolehlivé půjčky

60 000
Výše půjčky 1 000 Kč - 60 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost flexibilní
30 000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní

Diskuze