Nejhledanější produkt Půjčka do 250 000Kč
Místo 1.
Spokojenost nejlepší hodnocení půjčky

Půjčka ve zkušební době

Nastoupili jste do nového zaměstnání a čekáte na první výplatu, nebo jste ještě stále vedeni ve zkušební době? V takovou chvíli je nabídka úvěrů, na které můžete dosáhnout, pochopitelně značně omezena. Dnes již podle aktuálně platné novely zákona o spotřebitelských úvěrech musí všichni poskytovatelé kontrolovat registry dlužníků, stejně jako potvrzení o příjmu.

Půjčka u banky

U bankovní společnosti na půjčku s nejvyšší pravděpodobností nedosáhnete. Banky mají své podmínky pro poskytování úvěrů zpravidla nastaveny poměrně přísně. Samozřejmě ale nelze výsledek takto zobecňovat, v potaz je brána také vaše minulost u banky a celková bonita klienta.

Půjčka u nebankovní společnosti

Tato skutečnost ještě automaticky neznamená, že vám půjčka bude zamítnuta, nicméně výběr možných poskytovatelů se značně zužuje. Jak jsme ale již popsali výše, u mnoha nebankovních poskytovatelů je každá žádost posuzována individuálně, a dokud nepošlete požadavek, nikdy si nemůžete být výsledkem jisti. V úvahu přicházejí zejména ty společnosti, které mezi hlavní benefity své služby staví vysokou schvalovatelnost úvěrů.

Každá mince má ale samozřejmě dvě strany – nebankovní půjčky, na které mohou dosáhnout i tzv. problémoví klienti, jsou často opatřeny opravdu vysokými úroky a mírou RPSN. Vždy byste si před podáním žádosti měli tato čísla nastudovat a ujistit se, že opravdu rozumíte tomu, kolik nakonec vlastně zaplatíte.

Doporučujeme