Půjčky, u kterých se nemusejí dokládat příjmy, patří k těm nejvyhledávanějším. Důvodů, proč mají lidé zájem o tento typ úvěrů může být několik – jednak se o ně logicky zajímají především lidé, kteří jsou nezaměstnaní a žádné příjmy tak nemají (resp. pobírají jen podporu v nezaměstnanosti či jinou sociální dávku), dále jsou tyto půjčky vhodné i pro ty, co mají příjmy příliš nízké a samozřejmě cílovou skupinou jsou i lidé, kteří sice pracují, ale nemohou svoje příjmy nijak doložit.

Nejlepší půjčka bez doložení příjmů

Půjčky bez doložení příjmů nalezneme především u nebankovních poskytovatelů – u bank Vám bez doložení příjmů nepůjčí, výjimkou jsou pouze případy, kdy už u příslušné banky máte delší dobu účet a chodí Vám na něj každý měsíc výplata. Mezi nebankovními společnostmi je ale půjček bez doložení příjmů poměrně dost, i když většinou jde pouze o menší úvěry s krátkou dobou splatnosti.

Bez dokládání příjmů lze získat také půjčku zajištěnou nemovitostí – u nich bývá klíčová nemovitost, kterou vlastníte a jste ochotni dát ji do zástavy, to zda máte doložitelné příjmy, nebo jestli nemáte záznam v registru u těchto půjček obvykle nehraje roli.

Vybrali jsme pro vás tipy na několik nejlepších půjček bez doložení příjmů, které v současné době patří k těm nejvýhodnějším. Všechny půjčky v tomto článku jsou prověřené a jedná se o stabilní poskytovatele, jež ke svým klientům přistupují vždy slušně a vstřícně.

Nebankovní půjčky bez doložení příjmů 
Japonská půjčka
V současné době nejlepší nebankovní půjčka bez dokládání příjmů. Pokud jste si ji nikdy dříve nebrali, můžete ji získat zcela zdarma a nezaplatíte tak ani korunu navíc. I při opakovaných žádostech je ale Japonská půjčka nejvýhodnější – za každou tisícikorunu je účtován poplatek pouhých 33 Kč. Kromě malých a krátkodobých úvěrů si mohou stálí klienti půjčit až 50 000 Kč na dobu jednoho roku.

Mezi další spolehlivé a oblíbené nebankovní půjčky bez doložení příjmů patří např. Zaplo.cz, Via SMS nebo Kredito24. Vedle nich ještě existuje i celá řada dalších, ve většině případů jde ale pouze o malé a krátkodobé úvěry, nejčastěji pouze na dobu 30 dní.

Bankovní půjčky bez dokládání příjmů
Air bank půjčka
Bez dokládání příjmů Vám půjčí mnoho bank, musíte už ale u nich mít delší dobu účet, na který Vám pravidelně chodí výplata. Jednou z takových bank je i oblíbená Air Bank, u které si stálí klienti mohou podat žádost snadno a rychle přes svoje internetové bankovnictví. V některých případech (zejména u vyšších půjček), ale mohou být i u těchto žadatelů doklady o příjmech požadovány.

Z ostatních bankovních půjček bez dokládání příjmů patří k těm nejvíce výhodným zejména ZUNO půjčkaExpres půjčka od GE Money nebo Půjčka České spořitelny. Podmínky a úrokové sazby se ale průběžně mění, takže si vždy předem ověřte, jaká je aktuální situace a co vše budete k vyřízení půjčky potřebovat.

Půjčky s ručením nemovitostí bez dokládání příjmů
V této kategorii je asi nejznámějším poskytovatelem půjček společnost Acema Credit. Ta nabízí poměrně široké portfolio úvěrových produktů a jednou z mnoha jejích výhod je právě skutečnost, že k vyřízení nebudete potřebovat žádná potvrzení o vašich příjmech. Acema nabízí tři základní druhy půjček – na cokoliv, na rekonstrukci a podnikatelský úvěr. Kromě nich si u ní můžete požádat i o konsolidaci vašich stávajících závazků.

Z dalších nebankovních společností, jež poskytují půjčky zajištěné nemovitostí a nemusíte u nich dokládat příjmy, patří k těm největším např. královéhradecká společnost HK Investment nebo Vitacredit, jenž má ve své nabídce pestrý výběr různých úvěrových produktů.

Hodnocení kategorie 4.5
Nejlepší půjčka bez doložení příjmů hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 31 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 2. 8. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

Spolehlivé půjčky

20 000
Výše půjčky 1 000 Kč - 20 000 Kč
Úrok od 10 %
Splatnost 1 - 30 dní
30 000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní

Diskuze